Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny...nawet nie mam kiey do was usiasc i poczytac....

u nas tez chorobowo a ja na l4 nie dam rady isc bo nie ma ludzi do pracy i ktos musialby zostawac caly czas na 16 godzin i dlatego jeszcze sie przemecze do wtorku a pozniej zobaczymy...mnie to chyba cos lapie bo mnie gardl szczypie i jest mi caly czas sucho, a oleczek od przed wczoraj chory to znaczy kaszel i katar, tylko jednej nocy mial goraczke a tak to spokoj ale jak spi to tak charczy jakby stary traktor....

to tyle u nas czyli nie za ciekawie tyle co dojrzalam to u magdy tez jeszcze chorobowo....
zdrowka zycze wszytskim i postaram sie was poczytac dzisiaj jak mi moje dziecie pozwoli...

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka1984
andzia sil kochana ja cos czje ze mnie tez zaraz depresja dopadnie jesienna...
a pytalas sie o spanie w dzin moje dziecko spi czasami raz dziennie a nawet potrafi 3 razy isc spac zalezy od dnia...teraz jak jest chory to dwa razy po 2 do 3 godzin....

Justynka no to niezły sen ma Olek.
Moje zołzy tez dwa razy dziennie, ale drzemki raczej krótkie.
Pamietam, ze Stas w ich wieku tez tak spał, przestawiłam go na jedna drzemke, która była równie krótka 0,5-1 h, a w wieku dwóch lat zrezygnował całkowicie z drzemek:Szok:

Odnośnik do komentarza

Andzia gratki dla Marysi!!!

Justynka zdrowka!!!
My tez mamy Omege :) Nawet nie wiedzialam,ze sa takie zloty :)

Cafe super, ze Olus zdrowy!!!

A u nas Michal dalej ma zawalony nos. Jutro koniecznie do lekarza, bo boje sie, zeby jakiegos zapalenia ucha nie dostal :(((

Zaraz mecz siatkarzy. Trzeba pokibicowac i spac. Jutro znowu do pracy - troche wypadlam z rytmu.

Odnośnik do komentarza

Hej,
zołzy zasypiaja, Stachu jeszcze ogląda dobranocke, a K. smazy sowy:)
Pod wieczór sie troche rozpogodziło, więc poszliśmy z dzieciakami do lasu i znaleźliśmy sowy:)

Cafe dobrze, ze to tylko katar, taka głupia pora roku, kilka dni temu upał, a dzisiaj kurtki jesienne. Na szczescie i kurtki i czapki z wiosny są jeszcze zołzom dobre:)
A lenia mam tez, a przede mna kuuupa prasowania!!!

Justynka a Omega to samochód tak:Nieśmiały:?

Magda zdrówka dla Michałka, niech katar szybko mija. I nie martwa sie na zapas, bedzie dobrze. A jak Twoje samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...