Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Anielinka współczuje dzisiejszego latania po lekarzach:/ i gratuluje ząbka!
Magda powiem ci, że ja Cię strasznie podziwiam! Ostatnio sobie myślałam o was jak ja bym miała tak nieprzespane noce... o mamo:noooo:
Moje dziecie jeszcze nie śpi! Po mleku dostał jakiejś energii, ogólnie ostatnio ze spaniem przechlapane... odkąd Kuba nauczył się wstawać w łóżeczku to robi to nałogowo, no a na stojąco nie uśnie przecież:glass: do tej pory wstawał tylko okazjonalnie a teraz jak tylko widzi że może o coś się podnieść to wstaje...

Odnośnik do komentarza

anielinka gratuluje kolejnego zebolka
goska brawo dla kubulka....chociaz dobrze wiem ile razy potrafi wstac zanim zasnie:)
magda baaaardzo ci wspolczuje...szczerze .... olek od kilku tyg tez zle sypia .... zdarza sie,ze wiekszosc nocy z nami...wiec ja tez mam srednio 10 pobudek jak nic.... tylko z ta roznica,ze ty bidulo masz tak od poczatku:o_master:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia dziewczyny suuuperrr...tylko sie nie denerwuj plisss:hahaha: ale powiem ci,ze teraz ci sie zacznie....moj dziad odkad zaczal jezdzic tym pchaczem to wali we wszsytko co spotka na drodze:hahaha:
udanego wieczoru

o tym samym pomyślałam jak zobaczyłam dziewczyny na tych jeździkach :hahaha: Jak dziewczyny skumają o co chodzi, to Andzia nie będzie mogła czuć się bezpiecznie we własnym domu bo nigdy nie wiadomo która z której strony nadjedzie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Kurcze dziewczyny podziwiam was... ja bym nie wyrzymała... Kuba pada i śpi do rana... jakieś pobudki w ciągu nocy to mogę policzyć na palcach jednej ręki...

goska zazdroszcze...nie bede marudzic,bo przy naszej magdziuli to wypadam blado
magda i to zadna zlosliwosc z mojej strony(zeby byla jasnosc :36_3_15:)
ale po trosze naprawde cie rozumiem...przynajmniej ostatnimi czasy

Odnośnik do komentarza

Gosia i super, ze Kuba tak spi. Juz ma taki rytm i przynajmniej Wy jestescie wypoczeci.

Ja przed chwila ryczalam z Michalem. Nie wiem jak mam mu pomoc. Dostal dzisiaj juz i Viburcol i Panadol. On az krzyczy, wygina sie, zgrzyta zebami. A ja jestem bezsilna. Jedynki przy tym to przechodzil bezproblemowo. Kiedy to sie skonczy? On zwariuje niedlugo :(((

Odnośnik do komentarza

magda_79
Gosia i super, ze Kuba tak spi. Juz ma taki rytm i przynajmniej Wy jestescie wypoczeci.

Ja przed chwila ryczalam z Michalem. Nie wiem jak mam mu pomoc. Dostal dzisiaj juz i Viburcol i Panadol. On az krzyczy, wygina sie, zgrzyta zebami. A ja jestem bezsilna. Jedynki przy tym to przechodzil bezproblemowo. Kiedy to sie skonczy? On zwariuje niedlugo :(((

magda z gryzak w ogole wchodzi w gre?podobno schlodzone sa super....

Odnośnik do komentarza

Cafe wcale bym nie pomyslala, ze jestes zlosliwa. I bardzo Ci wspolczuje, bo w dzien czlowiek sie nalata, namarudzi, ale jak moze wyspac sie w nocy to zbiera sily. Wolalabym padac ze zmeczenia wieczorem, ale zeby w nocy bylo ok.
A ostatnio nawet cycek nie moze go uspokoic. Troche pociagnie i znowu histeria. Nigdy wczesniej sie tak nie zachowywal.

Odnośnik do komentarza

Cafe zostalas dopisana do listy spotkaniowej. Suuuuuper! A co do mycia siusiaka to my nie odciagamy. Pytalam 3 lekarzy, w tym nefrologa dzieciecego i wszyscy powiedzieli, ze jeszcze czas na to. Ale sa rozne szkoly.

Rena Twoj Bartek jest niesamowity! Tyle energii!!!

Co do tesciowej to Michał juz dzisiaj byl u nich. 3 h. Wszystko ok. Tylko jak zobaczyl P. z balkonu jak po niego przyjechal to plakal. Podobno lzy jak grochy mu lecialy dopoki P. nie przyszedl do domu. Czyli czul sie jednak osamotniony troche. Jedynym probleme jest to, ze nie chce tam jesc :(((
Do konca tyg bedzie zostawal po ok. 3 h, a od poniedzialku to juz na o wiele dluzej :(

Odnośnik do komentarza

jutro czekaja mnie dwie wizyty u lekarza najpierw chirurg potem zakladowy brrrrr, tak fajnie bylo siedziec w domu a tu koniec laby, prawie jakbym wracala do szkoly :sofunny::sofunny:

Magda 3 h to nie jest duzo, przyzwyczai sie

co do mycia siusiaka to mi lekarka powiedziala ze moge, ale moj ruchliwiec sobie nie pozwoli kapie sie na stojaco i nie za bardzo pozwoli sie dotykac a przy zmianie pieluchy to nie ma szans

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorkiem...
Amelka dziś padła jak kawka zaraz po mleku, mam nadzieje ze nocka bedzie już lepsza po tym jak wyszedł ząbek...choć i tak nie mam co narzekać...
ciekawe jak tam imprezka urodzinowa u Andzi...
Magda kurcze najgorzej jest tak patrzec jak dziecko się męczy i nie można pomóc:(...kurcze już się boje jak zaczną dwójki wychodzić...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...