Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej, ja dostałam w nocy gorączkę, drgawki mną miatały jak nigdy, wzięłam procha, ale spać nie mogłam bo głowa chciała mi pęknąć, rano też już wzięłam procha, bo gorączka wróciła, terazto już mnie boli wszystko, każdy kawałek ciała. Eh nie pamiętam kiedy byłam chora, a już tak ... . Boję się o Patryka, no ale na to już wpływu nie mam.
Patryk zachwycony bo ogląda bajki, M pojechał do pracy, ale ma pozałatwić co musi i się zwinąć.
Magda a co Ci internista powiedział. bo mi się nie chce iść, żadnych innych objawów nie mam oprócz tej gorączki i ogólnego rozbicia, więc pewnie każe zganiać gorączkę i wyleżeć i tyle.
A co migdałków to siostrzeniec ma mieć wycinane, on choruje bardzo często, w szczególności na gardło i infekcje dróg oddechowych, ale u niego jest tak że wychodzi z jednej infekcji i pojawia się za chwilę druga, na prawdę często. Przed tym siostra jeździła z nim po laryngologach, i też kazali się wstrzymywać, nawet tam jakiś długotrwałe leczenie antybiotykiem przeszedł, ale teraz lekarze już mówią że nie ma na co czekać trzeba wyciąć.

Andzia zdrówka dla dziewczynek!

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom zdrowka!
Wiem co czujesz :(
Dokladnie lekarka mi powiedziala to co napisalas, szkoda tylko ciagac sie po przychodniach, ja musialam. bo L4 potrzebowalam. Mi poradzila, zeby brac aspiryne i naprawde pomoglo. Tak wiec bierz aspirynke 3x1 i wskakuj do lozka, bo najlepsza metoda na grypsko to wylezenie tego.

Co do migdalow to wlasnie Michał w ogoel nie choruje, odpukac, ale zadnych zapalen oszkrzeli, pluc, kratni, angin. No nic kompletnie. 2 dni w od poczatku roku opuscil w p-kolu. Dopiero teraz troche chory, ale bez tragedii. Za to mial okropny katar, ktory spowodowal niedosluch. stad decyzja lekarza o wycieciu. No, ale poprawilo mu sie. Katary jeszcze wracaja, ale przechodza i slyszy o wiele lepiej. nasz pediatra poradzil, zeby dac mu szanse jeszcze. niby w wieku 6-7 lat te migdaly same zanikaja i zniak problem. I chyba tal zrobimy, bo strasznie nas to meczy :( Ale i tak skonsultujemy to z laryngologiem.

Odnośnik do komentarza

Magda dzięki, tak zrobie, wyśle M po aspirynę i się kłade, bo głowe chce mi rozsadzić, nie miałam jeszcze takiego bólu głowy chyba nigdy, wzięłam apap ale nie pomaga.
Co do migdałków - siostrzeniec jest starszy - w tym roku kończy 7 lat. Wstępnie w ferie ma mieć usuwane te migdałki, ale jeszcze ma iść przed tym na badania do szpitala, na fajnego lekarza trafili. Pracuje w Matce Polce w łodzi (dobry szpital dziecięcy) i tam też ma mieć zabieg.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

jutro o 8 jedziemy jeszcze raz na wioche:oczko:
zabieramy mojego tate,niech zobaczy,doradzi
tutaj jestesmy do konca kwietnia
wiec dot ego czasu musimy sie zdecydowac,pozalatwiac formalnosci i zrobic remont

takze ciezkie miesiace przed nami
poza tym musimy przycisnac w pracy,zeby troche kasy odlozyc na troche mebli i innych dupereli:Szok:

a poza tym cezar chodzi i krzyczy ciagle
MAMA CISZAAAA:lol:

Odnośnik do komentarza

Cafe ale Ci zazroszczę::):
Znając życie na pewno wszystko super urzązisz.

Dzieciaki chciały dzisiaj pizze, wiec chcąc nie chcąc musiałam robić. No i sama nie mogłam się oprzeć i obżarłam się jak świnia. I tyle w temacie diety. K...mać:Wściekły:
Laski raczej ok, strasznie chcą jutro jechać, ale jeszcze nie wiem czy je puszczę. Zobaczę jak będzie rano.

I skończyłam "Płatki na wietrze". Jesssu jak wciągnie mnie jakaś książka to nie ma zmiłuj, zołziki siedziały pół godziny w wannie, żebym mogła ją dokończyć:lup:
Zdecydowanie słabsza od pierwszej części, wkurzało mnie jak autorka myliła wciąż wiek bohaterów, raz mieli tyle lat, za chwile tyle, w pierwszej części ojciec zginął w wieku 36 lat, w drugiej nagle w wieku 43 itp. No ale już się nie mogę doczekać, aż zaczną czytać III część::): A w chacie syf i mega zaległosci:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Heloł:)
Szukalam dzisiaj rano oczu, taka się spuchnieta obudziłam:Kiepsko:
Laski jednak zostawiłam, strasznie rozpaczały, ale jeszcze by się na tym mrozie doprawiły. Trudno::(:

Skończyłam wczoraj Platki na wietrze i zaczęłam A jednak ciernie. Obiecalam sobie, że jak ją skończe to robię z tydzień przerwy od książek, bo zaległości domowe rosną:Zakręcony:

Magda jak u WAs?
Sylrom jak się czujesz?
Mei hop hop

Odnośnik do komentarza

andziaale ci zazdroszcze
na mnie czeka z 10 ksiazek:Niespodzianka:

i dobrze,ze laski zostaly w domu
wiem,ze przykro,ale dobra decyzja

a ja niedawno wrocilam
poogladalismy wszytko
i podoba nam sie,duzo roboty i na pewno wszsytkiego nie zrobimy teraz,ale ogolnie na tak
tylko okazalo sie,ze w szkole,ktora jest raptem 5 minut od domu nie ma swietlicy
i nie mam pojecia jak to poznie zorganizowac a same wiece,ze jest do duzy problem dla nas:(

teraz zasiadlam do ksiazek
no nie potrafie sie zmobilizowac
masakra

Odnośnik do komentarza

hej, ja wczoraj placek, dopiero dziś temperatura trochę niższa, trochę katarze, ale i tak lepiej bo mogę myśleć, wczoraj przez ten ból głowy wogóle nie kontaktowałam. Dziś M musiał iść do pracy przyszła moja babcia (prababcia Patryka) i bawią się, a ja z nich leje. Patryk dzisiaj do niej powiedział: Zosia wiesz musimy mieć jakąś tajemnicę, wiesz przyjaciele mają swoje tajemnice; no ale jaką; no ja wymyśliłem że będziemy mieć tajemnicę ty też coś wymyśl. Babcia jest niesamowita, bawi się z Patrykiem jak dziecko! Patryk ją uwielbia.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie że szkoła blisko i pewnie malutka, a to też zaleta, no świetlica to problem, ale może jakieś zajęcia dodatkowe? Może jest jakiś dom kultury - ja ostatnio pracowałam w takim domu kultury, tam jest dużo zajęć dla dzieci. W małych miateczkach zazwyczaj prężnie działają takie instytucje. Patryk chodzil tam na rytmikę

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...