Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
nie wiem na ile uda mi się popisac, bo ruch mamy jak cholera i roboty sporo.
Znowu obudziłam się zapuchnięta jak po jakiejś libacji, no coś strasznego.
Nie wiem od czego to:Padnięty:

Laski generalnie juz ok, ale jeszcze dzisiaj je zostawiłam, uzgodnilam to wczoraj z t., a dzisiaj jak je zaprowadzilam to jeszcze spala. Ech...

Odnośnik do komentarza

Cafe tulipanki powiadasz::):
owocnej nauki i pokaz jakies aktualne forki Twoich lobuzow:)

Mei dobrze, że masz umowe::):
A choróbsk to Ci straszliwie wspolczuje, magda ma racje, zmień lekarza, bo to nie jest normalne. Miało byc lepiej po tej operacji, a z tego co piszesz to jest coraz gorzej::(: Może weź kilka dni zwolnienia i wyleż, odpocznij.

Zarąbisty Filippo, ależ mu te włosy urosły.
Stasiu tez zapuszcza, mnie się bardzo podobają chłopaki w długich wlosach, ale jemu nie jest za dobrze w takiej fryzurze. Ma strasznie gęste i mocne wlosy i wygląda jak mały menelek. Codziennie go namawiam na wizytę u fryzjera, może w końcu ulegnie:oczko:

Sylrom dobrze, ze juz lepiej. I fajnie z babcią::): Co czytasz?

Magda hehe, to Ci Alcia. Jak już kilkakrotnie pisalam czasem mi strasznie smutno, że mam juz taaakie duże dzieci i wszelkie atrakcje typu raczkowanie mamy już za sobą.
Laski też sa takie absorbujące jak Michu, ostatnio wciąz łażą, żeby z nimi grać, same nie chcą, a nie pamiętam kiedy miały jakąs zabawkę w ręce. Pewnie sa znudzone, bo pół dnia u t, potem znow dom, mam nadzieje, że jak wrócą od pon. na półkolonie to będa popołudniami bardziej zaangazowane zabawą.

Odnośnik do komentarza

Andzia czytam "Spójrz na mnie" nie miałam pojęcia co to jest bo mi M wziął z biblioteki, bo my trochę inne preferencje co do książek mamy, pewnie wziął pierwszą z brzegu, jestem w połowie - nic nadzwyczajnego, ale dobrze się czyta, jak zaczęłam to i skończę. Mnie praktycznie każda książka wciąga i mało kiedy nie kończe książki.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe tulipanki powiadasz::):
owocnej nauki i pokaz jakies aktualne forki Twoich lobuzow:)

Mei dobrze, że masz umowe::):
A choróbsk to Ci straszliwie wspolczuje, magda ma racje, zmień lekarza, bo to nie jest normalne. Miało byc lepiej po tej operacji, a z tego co piszesz to jest coraz gorzej::(: Może weź kilka dni zwolnienia i wyleż, odpocznij.

Zarąbisty Filippo, ależ mu te włosy urosły.
Stasiu tez zapuszcza, mnie się bardzo podobają chłopaki w długich wlosach, ale jemu nie jest za dobrze w takiej fryzurze. Ma strasznie gęste i mocne wlosy i wygląda jak mały menelek. Codziennie go namawiam na wizytę u fryzjera, może w końcu ulegnie:oczko:

Sylrom dobrze, ze juz lepiej. I fajnie z babcią::): Co czytasz?

Magda hehe, to Ci Alcia. Jak już kilkakrotnie pisalam czasem mi strasznie smutno, że mam juz taaakie duże dzieci i wszelkie atrakcje typu raczkowanie mamy już za sobą.
Laski też sa takie absorbujące jak Michu, ostatnio wciąz łażą, żeby z nimi grać, same nie chcą, a nie pamiętam kiedy miały jakąs zabawkę w ręce. Pewnie sa znudzone, bo pół dnia u t, potem znow dom, mam nadzieje, że jak wrócą od pon. na półkolonie to będa popołudniami bardziej zaangazowane zabawą.

Ale zeby Michu jeszcze chcial pograc to my bardzo chetnie. Ale on chce, rozlozymy i po 5 min od juz tylem do nas i robi cos innego i tak ze wszystkim. Tak to wkurza, ze masakra. Dzisiaj 5 min po wstaniu juz sie na niego darlam, bo uwstecznia sie w zachowaniu przy Alicji.

No nas wlasnie teraz ten czas u Alicji bardzo cieszy. Z dnia na dzien cos nowego, jest taka pocieszna, ze sama przyjemnosc. poki nie marudzi oczywiscie :hahaha:

Odnośnik do komentarza

magda_79
Alka fajnie u t. :) ufff, odetchnelam. P. powiedzial, ze od razu chetnie do niej poszla, siedzialy na podlodze i sie bawily, P. wyszedl na 20 min po obiad i tez bylo ok :yuppi:

Ale super z tymi pingwinami. juz ich widze :sofunny:

Jutro P. musi podjechac do Biedrony to i tulipany kupi :) mamy daleko, ale akurat jutro musi podjechac po lososia to kupi.

no to swietnie
nie bedzie zle
zrobi sie cieplej to bede smigac na spacery i tak dzien zleci

Odnośnik do komentarza

Cafe też bym wolała, żeby włoski były długie po całości. Naprawdę fajnie to wygląda:yes: Niestety Filip ma mega proste i dosyć sztywne włoski więc bardzo ciężko jest mi tą grzywkę zapuścić, bo bez przerwy do oczu mu włazi:/ No cóż...

Magda
BRAWA dla Aluśki!!! Cwaniara mała:D
Jak wygląda ta fryzurka? Chciałabym jakoś przyciąć Włosy Filipowi i nie mam pomysłu...
Współczuję opryszczki! Nienawidzę jak mi to gówno wyłazi:Rozgniewany: Dobrze, że już troszkę lepiej się czujesz...

Andzia
mi się Stasiu bardzo podobał w dłuższych włosach. Świetnie wyglądał! Nie wiem jak teraz wygląda, ale wyobrażam sobie, że pięknie nie jest bo Filip miał identyko. W pewnym momencie wyglądał po prostu okropnie:Oczko: Przemęczyliśmy i nie jest źle, chociaż wolałabym bez grzywki ale póki jest mały to chyba się nie da:/Pokaż jakieś zdjęcie fryzury Stacha::): I daj mu spokój, niech zapuszcza::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Obaliłam pierwszy tom Cukierni w dwa dni:)))) dzisiaj wzięłam się za następny:) Wy o zapuszczaniu włosów, a my właśnie dzisiaj odwiedziliśmy fryzjera... Mi Kuba podoba się i w krótkich i w długich, ale on się wkurza jak mu włosy wchodzą na uszy o oczach nie wspomnę;)
MAgda współczuje opryszki, dobrze, że Alka u teściowej ok:)
Mei współczuje kolejnego choróbska! Zdrówka! Mówisz, że Filip tak samo podchodzi do przedszkola jak Kuba... ehhh przykre... chciałabym żeby Kubie sprawiało przedszkole więcej przyjemności...
Cafe tak czytałam o tej świetlicy w szkole... dziwne, że nie ma... to obowiązek szkoły żeby zapewnić dziecku opiekę i coś tam powinno działać...

Odnośnik do komentarza

Hej, byłam popołudniu odwiedzić moją koleżankę, która w listopadzie urodziła maleńką Gabrysię. Dzieciaki się fajnie bawiły, bo ma jeszcze 3-letniego synka Filipa i tak dzień zleciał. Mają ogromny dom, wielkie przestrzenie, także mieli gdzie poszaleć. Ale mi się zamarzył taaaaki domek, ja nawet nie mam gdzie dodatkowej szafy wcisnąć:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Cafe hehe i ja już widze te dwa małe pingwinki:hahaha: Ale super::):
Stasiu jak był mały to też miał mega loki, ale po pierwszym poważnym ścięciu zrobiły się proste i sztywne druty.

Magda fajnie, że Alka ok u teściowej, a Ty trochę odsapnęłaś.
Dosonele rozumiem nerwy zachowaniem Michała, bo ja mam tak samo. Najbardziej mnie wkurza jak chcą np ciastolinę, bawią się 10minut a ja mam godzinę sprzątania:Kiepsko:

Mei jak zrobię łotrowi jakieś aktualne zdjęcie to pokażę.
Mnie się niektórzy chłopcy podobają w długich włosach z grzywami, tak trochę na grzybka, ale STacha sobie tak nie wyobrażam. A jak mu powiedzialam, że ma za dużą głowę na długie włosy, to stwierdził, że Kacper z Rodzinki.pl ma większą:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...