Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Vercia chcialam skorzystac z Twojej porady w sprawie wstawiania zdjec na allegro, ale nic nie zrozmialam :hahaha:
Moze jak bede robic to "w praniu" okaze sie to nie takie skomplikowane :lup:

Mlody spi, dzisiaj musialam go troszke pousypiac, bo marudzil.
Zaliczylismy lumpka, ale nic ciekawgo nie bylo, jestem rozczarowana.

Do P. przyjechal kumpel, okropnie go nie lubie. Teraz poszli z psem na spacer. Jak wroca to ide do sypialni z lapkiem. Nie chce mi sie z nim gadac.

Odnośnik do komentarza

I ja sie melduje. Wiecie ile w tej chwili jest u mnie na termometrze? 19 stopni.
Piękny dzień dziś był, wykorzystaliśmy go na maa, do 19-tej na dworze.
Stasiu poszedł po 17-tej do kolegi i umówiliśmy sie, ze przed 19-ta go odbiore, jak po niego poszłam, to zrobił taka jazde, ze on chce jeszcze zostac, ze Superniania by sie takiego przypadku nie powstydziła. Wydzierał sie na mnie, ze jestem dupa, stara głupia baba itp.-nie wiem skad on znba takie teksty. Nawet sobie nie wyobrazacie jak było mi wstyd. W domu przez pół godziny go ignorowaliśmy, a on świgał wszystkim, krzyczał, wyzywał nas itp. Jak sie w końcu uspokoił to zapytał słodzitkim głosem,czy zrobię mu chlebka z pomidorkiem na kolacje. Powiedziałam, ze ma sobie sam zrobic kolacje, wiec znowu awantura.
Ach...brak mi sił.
Przed chwila skończyliśmy pogadanke i ja zwykle tak, tak przepraszam, rozumiem sratatata. Ciekawe na jak długo. Na tydzień ma zakaz spotykania z kolegami i chodzenia na plac zabaw.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorowo:)
Kuba śpi od 19, zasnął w miarę łatwo ale też mało mleka wypił.... Zauważyłam ostatnio, że wieczorem mleka nie pije tak chętnie jak rano...
My dzisiaj dostaliśmy płytę z naszym weselem:) hehehehe troszkę się pośmialiśmy... tzn. ja się pośmiałam bo P. zwiał do sypialni bo nie chciał oglądać :hahaha:
Andzia historii ze Stasiem nie zazdroszczę:/ ehhh ja nie wiem skąd te dzieciaki biorą pomysły na takie akcje:/

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda Michał jest naprawde aniołkiem. K. mi opowiadał, ze w niedziele Twój P. i P. Gosi siedzieli na tym placu, a chłopaki sie bawiły grzecznie w jednym miejscu. A on i K. Cafe wciąż lataki za tymi naszymi dziećmi, tam był ruch spory, same wielkoludy biegały, a Maryśka ponoć na czworakach miedzy nogami tamtych ludzi zwiewała:hahaha:

A tym to mi się P.nie chwalił, że taką labę miał :hahaha: Ja zauważyłam, że Kuba jest grzeczny jak matki w pobliżu nie widzi...

Odnośnik do komentarza

gosiammm
andzia
Magda Michał jest naprawde aniołkiem. K. mi opowiadał, ze w niedziele Twój P. i P. Gosi siedzieli na tym placu, a chłopaki sie bawiły grzecznie w jednym miejscu. A on i K. Cafe wciąż lataki za tymi naszymi dziećmi, tam był ruch spory, same wielkoludy biegały, a Maryśka ponoć na czworakach miedzy nogami tamtych ludzi zwiewała:hahaha:

A tym to mi się P.nie chwalił, że taką labę miał :hahaha: Ja zauważyłam, że Kuba jest grzeczny jak matki w pobliżu nie widzi...

Gosia wszystkie dzieci sa grzeczne jak mamy nie ma w poblizu :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
gosiammm
andzia
Magda Michał jest naprawde aniołkiem. K. mi opowiadał, ze w niedziele Twój P. i P. Gosi siedzieli na tym placu, a chłopaki sie bawiły grzecznie w jednym miejscu. A on i K. Cafe wciąż lataki za tymi naszymi dziećmi, tam był ruch spory, same wielkoludy biegały, a Maryśka ponoć na czworakach miedzy nogami tamtych ludzi zwiewała:hahaha:

A tym to mi się P.nie chwalił, że taką labę miał :hahaha: Ja zauważyłam, że Kuba jest grzeczny jak matki w pobliżu nie widzi...

Gosia wszystkie dzieci sa grzeczne jak mamy nie ma w poblizu :)

Potwierdzam!!!
A pozniej jest, czego ta mama chce, przecież to taki aniołek:Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
gosiammm

A tym to mi się P.nie chwalił, że taką labę miał :hahaha: Ja zauważyłam, że Kuba jest grzeczny jak matki w pobliżu nie widzi...

Gosia wszystkie dzieci sa grzeczne jak mamy nie ma w poblizu :)

Potwierdzam!!!
A pozniej jest, czego ta mama chce, przecież to taki aniołek:Padnięty::Padnięty:

O tak, potem kazdy sie dziwi, ze mama narzeka :)

Andzia a akcji ze Stasiem wspolczuje, bo nie wiadomo jak reagowac. I aki wstyd przed innymi :lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia ale staś awanturę urządził...masz rację, najlepiej ignorować takie zachowanie....a dzieciaczki w tym wieku mają dopiero głowę pomysłów....może jakies teksty podłapał w przedskzolu?? ja jkbym wam powiedziła jak w 1 klasie szkoły podstawowej oddzywają się dzieci to byście padły tutaj....sama długo byłam w szoku...rozumiem 1 gimnazjum jakie ś k....itd ale 1 klasa:lup:
G. poszedł na łatwiznę bo przyszedł jak młody spał, ale skorzystałam...teraz wyszykowałam go w trasę, obleciałam podłogi i mam lussssssss

Odnośnik do komentarza

Andzia współczuje takiego zachowania Stasia, ja bym nie wiedziała jak postąpić, co mówić, ale chyba ignorowanie jest dobrą metoda...ehh te dzieci teraz takie pyskate, nie wiem skąd się to bierze:/
Veronica dzięki za porade z wstawianiem zdjęć na allegro, musze to sprawdzić jak to działa:)
właśnie mi przypomniałaś o solarium:) już tyle czasu nie byłam, a jeszcze połowe karnetu mam do wykorzystania:)
Gosia i jak wrażenia z filmu weselnego? ni popłakałaś się, bo ja na swoim ryczałam hehe...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

gosiammm

Beata sił!!! Mam nadzieję, że nie przegapiłaś posta z linkiem do zdjęć???

Nie przegapiłam:) ale nie mam czasu obejrzeć:( Ta zołza jest taka nie dobra,że chyba ją sprzedam;) Dzisiaj rzucała się na chodnik ii ryczała jak nie chaciałam iść tam gdzie ona - no po prostu terrorystka- a jak wiadomo z terrorystami się nie negocjuje;) więc jazda była niezła..
Wróciłam z włoskiego a tu dzieci w najlepsze hasają, młoda właśnie sie drze włóżeczku - sajgon jakiś...
POza tym stwierdziłam, że mózg mi się skurczył na maksa - jakoś nie mogę ogarnąć na razie tego włoskiego:(

http://lilypie.com/pic/090107/ajmb.jpghttp://by.lilypie.com/7tmSp1/.png

http://lilypie.com/pic/090107/HBh0.jpghttp://by.lilypie.com/smghp1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...