Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny!

Andzia wylaz z tego dolka, bo mi strasznie smutno jak piszesz, ze masz dola :(((

Vercia najwazniejsza konsekwencja jesli chodzi i usypianie, wiec wcale Ci sie nie dziwie, ze wkurzyls sie na G. mam nadzieje, ze u Was juz wszystko oki!!!

Rena zawsze dzieci najbardziej korzystaja na zakupach :)))

Tynia jakie krzeselko kupiliscie? Jak urodzinki?

Gosia brawa dla Kubusia za piekne spanie!

Beata dobrze, ze Izuni nic sie nie stalo. U nas tez ciagle upadki. Dzisiaj mlody tak wyrznal o szafe, ze ma szrame, guza i siniaka w jednym miejscu :lup:

Odnośnik do komentarza

U nas nie za fajnie. Mnie konkretnie rozlozylo. Dla odmiany Michal fajnie przespal noc, a ja zasnelam dopiero o 2, potem jego pobudka i w koncu o 6 wstal :(((
P. caly dzien na meczu, bedzie ok. 19. My z Miskiem bylismy u moich rodzicow, ale tak zle sie czulam, ze wrocilismy do domu. tam mlody i tak caly czas wisial na mnie. Wole byc u siebie.

Maly niby juz lepiej, alenos zawalony, nie moze oddychac. Nic mu nie schodzi, wszystko gdzies poblokowane. Cos czuje, ze w poniedzialek znowu lekarz :(

To Wam posmecilam!
Buziaki

Odnośnik do komentarza

Witajcie wiecxzorkiem...
U nas bez ZMIAN!! Już mi się gotuje wxzystko!!!
ByliśmtY u mamy, porobiłam foTKI UBranek i może jakimś cudem dzisiaj je wystawę...
Andzia odstępy czasowe pomiędzy wychodzeniem z pokoju jak usypia się dziecko....1-3-6=9 itd....mój marcel miał 2 drzemki ale dla jego i mojego dobra robię jedną..tzn. przetrzymuję go do 12 i wtedy śpi 2 godz i jest w stanie wytrzymać do 19 bez drzemki....

Odnośnik do komentarza

andzia ale cie dol przetrzymal....nie wreszcie spada!:Kiss of love:
magda oczywiscie zdroweczka i dla ciebie i dla michalka
vercia lepiej pogadac i nie tracic czasu :)
rena udanej imprezki
tynia i dla was rowniez
beata no to sie pewnie zdenerwowalas....dobrze ze nic sie nie stalo
goska zazdroszcze nocki

olkowi niestety wrocil katar:( i od czasu do czasu ma kaszel....i nie wiem czy to splywajacy katar czy co?jutro chyba podjedziemy do lekarza....a w poniedz to juz na pewno do naszej lekarki...

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe my dalej na TAK jesli chodzi o spotkanie. Jutro mam zamiar poszukac noclegu. Na razie nie bede rezerwowac, bo boje sie, ze nic z tego nie wyjdzie. Ale my jak najbardziej na TAK :)

no my tez jak najbardziej na tak
zalezy mi bardzo i mam nadzieje,ze wreszcie uda sie spotkac

szczerze mowiac nie licze na jakas super pogode wiec lepiej bedzie jak pomyslimy o jakims miejscu.....wiem,ze w galeriach sa takie ogrodki dla dzieci,co wy na to??

Odnośnik do komentarza

Hej,
oglądam Katyń, ale widziałam go juz dwa razy, wiec chyba zaraz przełacze na Mam talent.
Dołek trzyma, zżarłam przed chwilą cały kartonik ptasiego mleczka:lup:
I nie gadam z K. Nie chce mi sie kolejny raz tłumaczyc, ze jestem zmeczona i chciałabym chociaz godzine dziennie odpocząc od dziewczyn...

Cafe, Magda zdróweczka!!!
rena fajnie, ze zakupy sie udały, a kurtka to tylko?:Oczko:
Vercia brawa za konsekwencje

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Cafe my tez jak najbardzie ja tak na spotkanie, obojetnie gdzie:)

Ja myslałam o szczepieniu na grype, ale poki co kolejny raz przepadły nam pneumo, przez ten zasrany antybiotyk!!!

no obojetnie obojetnie ale jakis plan musimy miec.....bo chyba szkod aczasu na szukanie...lepiej wiedziec wczesniej co i jak,nieeee???

Nie, no jasne, chciałam tylko powiedziec, ze nie mam głowy do szukania i dostosuje sie do ogółu:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...