Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!
Andzia ja podobnie jak Anielinka jak zobaczylam, ze napisalas to balam sie czytac. I mialam racje :( Biedny Stasiu, ale sie nacierpial. skad sie takie g...a biora???!!! Mam nadzieje, ze teraz to juz naprawde z gorki, bo to jakies przegiecie. Zaraz bede ogladac fotki, nie moge sie ich doczekac :)))

Cafe witaj w klubie, ja nie spie dokladnie od 3.50 :lup: Jeszcze nie zaczelam pracowac, a juz nie mam sily. JA tez mialam takie postanowienie jak Ty, zeby wszystko robic na biezaco. Kilka dni mi sie udawalo :hahaha: No, ale Tobie zycze powodzenia!

Vercia jak łazienka? Mam nadzieje, ze bez wiekszych szkod!

Rena jak Bartek???

Odnośnik do komentarza

Mialam zajrzec po wczorajszym aeorbiku, ale P. by sie chyba obrazil. I tak uwaza, ze jak ide ciwczyc to on nie wie co ma robic :lup: Juz mu znalazlam zajecie na jutro :hahaha:

Wczoraj bylo suuuuper! Tak sie ciesze, ze sie zmobilizowalam. musze przyznac nieskromnie, ze niezle mi szlo. Jesli chodzi o kroki, poprawnosc wykonywania cwiczen to chyba mam to juz gdzies zakodowane, bo czulam sie jakbym caly czas tam chodzila, bez tej 2-letniej przerwy. Kondycyjnie tez super i nastepnym razem iede na swoje "stare" zajecia, czyli na wyzszym poziomie :))) Zakwasy sa, ale bez tragedii.

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Magda cieszę się, że jesteś zadowolona z areobiku:)
Vercia jak tam łazienka??
Cafe współczuje niewyspania!

U nas nocka taka sobie... Przed północą Kuba obudził się z płaczem, wzięłam go z łóżeczka,chwycił się mnie kurczowo, tak że nie mogłam go odłożyć , dopiero mnie puścił jak zobaczył, że do sypialni doszliśmy... cwaniak mały... Zasnął to odniosłam go znów do niego do pokoju i o 4 był alarm... w sypialni oczywiście zasnął nawet nie wiedziałam kiedy! Na szczęście pospaliśmy do 7:30...
P. nie pojechał do pracy bo coś go żołądek bolał i jesteśmy wszyscy w domu:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka ok, Amelka znów zaszalała ze spaniem i spała prawie 12 godzin- ale ciiii...żeby nie zapeszyć:)
pogoda masakryczna, wieje strasznie i leje, nad morzem sztorm, wogóle czytam że w mieście drzewa poprzewracane itp. :Kiepsko:...nie wiem jak wy, ale ja już marze o wiośnie, siedzimy w domu od niedzieli i nic się nie zapowiada z pogodą na lepsze, a wręcz na gorsze :Szok:

Vercia jak tam? uporałaś się wczoraj z łazienką???
Magda super że zadowolona z aerobiku:) ile razy w tygodniu on jest?
Cafe oby się Twój plan powiódł :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Łazienka bez większych strat, tylko 10 rolek papieru ochlapałam i susz e na grzejnikach:lup:
Cafe oby Oluś jak najszybciej wrocił do łóżeczka...u nas wystarczy jedna nocka w naszym i już kolejnego dnia mala m ęda wrzeszczy...:Histeria:Teraz coraz rzadziej pozwalam na wspólne spanie....
Gosiamm to miło w 3 w domu:;):
Magda gratuluję formy!! Ja bym tam zdechła:lol:
Andzia jak Staś??
Ja dzisiaj wstałam o 6, zorganizowałam się i pojechałysmy z kumpelą do lumpka...kupiłam worek rzeczy dla marcela już na 3-4 latka....sobie 2 bluzki puma i sweterek czerwony i wydałam 57 zł:lol:Jak na złość pod lumpem rozładował mi si e akumulator i zostawiłam auto a zabralismy się z kumpelą....
Andzia special for YOU -->śpiworek:Oczko:
Mały spi a jak wstanie to muszę lecieć zrobić opłaty i kupić z worek węgla, bo skończyło się drzewo a G. w trasie :grrrrrr:

Odnośnik do komentarza

magda_79
A to przy okazji zapytam o rajstopki. Kupujecie jakis konkretnych firm? musze Michalowi pokupowac i nie wiem czy na necie ryzykowac czy lepiej normalnie w sklepie. Niektore sa takie szorstkie :(

AAAa, i jesczze jedno. jak dajecie maluchom dżem to taki zwykly kupny???

Magda, jak narazie to dzemu Amelce nie dawałam, ale znając ją to pewnie by go wypluwała...
a co do rajstopek, to ja ostatnio kupiłam w sklepie z Gatty- Wola, sprzedawczyni mi je polecała, mówiła że inne mamy sobie chwalą i dużo ich sprzedaje, no i miała racje, jestem z nich bardzo zadowlona, mocno się rozciągają, są mięciutkie, póki co to po praniu się nie zmechaciły (piore na lewej stronie wszystkie rajtuzy), i znalazłam je na allegro i zamówiłam 3 pary:)
WOLA rajstopki I GATUNEK rajstopy 100 WZOROW 80-86 (759952339) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witaj Anielinka!!
U nas wręcz przeciwnie, są taaakie zajefajne ciuchy, że szok!!Najlepsze, że większość z mtoetkami....
Magda ja rajtki kupuję gatta i jestem zadowolona. Dżemów nie podaję bo to jest sam cukier...wolę konfitury..mam swojej roboty ale kupuję też materne niskosłodzone....najlepiej swoje ale od konserwantów nie uciekniemy, lepiej się z nimi oswajać:Oczko:Marcel uwielbia naleśniki z powidłami śliwkowymi.....

Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie otrzymałam playa...a mój internet znowu nawala,,,pół godz. otwiera się parenting:Szok::noooo:
Gosiamm ale P zdolniacha!!Mój G potrafi jajecznicę zrobić:lol:
Magda współczuję bolu brzucha....fajnie, że teściowa gotuje, masz mniej roboty....
Ja dzisiaj nie zaszalałam kulinarnie, jem zupkę chińską...:Oczko: a młody ziemniaki z jajem...
U nas dzisiaj leje jak jasny gwint.....nawet nie chce mi się z domu wychodzić....

Odnośnik do komentarza

probowałam Amelke uspać drugi raz i lipa, gadzina nie chce spać:( no to będzie dziś mędzenie...wrrr
Veronica ja ostatnio kupiłam perfumy na allegro i strasznie się wkurzyłam, bo są wogóle nie trwałe, pachną jakieś 15 minut i koniec, a miały być oryginalne :grrrrrr:
Gosia narobiłaś mi smaka na gołąbki i też zrobiłam, tylko tyle że bez kapusty :Oczko: bo jak zawsze robiłam z kapustą, to Ł. i tak ją wyrzucał bo nie lubi:/ więc robie tak, że wrzucam je do gorącego się wywaru i z tego robie sos pomidorowy i też są pyszne:)
Magda jak się czujesz? jak brzuch?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Anielnika ja te z się przejechałam na allegro, zapłaciłam tle co w sephorze a badziew był...ehhh...chyba zostanę przy perfumerii....zawsze kupuję w galerii w sephorze albo w douglasie...na giełdzie też nie kupuję bo mój kuzyn 5 lat handlował podróbami zChin i miały wszystkie znaki...identyko!! Tylko po kupieniu wietrzały....a teraz mi się skończyły i po same perfumy do lubinia nie pąłca się jechać....
Anielinka Marcel tez jęczał, oczy ma jak królik ale o drzemce- nie ma mowy! Trudne będzie mędził do 20!
Zrobiłąm te cholerne opłąty w banku i odebrałam polecony na poczcie...dostałam plan zajęć z uczelni na kolejny zjazd...ii...masakra :Psoty::Niespodzianka: 23.10 od 16-21, 24.10 od 8-30-18, 25.10 od 8-19:gasp:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...