Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny... stawiam kawke i zmykam do pracy...

andzia stas to ma pomysly ja podejrzewam ze podejrzal to u ktoregos z dzieci bo sam napewno tego nie wymyslil albo gdzies w telewizji ostatnio widzialam jakie bajki leca w tv to sie za glowe chwycilam....

jezeli chodzi o spanie to u mnie jest inaczej ja to o 9 moge isc spac i zasne od razu....zauwazylam ze jak mam wolne i jestem w domu to spac mi sie chche od razu po 7 a jak pracuje czy to na rano czy na 14 to moge isc puzniej spac nie jestem taka zmeczona chyba jestem przyzwyczajona do napietego rozkladu dnia ze tak powiem....

co tam u cafe bo jej wczoraj chyba nie bylo w koncu z nami.....i cos reny nie widac....

beatka ale mala terrorrystka.....to jest najgorsze jak dziecko sobie ubzdura i koniec....wczoraj olka nie moglam wyciagnac z lazienki ja go za raczke a ten sie tak zaparl ze nie szlo go ruszyc a jak wzielam na rece to placz.....

dobra ja zmykam milego dmia zycze, papa:36_2_53::36_2_53:

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam.
Stawiam :kawa:
Noc koszmarna, Zośka jazdy urzadzała, chb aznowu sie jakieś kły klują.
Zosia, mimo, ze jest sto razy spokojniejsza od Maryśki, to w nocy potrafi takiego rabanu narobic, ze zmarłego by obudziła:Histeria::Histeria::Histeria:

baeta to Ci terrorystka rośnie. Widziałam jej upór, energię i możliwoście-dużo sił życze!!!
I zaglądaj czesciej.

Justynka
miłego dnia w pracy!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Kaaaaaaawy!!!!!!!!!!!!!!!! Wstawałam kilka razy do Kuby! Chyba rośnie mi mały lunatyk!!! Co się przebudził w nocy to chciał od razu zrobić wymarsz z łóżeczka! Na szczęście jak się przebudzał to nie było ciężko go uśpić, ale za to mnie za każdym razem ze snu to wybiło... Teraz ledwo na oczy patrzę a na 10 mam jazdy L dzisiaj jadę do Leszna.
Andzia współczuje nocki!
Anielinka popłakać się nie popłakałam, ale co ja się naśmiałam :hahaha::hahaha:
Beata ale mała terrorystka ci rośnie!
Rena co tam u Ciebie??? Odezwij się!

Przepraszam za nieskładnego posta ale mózg mój nie dość, że przykurczony to jeszcze śpi...

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Ja już od 6 z kubkiem kawy a raczej drugim!!!
Beatko ale z twojej córy mała terrorystka, jakbym widziałąm nieraz marcela....też się kładzie albo wszytskim rzuca...najgorzej jest z ubieraniem na spacer i w ogóle ubieraniem....
Magda zazdroszczę, ze Michałek taki grzeczny i w swoim pokoiku siedzi...moja m,ęda jest wszędzie tam gdzie ja i nie ma mowy, że zostanie sam w jakimś pomieszczeniu:Niewiniątko::Psoty:

Odnośnik do komentarza

I ja dolaczam do niewyspanych. Brrrr! Co za fatalna noc. Zmowily sie te nasze dzieci czy co? Maly sie budzil co chwila i wlazil na mnie, musialam go przytulac. Ale to zadne spanie z Michałem na brzuchu :lup:
Nad ranem zasnelam, a tu zaraz trzeba bylo spac. Do tego ta pogoda .... Nie wiem jak u Was, ale w Szczecinie przez cala noc lalo, byla burza. Teraz tez pada :(((

Beata tak, ja te potwierdzam mozliwosci Twojej corki i zyczy mnooooostwo sil i cierpliwosci. A wloski ogarniesz - musisz sie tylko przyzwyczaic.

Gosia powodzenia na jazdach!

Andzia jak Stasiu dzisiaj?

Rena odezwij sie!

Justynka ja to Cie podziwiam za te nocki w pracy - ja bym nie dala rady.

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Witajcie!!
Ja już od 6 z kubkiem kawy a raczej drugim!!!
Beatko ale z twojej córy mała terrorystka, jakbym widziałąm nieraz marcela....też się kładzie albo wszytskim rzuca...najgorzej jest z ubieraniem na spacer i w ogóle ubieraniem....
Magda zazdroszczę, ze Michałek taki grzeczny i w swoim pokoiku siedzi...moja m,ęda jest wszędzie tam gdzie ja i nie ma mowy, że zostanie sam w jakimś pomieszczeniu:Niewiniątko::Psoty:

No Michał az taki aniol to nie jest :)
Ale narzekac nie moge, potrafi sie skupic na czyms i wymyslac jakies zabawy. No, ale ciagle wiekszosc czasu spedza lazac za mna :)

Odnośnik do komentarza

Magda z Miśkiem będzie coraz lepiej, zobaczysz. Teraz troche z rytmu wybity, bo siedział z Tobą w domu, ale w koncu sie przyzwyczai i nie bedzie płakał.
A co do wagi, to ja nie wiem jak to zrobiłam, ale w ciągu miesiąca przytyłam 4 kg, wszystkie spodnie ciasne...
No ale ja potrafie o północy czekolade np. jeść...

Aerobic świetny pomysł, tylko kiedy???

Odnośnik do komentarza

Witajcie... u nas nocka tak jak i was, do du...., najpierw ja nie mogłam zasnąć, a jak usnęlam to Amelka się obudziła, wrrr...jestem dziś padnięta, wąłsnie moją gadzine uspałam i ide ja się położyć bo normalnie padam dziś, nawet mocna kawa nie pomogła, a pogoda przeokropna:/
Veronica bardzo fajny ten kubek, Amelka zawsze jak ja pije coś z normalnego kubka to ona też chce, więc myśle że byłby dla niej w sam raz:)
Beata no to pokazuje różki Izunia, ale to chyba wszystkie nasze dzieciaczki jak zrobiły się bardziej kumate to pokazują teraz tą złą strone, mojej jak coś nie pasuje to stoi i tupie nogami i przy tym kwiczy jak świnka:)) małe złosnice nam rosną :Oczko:
Magda widać było na zdjęciach że ci się przytyło :sofunny::sofunny:....oczywiście żartuje chudzinko :Oczko:
Andzia no widać że Marysia rządzi na maxa:) u mnie takie albumy też by nie mogły stać, zresztą stały to je maltretowała i musiałam przenieść na górna półke:)

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...