Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

hej
czy ja kiedys napisze cos innego? Noc zje...na! Od 23 do 3 bylo juz 10 pobudek, wiecej nie liczylam. Szalenstwo.
Michu przeszczesliwy, ze do p-kola, chociaz teraz wekeend, wiec juz niepocieszony. Wczoraj dostal od pani maly noesik - niby w nagrode za odwage i piekne spiewanie :)
We wtorek maja bal przebierancow i chyba dzisiaj skoczymy do jakiejs wypozyczalni.

Cafe fajnie, ze Olas idzie na urodziny. Michała pewnie nikt nigdy nie zaprosi :hahaha:
Ja bym kupila cos do 50 zl, chyba wiecej to juz za duzo.

Jeju, juz kolejna sesja przed Toba. No, ale dsz rade jak zawsze :) Tak czy inaczej bedziemy trzymac kciuki!

A powrotem do pracy sie stresuje. Wlasciwie juz o niczym innym nie mysle. hhe
dzisiaj stwierdzilam, ze juz nie pamietam (łacznie z haslami). No i mysle o tej mojej maludzie. Bidula jeszcze nie wie, ze za tydzien czeka ja rozlaka z mamusia. A taka teraz fajna. Nawet jak jeczy to juz taka kumata. szkoda mi najzwyczajniej. Szkoda, ze nie moge z nia do wrzesnia posiedziec, wtedy do zloba i tyle. No, ale coz - juz raz to przechodzilam to i drugi raz damy rade :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
Cafe 100 mufinek ??? - niezła jesteś! Ja właśnie piekę placki z kaszki jaglanej dla dzieciaków, bo popołudniu przychodzą do nas moje znajome ze swoimi dzieciaczkami, jedna z trójką, druga z jednym więc będę miała 5-tkę. Haha. Mam nadzieję że placki im podejdą.
My byliśmy na urodzinkach w listopadzie u dwóch kolegów Patryka (razem organizowane urodziny) to rodzice się zmówili że prezenty do 30zł.

Magda chyba chodzisz po ścianach po tej nocy?

A i jeszcze laptop katastrofa, działa, ale ruszyć go nie można, a M pytał ile by kosztowała naprawa to masakra, no może się zmieści w 500stówkach - bo całą obudowę trzeba wymienić i coś tam jeszcze, na razie nic nie robimy, chyba się nie opłaca.

Lecę do placków bo się przysmażą.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

chlopcy pojechali
cisza

dziewczyny maja byc za jakies 2 godzinki
mam nadzieje,ze cos mi wyjasnia,wytlumacza
bez tego nie rusze
no i najblizszy miesiac pod znakiem nauki:Szok:

za to mam dobre wiesci
bylismy w banku
i tak wstepnie nie powinno byc problemu:yipi:
mamy skompletowac dokumenty i ruszamy
ale najgorsze jest to,ze nie wiemy na co sie zdecydowac
a zalezy nam na czasie

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
My w biegu... w piatek po pracy jechalismy do tesciow, w sbote na 11 do jednych znajomych posiedzielismy troche, a na 17 bylismy umowieni ze znajomymi na konczenie zapasow alkoholowych z slwestra;) ja oczywiscie trzezwa musialam byc bo prowadzilam spowrotem, ale ja nie potrzebuje alkoholu zeby sie fajnie bawic... Posiedzielismy do polnocy i dzisiaj pospalismy prawie do 10:) Teraz przegladam stroje na allegro bo kuba ma balik w piatek:) W tym roku to nie jest taka prosta sprawa bo mu sie wymarzyl Goofy albo kaczor donald... a takich raczej nie ma... ogladamy inne ale Kuba kazdy komentuje... ten nie fajny... w tym bedzie za goraco...:)

Odnośnik do komentarza

hej
My rano basenik, a potem do moich rodzicow. Zrobili mly remont i pojechalismy podziwiac. Tata na dniach juz wyjezdza. Buuuu :(

U nas bal przebierancow juz we wtorek, a Michał bez stroju :( Chce byc strazakiem, dpiero co taki stroj byl w Lidlu, ale wtedy nie chcial :lup: A teraz juz nigdzie nie ma. Rano pojezdze po hipermarketach i poszukam.

Od jutra za tydzien do pracy. Jak na zlosc teraz czas tak szybko ucieka :(

Odnośnik do komentarza

Cafe fajnie, ze mialas taki spokojny dzien dla siebie. Szkoda, ze musialas sie uczyc, ale zawsze cos. do czego teraz zakuwasz najwiecej?
Super, ze chlopaki rozgadani. Chcialabym ich zobaczyc na zywo :)

My wczoraj sprawdzalismy i Michu jak mial 9 m-cy to juz zaczynal gadac :) u Ali na razie nic sie nie zapowiada :)

Gosia ale poimprezowaliscie! Super!
no ze strojem to macie faktycznie problem, ale na pewno cos fajnego znjadziecie.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj sama caly dzien z dzieciakami i pojechalam do kumpeli, ktora ma tego synka po przeszczepie. JEst 11 m-cy starszy od naszych maluchow. I wchodzimy, a on do Micha: poczekaj, zaraz sie pobwimy tylko uzupelnie mape Europy, zostaly tylko morza. I zobacz jakie mam fajne kontury krajow, o tu jest Chile, widzisz?
A Michu tylko patrzyl na niego i nie wiedzial o co chodzi :hahaha:

Odnośnik do komentarza

Hej,
nie zaglądałam, bo znowu mnie rozłożyło. W piątek nie byłam w pracy i caluteńki dzień przelezałam, dzisiaj już siedze w robocie, ale kaszle jak gruźlik, nochal zawalony, masakra:Padnięty:
W sobote bylismy na imprezie, na koniec juz ledwo mówiłam, ale dałam rade do końca. Może mało rozsądne, ale co tam:) Impreza jak zawsze superowa::):

Odnośnik do komentarza

Magda juz kiedyś pisałas o tym chłopcu, że taki zdolniacha. Szok!!!
Jak chcesz to mogę Ci pożyczyć strój Spidermana

Cafe super wiadomości z banku:great:
Nauki nie zazdroszcze...

Gosia
to masz agwozdkę ze strojem:Oczko:
Ja laski przebieram za to samo co w zeszłym roku, one się ciesza, a ja mam z głowy. Bez sensu kupować mi dwa nowe stroje na kilka godzin:)

Sylrom współczuje problemów z laptopem:Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Magda współczuje bólu glowy, ja tez przy tym przeziębieniu cierpię, nie wiem czy nie mam zatok zawalonych, umówiłam się na jutro do lekarza.
A dzisiaj jade do dietetyka, śmiech na sali, bo ostatnio nie pamietam co to dieta:Kiepsko:
Ale jade ostatni raz, bo szkoda mi już kasy, niech jeszcze da jakąś rozpiskę, cos doradz i zobaczymy:)

A stroje sa ok, Maryśki pirat moze lekko przykrótkawy, ale da w nim rade:)

Odnośnik do komentarza

Skończyłam czytac Cukiernie pod Amorem i zaczęłam 50 twarzy Greya. I powiem Wam, że jestem załamana, że ta książka została okrzyknięta bestsellerem. Prosty język, nawet bardzo prosty, może i szybko sie czyta, może i trochę wciąga, ale szału ni ma...Trochę mi przypomina Zmierzch tylko w wersji bez wampirów:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andziazdrowka
ale imprezy sobie odpuscic nie moglas,co?:oczko:
fajnie,ze dziewczyny wykorzystaja stroje z zeszlego roku

mnie Grey jakos bardzo moze nie zauroczyl
teraz czytam 2 tom
ale ogolnie uwazam,ze jest ok

Kwiaty na poddaszu i kolejne 2 tomy za to naprawde fajne

Zamówiłam sobie na all te Kwiaty na poddaszu, wszystkie 3 tomy.
Wampiry też mnie nie zafascynowały, a przeczytałam wszystkie 4 tomy, więc pewnie teraz też tak będzie. Ogólnie chodzi mi o to, ze takie proste książki zostają okrzyknięte bestsellerami, książkami roku itp:)
A Ty kupujesz nowe książki na all czy używane?

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andziazdrowka
ale imprezy sobie odpuscic nie moglas,co?:oczko:
fajnie,ze dziewczyny wykorzystaja stroje z zeszlego roku

mnie Grey jakos bardzo moze nie zauroczyl
teraz czytam 2 tom
ale ogolnie uwazam,ze jest ok

Kwiaty na poddaszu i kolejne 2 tomy za to naprawde fajne

Zamówiłam sobie na all te Kwiaty na poddaszu, wszystkie 3 tomy.
Wampiry też mnie nie zafascynowały, a przeczytałam wszystkie 4 tomy, więc pewnie teraz też tak będzie. Ogólnie chodzi mi o to, ze takie proste książki zostają okrzyknięte bestsellerami, książkami roku itp:)
A Ty kupujesz nowe książki na all czy używane?

roznie,ale glownie uzywane
staram sie wyczaic u jednego sprzedawcy,za jedna przesylka
i czasem za fajna kase mam kilka tytulow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...