Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia powiedz mi jeszcze na szybko kiedy zaczelas stacha odpieluchowywac.....i jak...

Cafe prób miałam 3.
Pierwsza właśnie jak Stasiu miał ok. 15 miesięcy, próbowałam go sadzac jak widziałam, ze cos tam idzie. NIestety krótko po tym wylądowaliśmy w szpitalu, wiec odpusciłam, pozniej znowu próby, ale tym razem kolega odmówił siadanie na nocnik, to dostawał histerii na jego widok. Ostateczna próbe podjęliśmy, jak Stasiu skończył 2 latka, w maju. Zakupiłam dużą ilosć majtekm i zakłądałam je zamiast pieluch. Jak sie ssikał to za kazdym razem szedł ze mną do łazienki i pokazywałam mu, ze teraz musze prac te brudne majtki itd., wpadek było więcej niż mniej, ale pieluchy juz nie załozyłam i sie udało. Gorzej było z kupa, ponad pół roku trwało zanim sie nauczył:Wściekły::Wściekły::Wściekły:Chcesz kupe?Nie i bach do kąta walić klopa w gatki, masakra!!!Zmiana pieluchy przy wybieraniu gówienek z majtek to jest pikuś!!!
Życze dużo sił i wytrwałości.
Ja zołzy zaczne uczyw gdzies tak w maju, jak zrobi sie ciepło, zeby mogły w samych majtach latac.

Odnośnik do komentarza

Witam i ja:)
Widzę, że od rana u nas ruch:)
Andzia ma rację przez Cafe i ja polubię poniedziałki:))))
Andzia fajną komórkę chciał ci mąż kupić, nie wiem dlaczego nie skorzystałaś;) może okazałoby się, że jednak nie była przetestowana we wszystkich ekstremalnych warunkach :hahaha:
Anielinka :brawo: dla Amelci za chodzenie za jedną rączkę:)
Cafe miłego dnia z Olkiem:)
Beata super, że w końcu się odezwałaś! Odzywaj się jak najczęściej bo my tu się martwimy jak kogoś tak długo nie można poczytać:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...