Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kobitki :)) se dziś zaszalałam , dawke konską insuliny wziełam i jajecznice na boczku wszamałam , aż sie boje pomysleć co bedzie przy mierzeniu .. :)) a jak tam dziś sie czują mamcie i ich maluszki ? moja dzidka od 6 aktywna bo stary zaczał trzęsc brzuchem przed wyjściem i obudził malucha :)) pozdrówka :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Wracaj szybko Gosiam :) Nuu Cafe , ja coprawda od niedawna na zwolnieniu ale wcale mi nie doskwiera nuda , wrecz przeciwnie , lenie sie póki co i dobrze mi z tym :)) Dla dzidki mam już troche , wózek , fotelik troche z kosmetyków i przyborów , ciuszki już poprane i poprasowane , wiec wydaje mi sie ze panuje nad sytuacją :)) co prawda jeszcze tyleeeeeeeeeeee trzeba dokupic ale chyba nie bedzie najgorzej :) jak tylko dostane kaskę z ubezpiecznia polece i wsio wydam na reszte klamotków :) Ps , jak sie dodaje te zdjecia do "mojej galerii " bo zem cuś pokaszaniła , są 2 zdjecia ale nie wiem czy je widzicie hmmm ...

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

ja tylko przelotem w międzyczasie gotuję obiadek :)
cafe.. laktator też kupiłam:) myślę, że będę zadowolona bo na wielu forach mamy chwaliły tą firmę :)
pralka zamówiona będzie w czwratek:) hip hip huuuuuurrrrrrrrraaaaaaa!!!!
w dzidziowqym sklepie zakupy--> pościel, ręczniczek, pojemnik na smoczek, gąbeczka i kilka majtek poporodowych zawsze coś i mjuż zabieram się do skreślania z listy :)
dziewczyny nie wiem czy wiecie ale paniw sklepie mi mówiła, że od września ma wejśc 22% podatek na dzieciowe rzeczy i pierdołki ;( to mnie tymbardziej mobilizuje do zakupów :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

idąc za ciosem kupiłam jeszcze dwie fajne książki :) co nieco o rozwoju dziecka--> polecam :):) i drugą taką grubaśną od ciąży do 3 roku życia dziecka super poradnik, rozwiewa chyba wszystkie wątpliwości szkoda, że nie pomyślałam o nim wcześniej
zmykam jeść obiadek i zanurzyć się na kanapie z nowymi lekturami :)

Odnośnik do komentarza

Ciekawe jak Andzia. Mam nadzieje, ze szybko wroci z tego szpitala.

A tak poza tym to ja ciagle w proszku. Dalej nic nie mam :(. Od rana do wieczora tylko remonty i remonty. Obiecalam sobie, ze od poniedzialku zaczynam biegac po dzieciowych sklepach z moja magiczna lista, bo ten czas coraz szybciej leci.

No i powoli zaczynam bac sie porodu, coraz czesciej o tym mysle. Tym bardziej, ze tydzien temu urodzila moja kolezanka i jeszcze jestem na swiezo po jej rewelacjach :(

Odnośnik do komentarza

a co do porodu to nie ma się czego bać tyle kobiet od lat rodziło to i my urodzimy ;) jA nie słucham cudzych relacji bo każdy poród jest inny a dużo osób lubi sobie wyolbrzymiać wszystko szczerze to bardziej obawiam się wizyty u dentysty niż samego porodu bo dentysty baaardzo nie lubie!! :) nie amrtw się wszytskie damy radę i pójdzie jak po maśle:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...