Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Gosia dzięki za przepis. tak sie właśnie zastanawiałam czy pomidory z piszki.
Cafe dobrze, ze zdrówko lepiej. A niania to naprawde jakas porazka, oby udasło Wam sie znalezc kogos odpowiedniego.
Moja przyjaciółka tez zmieniła niedawno nianie, ale ta pierwsza, to im takie numery robiła, ze szkoda słów. Kiedys ja sledzili, a ta robiłą rundki po lumpeksach, zostawiajac Oliwke w wozku pod sklepem nawet na pół godziny:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe co do kłótni to mnie dzisiaj poniosło, ale nie mam zamiaru przepraszac. K. zapytał rano, czy moze jechac na kaczki, czy dam rade. No myślałam, ze wyjde z siebie, powiedziałam jedź i nie wracaj:Rozgniewany::Rozgniewany::Rozgniewany:
No i pojechał...
Całymi dniami siedze z tymi dzieciakami, teraz jeszcze STasiu chory, a temu kurna kaczki w głowie:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
Mówie Wam...

Odnośnik do komentarza

Witam!
My po drugiej turze urodzin Michałka! Bylo suuuuper! Zupelnie inaczej niz tydzien, na luzie. Bylo nas 8 doroslych i 5 dzieciaczkow. Misiek wniebowziety - nawet zapomnial o drugiej drzemce. Obzarlam sie tylko slodyczami i chipsami :(((

Andzia rece mi opadly jak przeczytalam o co K. spytal. Ale tak to jest z facetami, zero wyobrazni. Nastepnym razem Ty tak zrob, rano wstan i pwoiedz, ze jedziesz gdzie i tyle. Taka nauczka jest najskuteczniejsza :)
Zdrowka dla Stasinka!

Gosia i ja przy okazji dziekuje za przepis. Skorzystam na pewno. Dzisiaj Misiek wciagnal spaghetti ze sloiczka.

Justynka jak juz sie ogarniesz to sie odezwij :hahaha:

Cafe brk slow do niani!

Odnośnik do komentarza

andzia
gosiammm
O matko Andzia, powiem ci, że ja na Twoim miejscu to K.bym tak opieprzyła, że głowa mała!!! No ale to faceci prawda... i ciężko im pojąć niektóre rzeczy... nie no kaczki... masakra:/

Gosia prawie sie teraz poryczałam...
No niestety faceci...

Andzia przepraszam, ale postawiłam się na Twoim miejscu... a zwłaszcza, że ja mam ostatnio takiego nerwa... nie wiem czy mnie też dopada jakaś deprecha jesienna czy co???

Odnośnik do komentarza

czesc

melduje ze jeszcze zyjemy
Bartek caly czas kaszle niestety, a mnie "zalewa" @ i tak jakos ogolnoe nijako sie czuje
Magda drobniutka ta mala a Michalek prawdziwy men :smile_move:
Gosia widzialam debiut na rowerku :smile_move::smile_move: ale fajnie wyglada kubus
Andzia napewno musialas sie niezle wkurzyc ale niestety wiekszosc facetow jest okropna, A zawsze wymysla co by zrobic zeby sie na chwile chociaz urwac i kombinuje a to z psem a to po cos do sklepu musi nagle wyjsc i mowi przeciez jest Pati to ci pomoze :lup:
Justynka wpadla smaka narobila i tyle ja widzieli
Cafe dobrze ze lepiej sie czujecie, z rana widze ze energia cie rozpierala, a udanego poszukiwania nowej niani

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...