Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Gosia fajne atrakcje mieliście dzisiaj, super takie rodzinne imprezki na wsi.
Szkoda, że P. nie dał rady dojechać::(:
No i oczywiście uzasadniona duma po zebraniu::):

Magda ja pitole, współczuje Wam tych nocek. MOże ten sab rzeczywiście by pomógł?A w nocy często pije?

Fotki wrzuce chyba jutro, bo coś długo się zgrywają.
A atrakcji nie było, powymyślałam im konkursu, ale żadnego nie zrobiłam, bo nie chcieli. Takie teksty i odzywki, że masakra. A najgorsza byłą dziewczynka, od dawna wiem, że jest ona największą rozrabiaką grupy, Stasiu u niej był na urodzinach, więc musiał ją też zaprosić. MOje dzieci razem wzięte przy niej to anioły. NIe słuchała nas kompletnie, najgorsze, że nikt nie chciał się z nią bawić, lała się z chłopakami itp., a hitem było jak rozbiła mi surowe jajo na nodze z tekstem:masz pani. Mówię Wam, kosmos:Padnięty:

:hahaha::hahaha::hahaha:
Przepraszam, ale padłam! A ja myślałam, że to Filipo jest niegrzeczny:Oczko: Super z trampoliną, ja nawet gdybym uzbierała kasę na takową, to i tak nie miałabym gdzie jej wstawić::(: Ale dzieciaki musiały mieć frajdę! Oby tylko za szybko im nie przeszło:Oczko:

Cafe i tak mnóstwo zrobiliście:yes: Przy moim braku organizacji, to pewnie nawet przy jednym dziecku byłabym daleko w tyle:Oczko: Także wielki ukłon w Waszą stronę:o_master:

Magda szkoda, że ten bobotic pomógł tylko trochę... A czemu nie kupiliście tamtego drugiego? Ciekawe czy byłby lepszy...

Gosia już niedługo koniec i odsapniesz:yes: Fajnie, że Kubula zadowolony, Filipo też się na takiej farmie wyszalał i wracać nie chciał:D Gratulacje za pochwały na zebraniu:brawo: Chciałabym też takich kiedyś posłuchać::): To musi być fajne uczucie.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Witam z kawusią,
tradycyjnie weekend się skończył i od razu piękna pogoda.
NIe wiem czy Wam pisałam, ale w czwartek jade na usuwanie ósemki, oczywiście posrana jestem nieziemsko:Wściekły:A w czwartek też Stasiu ma swoje pierwsze zawody Teakwondo za Poznaniem, mam nadzieje, że mocno nie spuchnie to może uda się podjechać i go pooglądać::):

Mei zaproś taką bande do domu to zobczysz jakie masz grz3eczne dziecko::):

Odnośnik do komentarza

andziaczytalam na boku
i sikam:sofunny:
a zdjecia suuuper jak zawsze

goskaszkodam,ze p nie dojechal
a wakacje niedlugo to sobie odpoczniesz
ja to bym znow w zyciu nie chciala siedziec w domu
choc czuje,ze jade na koncowce,ale przezyje:)

meija tez patrzac na inne dzieci stwierdzam,ze nasz olek wcale nie jest taki zly

Odnośnik do komentarza

magdajejku jak ja wam wspolczuje tych nocek
musicie naprawde musicie cos w tym zrobic,bo mala cwaniara nie da wam zyc
a brzuszkowe sprawy powiiny tez teraz ustepowac
bo juz uklad pokarmowy dojrzalszy

sil dla was

widzialam zdj na fb
macie cuuudne dzieciaki
K tez nie mogl przezyc jak bardzo sa do siebie podobni

Odnośnik do komentarza

Hej,
jejuuu, ale tu puchy ostatnio:(
My wczoraj wiefczorkiem bardzo niespodziewanie wyskoczyliśmy ze znajomymi do kina na "Nad Życie". Do dzieci przyszła t.
A dzisiaj Zośka maszerowała do p-kola z cukierami::):

Cafe zdrówka dal Juliana, niech katar szybko mija.
Zwariować można z tą pogodą, moi latają po działce na boso, bo jak zejdą z trampoliny to juz im się nie chce butów ubierać, a ziemia zimna jak cholera. Mam nadzieje, że nie skończy sie to żadnym choróbskiem

Odnośnik do komentarza

hej
MAła spi, wiec szybko pisze. Zagladam czesto, ale wkurza mnie pisanie jedna reka. A teraz gadzina spi w lozeczku, wiec mam chwilke.
Bylismy wczoraj z Michałem u laryngologa. No i ma przewlekle obustronne zapalenie uszu. Nos zatkany jak to tylko mozliwe i trzeci migdal powiekszony. No i niedosluch duzy tym wszystkim spowodowany :((
Dostalismy full lekow i dzialamy. MAm nadzieje, ze mu to przejdzie.
Za miesiac idziemy do kontroli i na badania na aparatach.

Mloda smieszna, jak ma dobry humor to zaciesza przez pol dnia.
Sabsimplex nie podaje, bo go jeszcze nie mam. Daje Bobotic, bo ma minimalnie mniej simeticonu. Daje go po prostu wiecej. No i chyba pomaga. Albo po prostu samo juz to przechodzi.

Noce bez zmian. Odkladalam ja dzisiaj do lozeczka. Spala po 40-50 min, a polowe tego kwekala, jeczala. Chyba po prostu musze soe przyzywczaic. No i kupilam juz mnostwo smoczkow, zadnego nie chce. Tak samo butelki :( Jakies dziwne mam te dzieci :(

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
u nas leniwie:) tzn. praca dom przedszkole i tak w kółko:) w weekend do szkoły... to jeden z moich ostatnich zjazdów... ale zleciało:)
Cafe wiem wiem, że ty byś w domu nie usiedziała, ale ja wcale nie mam zamiaru w domu siedzieć:) wakacje zapowiadają się bardzo intensywnie:) dzień po zakończeniu roku szkolnego wyjeżdżam do Hiszpanii, później obrona pracy, egzamin na nauczyciela kontraktowego, pewnie lipiec przez te wszystkie atrakcje minie mi raz dwa..., a sierpień to praktycznie tylko dwa tygodnie... mam nadzieję, że uda nam się gdzieś wyjechać, a w drugiej połowie to już rady pedagogiczne i praca:)
Andzia super urodziny Stasiowi urządziłaś:) dzieciaki widzę baaaardzo hmmm rozgarnięte;) mam to na codzień w świetlicy;)
Magda współczuje nocek, mam nadzieję, że Alka już za jakiś czas zacznie pięknie spać!

Odnośnik do komentarza

Magda mam nadzieje, że leki pomogą Michałowi. Grunt, że zaczęliście działac.
A uszy go bolą? Gorączkuje? Bo obustronne zapalenie uszu nie brzmi ciekawie.

A Alka widzę niezły numer. Współczuje tych bezsennych nocy. U nas kolki wyglądały zaupełnie ineczej, bo ryk z wyciem i wiciem się był kilka godzin, ale po tym spały ciągiem jakieś 4 h, więc mogłam chociaż częściowo zregenerować siły. Oby jej to jak najszybciej minęło!!!

A film dobry, poryczłam oczywiście, ale już wcześniej uważałam, że zajśćie w ciąże w jej sytuacji i zdecydowanie się na urodzenie tego dziecka było trochę egoistyczne...::(:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Dzisiaj na 12 do pracy, także mam jeszcze trochę czasu...
Andzia zostaję w świetlicy, w tym roku będzie u nas bardzo mało pierwszaków... ale akurat cieszę się, że na razie zostaję w świetlicy:) Teraz studia kończę ale od października pewnie zacznę podyplomówkę:)
Magda jak tam nocka???

Odnośnik do komentarza

goskasuper pomysl zzpodypomlowka,tez juz mam kilka na oku:sofunny:
a jeszcze pierwszego roku nie skonczylam

magdaco z tymi uszami micha?
boli go?
przez to niedoslyszy?
jak alka?

a ty jak sie trzymasz?

andziało matko wspolczuje ci z tymi osemkami
K mial wczoraj osoemke dlutowana:Szok:
trzymaj sie!

i zazdroszcze wam tego kina jak cholera

Odnośnik do komentarza

wpadlam na chwile do domu i musze leciec dalej
a kregoslup mi od paru dni peka,az w klatce piersiowej mnie boli:(

mlodzi ciagle zakatarzeni,ale odpukac nic wiecej sie nie wyklulo
chodza do zlobka i nie chce juz z niego wychodzic:D

musze naprawde zmykac
wieczorami czytam i czytam
i wcale nie notatki tylko jodi picoult,hehe

milego dnia

Odnośnik do komentarza

hej
mialam juz dosyc siedzenia w domu i rano zabralysmy sie z alka do kumpeli. ma synka 6,5 m-cy, wiec tez siedzi w domu. kawal drogi, ale co tam o 14 wyszlysmy i od razu po Michala.

Michu ma przewlwekle zapalenie uszu. jakos go to nie boli, a podobno ma badzo zatkane i w 1 ma uwypuklona blone. i przez to nie slyszy. dostal konskie dawki lekow. oby pomogly!

Ala fajna. jestem cholernie niewyspana, ale odkad zrobila sie taka kontaktowa to jakos latwiej to znosze :)

Odnośnik do komentarza

andzia ale wspolczuje jutrzejszej przeprawy zebowej. moze szybko i gladko pojdzie.

cafe hehe. juz o podyplomowce myslisz? wariatka :)
zdrowka dla chlopcow.

gosia kiedys marxylam o logopedii :)
naprawde myslisz o matematyce? tak to lubisz? ja tez lubie, ale czy az tak :hahaha:

Tez mi sie marzy podyplomowka kurs angielskiego, ale co z dziecmi? poki co bez szans :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...