Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

magda_79
moja t. jak zwykle powalajaca.powiedziala p., ze jak mozemy wysylac Micha na taka straszna operacje, ze jest za mały itp.
aaaa, i ze chcielismy dzieci i teraz mamy!

:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Jaki ciemnogród, no nie moge:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Ja mialam wycinanego migdała jak mialam 6 lat, ze znieczuleniem miejscowym. Sama leżałam kilka dni w szpitalu, wtedy wszystkie dzieci same lezały i luz blues, żadnej traumy nie mam::):

Odnośnik do komentarza

andzia
Powiem Wam jeszcze, że w następny poniedziałek jadę do dietetyka. Niech się dzieje co chce, musze przynajmniej 6 kg zrzucić, a jak się zacznę zdrowo odżywiac to nie zaszkodzi.
Ograniczam się z jezdzeniem, nie tyje co prawda, ale tez nic waga nie leci. A wkurza mnie ten brzuchol, te boczki i mega udziska:Kiepsko:

droga taka przyjemnosc?
ja sie nie moge zmobilizowac, zeby jesc sensownie :(
dzisiaj zjadlam 2 buly z czekolada :(

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
moja t. jak zwykle powalajaca.powiedziala p., ze jak mozemy wysylac Micha na taka straszna operacje, ze jest za mały itp.
aaaa, i ze chcielismy dzieci i teraz mamy!

:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Jaki ciemnogród, no nie moge:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Ja mialam wycinanego migdała jak mialam 6 lat, ze znieczuleniem miejscowym. Sama leżałam kilka dni w szpitalu, wtedy wszystkie dzieci same lezały i luz blues, żadnej traumy nie mam::):

ja jak mialam 10 lat to lezalam w szpitalu i rodzice mogli odwiedzac tylko w niedziele.
ja mam traume, ale przez wszechobecne tam karaluchy.

A teraz Mati poszedl rANO I popoludniu juz wyszedl do domu.

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
Powiem Wam jeszcze, że w następny poniedziałek jadę do dietetyka. Niech się dzieje co chce, musze przynajmniej 6 kg zrzucić, a jak się zacznę zdrowo odżywiac to nie zaszkodzi.
Ograniczam się z jezdzeniem, nie tyje co prawda, ale tez nic waga nie leci. A wkurza mnie ten brzuchol, te boczki i mega udziska:Kiepsko:

droga taka przyjemnosc?
ja sie nie moge zmobilizowac, zeby jesc sensownie :(
dzisiaj zjadlam 2 buly z czekolada :(

Ide do polecanego, wizyta 80 zł, ponoć przy spadku wagi, którego oczekuje będa potrzebne jakies 3 wizyty

Odnośnik do komentarza

magda_79
andzia
magda_79
moja t. jak zwykle powalajaca.powiedziala p., ze jak mozemy wysylac Micha na taka straszna operacje, ze jest za mały itp.
aaaa, i ze chcielismy dzieci i teraz mamy!

:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Jaki ciemnogród, no nie moge:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Ja mialam wycinanego migdała jak mialam 6 lat, ze znieczuleniem miejscowym. Sama leżałam kilka dni w szpitalu, wtedy wszystkie dzieci same lezały i luz blues, żadnej traumy nie mam::):

ja jak mialam 10 lat to lezalam w szpitalu i rodzice mogli odwiedzac tylko w niedziele.
ja mam traume, ale przez wszechobecne tam karaluchy.

A teraz Mati poszedl rANO I popoludniu juz wyszedl do domu.

Koleżanki syn tez wychodził tego samego dnia i ona mogła z nim być jak się wybudzał.
A Mati czemu musial miec wyciętego?

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
andzia

:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Jaki ciemnogród, no nie moge:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:

Ja mialam wycinanego migdała jak mialam 6 lat, ze znieczuleniem miejscowym. Sama leżałam kilka dni w szpitalu, wtedy wszystkie dzieci same lezały i luz blues, żadnej traumy nie mam::):

ja jak mialam 10 lat to lezalam w szpitalu i rodzice mogli odwiedzac tylko w niedziele.
ja mam traume, ale przez wszechobecne tam karaluchy.

A teraz Mati poszedl rANO I popoludniu juz wyszedl do domu.

Koleżanki syn tez wychodził tego samego dnia i ona mogła z nim być jak się wybudzał.
A Mati czemu musial miec wyciętego?

tez slabo slyszal, mowil niewyraznie i chrapal okropnie. wszystko przeszlo.

Odnośnik do komentarza

andzia
U Stasia też niby kazali wyciąc, ale on nie miał ropnego, żadnych problemów ze słuchem czy z uszami. I chyba dobrze, że go nie wycięłam, bo teraz ten migdał się już obkurcza.

No wlasnie pamietam, ze nie zdecydowaliscie sie wyciac. I dobrze. w takiej sytuacji tez bym tak zrobila, ale Michał slyszy coraz gorzej :( Dostal jakies syropy tak na przeczekanie, zoabczymy, bo tyle juz ich bral i lipa.

Odnośnik do komentarza

Młoda zasnela w foteliku, wiec mam chwile. osluchowo ok. gardlo leciusienko zaczerwienione i tyle.
jakies wirusisko, moze to byz trzydniowka. zobaczymy.
gdyby ta goraczka sie utrzymywala to dostalismy skierowanie na mocz. Lekarka bardzo ok.

Zarejestrowalam Micha od razu na usg i termin na piatek, bo cos sie zwolnilo i znowu problem co z maludą :(

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Wiem wiem, niedobra jestem:) ale wiedzialam ze jak na facebooku napisze to info i do was dojdzie;) hehe
Obrona byla super:) Gadalam jak katarynka:) No ale prace pisalam z bliskiego mi tematu to moglam opowiadac:) Z odp. 5 na dyplomie bedzie 4, no ale jak sie olewalo nauke na studiach to potem tak jest:)
U nas nijak:/ P. bez pracy, ja mam coraz wiekszego dola:( ehhh szkoda pisac bo mi sie ryczec chce od razu:(
Kuba zdrowy, chodzi do przedszkola:)

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Wróciłam z pracy niedawno, młody zasnął i mam chwilkę, nim padnę::):

Magda gratki za zębolka! I zdrówka dla Aluni... Oby szybko jej minęło:Całus:
Decyzja ciężka, ale pewnie zdecydowałabym się na wycięcie. U takich maluchów to chyba nawet nie robią w miejscowym tylko zawsze pod narkozę:yes:
Nie mogę sobie wyobrazić jak Michał wywala nogi na biurko doktorki:lol:
A czytałam "Jestem legendą" i "Skradzione życie" Jaycee Dugard i jeszcze tą sagę Zmierzch, poczytałam trochę Pilipiuka, podobało mi się "Oko Jelenia".

Cafe każda z nas marudzi i nie wyrabia, to przeciesz nie tak, że dzieci nie ma to sobie odpoczywasz... Ich może nie widzisz, ale przecież masz multum innych spraw w tym czasie na głowie i to normalka, że jak się z tym uwiniesz, to chciałabyś chwili wytchnienia a tu nic z tego... Więc wcale mnie to nie dziwi, że nie ogarniasz...
Zdrówka dla Julka! Oby katarzycho szybko mu odpuściło.

Andzia no to się w końcu doczekałaś dzieciaków przed tv:D
Straszna przegina z tą panią od religii:Wściekły: Szkoda dzieciaków, bo one są jeszcze takie szczerze wierzące a taka skapcaniała baba już robi im wodę z mózgu...
Lapka zabieram tylko na nocki a czasem tak bywa, że nim się wyrobię to już jest po północy a wtedy już rzadko tu zaglądam, bo źle widzę i czytam bez zrozumienia::(: Włączam wtedy muzyczkę, albo film i czekam do 7:00.
Zazdroszczę wizyty u dietetyka:yes: Trzymam kciuki, żeby Ci się udało... Doskonale wiem jak się czujesz... Gosi i jej P. super poszło, co nie?

Gosia wielkie gratulacje:brawo:
Oby sytuacja jak najszybciej się u Was poprawiła... Kurde, naprawdę trzymam kciuki...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Wy tam świrujecie z Waszymi dzieciakami!:Oczko: Macie naprawdę mądre dzieci!Musiałybyście poznać lepiej Filipa! To jest strasznie dziwne dziecko ale i tak strasznie mocno je kocham::): Policzy do 13 i to nie zawsze, piosenek nie śpiewa, wierszyków nie mówi i nawet przy mnie się wstydzi :Szok:(mimo, że ja ciągle coś śpiewam, chyba sporo mu czytam). Jest mega nieśmiały a przy tym dosyć agresywny... Głupi nie jest, ale nie chwali się niczym i jest do przesady leniwy... Teraz już spasowałam, ale kiedyś było mi bardzo ciężko patrzyć na jego zachowanie i umiejętności na tle innych dzieci. Teraz już mi trochę łatwiej na szczęście::):

Idę spać... Dobranoc!!!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Wy tam świrujecie z Waszymi dzieciakami!:Oczko: Macie naprawdę mądre dzieci!Musiałybyście poznać lepiej Filipa! To jest strasznie dziwne dziecko ale i tak strasznie mocno je kocham::): Policzy do 13 i to nie zawsze, piosenek nie śpiewa, wierszyków nie mówi i nawet przy mnie się wstydzi :Szok:(mimo, że ja ciągle coś śpiewam, chyba sporo mu czytam). Jest mega nieśmiały a przy tym dosyć agresywny... Głupi nie jest, ale nie chwali się niczym i jest do przesady leniwy... Teraz już spasowałam, ale kiedyś było mi bardzo ciężko patrzyć na jego zachowanie i umiejętności na tle innych dzieci. Teraz już mi trochę łatwiej na szczęście::):

Idę spać... Dobranoc!!!

ja sie nie licytuje. po prostu widze jak mlody stanal w miejscu. do 3 lat rozwijal sie zajebiscie. a teraz mega zastoj. i zero checi do czegokolwiek. do 13 to nawet nie marze, zeby policzyl. a kiedys liczyl do 16. nie wiem dlaczego, ale byc moze wynika to z jego nieharmonijnego rozwoju.
ciesze sie tym p=-kolem, ale kolorowo nie jest. np. jak jakies dziecko jest w szatni to on obok nie usiadzie, dzieci rozmawiaja ze soba, wyglupiaja sie, mowia cos do niego, a on jak dzikus. jeszcze nigdy nie odpowiedzial, nawet czesc nikomu nie powie.
ale oczywiscie tez kocham nad zycie tego mojego dziwaka :)

Odnośnik do komentarza

I ja kocham tą moją dziatwę, chociaż przez nich mam siwe kłaki, pełno zmarszczek i zaawansowana depresję:Oczko:

Magda biedna Alutka, oby wirus szybko minął!!!
Mei nie wiem jak Ty dajesz radę na tych nockach, naprawde podziwiam.
Zapisałam tytuły książek, którte polecasz, Jestem legenda oglądałam film o ile się nie mylę.
Wczoraj skończyłam ostatnia ksiązkę Cobena, przerobiłam już wszystkie i gorąco polecam. W następnym tygodniu jak będe miała więcej czasu to zabiore się za Cukiernie pod Amorem, która mi Kinia przysłała:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...