Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochane!

Ja jestem jakaś wczorajsza... Z góry przepraszam, że znów tak długo mnie nie było... Komputer mi pada i już totalnie w domu go nie włączam:Kiepsko: Widzę w tym jeden plus, powoli wychodzę z uzależnienia! A w pracy różnie bywa... Nie zawsze uda się posiedzieć...
Z dobrych wieści mam taką, że chyba zostawią mnie w tej pracy::): W każdym razie dziewczyna która jest na wychowawczym nie wraca a nic nie wskazuje na to, żeby szefowa miała mnie zwolnić, więc czuję się spokojna.
Filipo ok. Dzisiaj pierwszy raz był ze mną na krytym basenie. Chyba mu się podobało, ale bidny tak strasznie przemarzł, że po 15 minutach usta miał jak pomalowane fioletową szminką! A było tam ciepło:Szok:
A tak to nic nowego... Wkurwia mnie, że z mamą sprzątamy non stop i jakoś efektu nie ma, bo ciągle wszędzie lata tona kudłów... Wiem, że się powtarzam... Kocham wszystkie te koty, ale te kłaki doprowadzają mnie do pasji:Kiepsko: I wszędzie kurz! Ja nie wiem! Odkurzę, przetrę i po 15 minutach jest prawie tak samo::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia oby dzięki temu faktycznie już Cię zatoki nie męczyły i oby dziura się pięknie i szybko wygoiła:yes:
WIELKIE GRATULACJE dla Stacha! III miejsce już przy pierwszych zawodach:brawo:

Cafe pewnie to osłabienie... Odpocznij trochę, bo prędzej czy później organizm się o swoje upomni a z przepracowaniem nie ma żartów... W dość krótkim czasie sporo na siebie wzięłaś i chociaż dobrze Ci z tym to zwolnij chociaż na chwilę, żeby oddech złapać:Oczko:

Magda prześliczne uśmieszki Aluni:Podziw: Nocek współczuję strasznie... Dobrze, że w ciągu dnia się rehabilituje:D
A Michu zdolniacha! Fajnie, że interesują go literki::): Zachęcaliście go jakoś, czy tak sam z siebie?

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej
i ja sie melduje.
ja zagladam czesto, ale tak mnie wk.... pisanie jedna reka, ze szok. teraz tez ssak przy cycu. dzisiaj od 7 rano jeszcze nie spala. niezle, co? :lup:

a zaliczylismy dzisiaj agroturystyke, wiec i jazda samochodem i pobyt na powietrzu, a gwiazda zero checi do spania. dzisiaj konczy 2 m-ce i jak czytam, ze dzieci takie spia kilkanascie godzin na dobe to smiac mi sie chce.

Mei super z praca!!! odetchnelas, co?
I lacze sie w bolu ze sprzataniem. wczoraj ogarnelam cala chate, a dzisiaj syf jakbysmy z tydzien nie sprzatali :(
Michu sam zainteresowal sie literkami. ciagle o nie pyta i juz troche ich zna.
Filip taka chudzina to wymarzl na basenie.

andzia fajnie macie z ta dzialka. na wakacje przy dzieciach to bajka!

cafe jak sie czujesz? organizm Ci pokazuje, ze juz za duzo. przemeczona jestes.
Jak dzisiaj egzamin????
ale K. zaszalal z motorem! jak akurat nie cierpie, boje sie cholernie, ale super, ze mogl spelnic swoje marzenie!

Odnośnik do komentarza

Hej,
laski zasypiają, Stachu w wannie, a K. popołudniu musiał jechać do pracy::(:

Pogoda piękna, prawie cały dzień spędziliśmy na działce, wyskakałam się na trampolinie, obiecałam sobie codziennie skakać chociąz z pół godzinki, może zruce jakieś kg przed wakacjami.
Jak K. wyjechał to pojechaliśmy rowerami do parku i tak się zagapiłam, że wróciliśmy dopiero pół godzinki temu

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
U mnie ostatnio intensywnie... praca magisterska, zjazdy, egzaminy, koniec stażu, we wtorek wywiadówka, w środę mam szkolenie w Poznaniu, a dzisiaj żeby było milej auto nam się zepsuło... holowaliśmy z Poznania:/ Dobrze, że tata mógł przyjechać... ja miałam nasrane, pierwszy raz holowałam samochód:/ ale dałam radę... znów kurna wydatki, a już wychodziliśmy finansowo na prostą. Ja dzisiaj byłam w szkole, chłopacy pojechali ze mną i po szkole obiecałam Kubie jakiś plac zabaw, stare zoo, bo tam za darmo można do małpek pójść itp. a tu kurna nie miał żadnych atrakcji... za to my mieliśmy mnóstwo atrakcji:/ ehhh szkoda gadać:/ a w tym tygodniu akurat mi będzie tak auto potrzebne:/ no nic może rodzice pożyczą...
A tak poza tym ok:) mały chodzi do przedszkola... nie mogę już się doczekać piątku bo mamy dzień mamy i taty:)

Odnośnik do komentarza

Mei super wiadomość z pracą:great:
Bardzo się ciesze, bo wiem, że Cię to męczyło.
A ze sprzątaniem to i ja łączę się w bólu, rzygac mi się już chce normalnie. Wczoraj wysprzątałam wszystko na błysk, a dzisiaj syf, kiła i mogiła. Jogurt wylany na podłoge, wszedzie piach, w łazience w ogóle woodstock, a jeszcze jakby mi się do tego miały walać kłaki psa albo kota, to chyba całkiem bym na łeb dostała:lup:
I prasowania sterta czeka, a le póki towarzystwo ma w czym łazić, to udaje, że jej nie widzę:Oczko:

Odnośnik do komentarza

goskaale kicha z autem
sil dla ciebie na ten aktywny czas
kiedy obrona?

andziaszkodaa,ze K nawet w niedziele musial jechasc do roboty
jak tam po dentyscie?

magdajestem w szoku,ze ala w dzien w ogole nie spi,serio
powinna w nocy spac jak kamien a tu tez dupa
niezmiennie sil dla was

meisuper z basenem
tez pomyslalam,ze filipo taki chudzielec,to zimno mu bylo
no i baaardzo baaaaardzo sie ciesze,ze z praca wszsytko dobrze
jednak zmiania pracy wyszla na dobre,co?

Odnośnik do komentarza

Magda no niezły egzemplarz Wam się trafił:Oczko: NIe zazdroszczę:lol:
Wiem, że Tobie nie jest do śmiechu, musicie to jakoś przetrwać, pomyśl, że zawsze mogło byc gorzej i mogły być dwie takie Alicje:lol:To Cię pocieszyłam sfinia jestem, wiem:) ALe gdybym znała jakiś złoty środek na takie potworki to może dzisiaj nie miałabym tak zaawansowanej nerwicy:lol:

A Michał zdolniacha. Lasek literki nie interesują, Stasiu w ich wieku umiał już wszystkie pisać, a one nawet krótkiej bajki do końca nie wysłuchają:Szok:

Odnośnik do komentarza

Mei fajnie z pracą:) i z basem fajnie... ja ciągle sobie obiecuję że wezmę małego na basen, ale coś nie możemy się wybrać:)
Andzia fajny dzień za wami:)
Magda ale ALka ma energii:) hehe
CAfe fajnie z motorem:) chociaż ja z tych co też motorów nie lubią, ale fajnie, że K. mógł spełnić swoje marzenia:)

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
a egzamin tragedia
niby napisalam,ale babka dala nam kartki a4 podzielone na 3 ramki i w tych ramkach mielismy sie zmiescic,masakra
podobno co roku zdaje w pierwszym terminie 10% ludzi u niej:Szok:

MOże akurat będziesz w tych 10%. A z czego to był egzamin?

z podstaw zarzadzania
ehhh najlepsze,ze kazdy z nas napisal cos innego,hehhe
za 2 tyg wyniki

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
a egzamin tragedia
niby napisalam,ale babka dala nam kartki a4 podzielone na 3 ramki i w tych ramkach mielismy sie zmiescic,masakra
podobno co roku zdaje w pierwszym terminie 10% ludzi u niej:Szok:

MOże akurat będziesz w tych 10%. A z czego to był egzamin?

z podstaw zarzadzania
ehhh najlepsze,ze kazdy z nas napisal cos innego,hehhe
za 2 tyg wyniki

Trzymam kciuki, żeby jednak się udało!!!
Z i S śpią, a M standardowo jeszcze nie:Wściekły: A chciałam na sekundkę do sklepu wyskoczyć:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...