Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Jutro z samego rana spotykam się z moimi koleżankami z RR i będziemy pakowac prezenty na Wielkanoc, później szybki obiad, może uda mi się jeszcze skoczyć na działkę trochę pokopać i po p-kolu przyprowadzam dwóch kolegów do Stasia, więc będzie wesoło:D

super!
ja dzis pytalam czy pani nie potrzebuje pomocy itd
podziekowala za zainteresowanie,ale podobno wszsytko juz maja
zobaczymy:oczko:

Odnośnik do komentarza

cafe82
no u mnie lotaja mlodzi
sciagaja czapki
buty
jednego ubiore to drugi do polowy rozebrany
na szczescie K z reguly przed 7 olka zawozi,jakbym miala codziennie tak wozic to bym zwariowala

no ale jesli zdecydujemy sie na sklep to czeka mnie poranne rozwozenie dzieciakow

Oj pamiętam to doskonale. NIejednokrotnie rezygnowałyśmy ze spaceru, bo po godzinie ubierania i rozbierania miałam dość:)
A sklep od kiedy miałby ruszyć?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Jak minął dzień? U nas dzień jak co dzień:) jakoś zleciało... mały w przedszkolu ja w pracy... po pracy pojechaliśmy do rodziców, mam podniosła mi ciśnienie ale o tym napiszę może na boku... Wróciliśmy do domu i Kuba zwymiotował:( i nie wiem czy to od jedzenia, czy to inne jakieś dziadostwo:/ zobaczymy w nocy... znów będziemy spać obstawieni michami i ręcznikami... Z dobrych wiadomości dostaliśmy zwrot z podatku hehehe szkoda, że tak mało :Oczko:
Cafe ale mali mają zabawy hehehe... a wy super działacie... chciałabym mieć tyle odwagi i zacięcia:) trzymam kciuki za wasze plany:)
Magda współczuje nocek :Całus: może faktycznie kolki ją męczą???
Kasioleqq Kornelka śliczna i tak jak dziewczyny mówią pewnie latem jak będzie miała więcej ruchu to trochę zrzuci, wyciągnie się i będzie dobrze:) Na boku czytała i podziwiam cię... dzielna z Ciebie babka, trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :Całus:

Odnośnik do komentarza

Andzia no od dwóch dni śpią do 8, ale jakiś czas młoda wstawała o 5:30, o 6 w ogóle to różnie chodzą spać, Kacper bardzo rzadko śpi w dzień a potrafi hasać do 22 młoda też spi tylko raz i to maksymalnie 1h... i też pada po 22 a czasem jest tak że o 19 już mi śpią...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
i ja mam Kubę w domu:/ W nocy nie wymiotował, ale rano jeszcze raz zwymiotował... umówiłam nas do lekarza niech go oglądnie chociaż nie wiem... teraz już nie wygląda na chorego... no zobaczymy... wolę żeby teraz dwa dni posiedział w domu bo w poniedziałek mają zajęcia z rodzicami - robienie koszyczków wielkanocnych, a w środę zając, a więc mam nadzieję, że do poniedziałku będzie wszystko ok:) Chociaż jeszcze jesteśmy zagrożeni ospą, bo wczoraj nasza sąsiadka mówiła mi, że jej syn ma ospę, a chodzą razem z Kubą do grupy :Padnięty: jeszcze będziemy na wielkanoc wykropkowani:Padnięty: będę miała żywą pisankę:Oczko: no ale wolałabym, żeby Kuba teraz przeszedł ospę, a więc czekamy...będzie co ma być:)

Odnośnik do komentarza

Witam
Zeby bylo razniej to i ja mam Michała w domu. Okropnie kaszlal w nocy. Nic poza tym, ale martwie sie o Alke, zeby niczego nie podlapala :(

Noc w standardzie. Młoda bardzo meczy sie, zeby kupala walnac. Potrafi 2 h jeczec i stekac, a mnie serce boli, bo moge tylko masowac jej brzuszek. Z rana juz byla polozna i mowila, ze wlasnie ok. 8 doby zycia to normalne, musi sie napracowac, zeby kupke zrobic.

Teraz za to odsypia, a ja biegam, sprzatam, robie pranie, zeby zdazyc sie wyrobic. Jeszcze sterta prasowania czeka :lup:

Gosia, Cafe zdrowka dla chlopakow!

Gosia ja wlasnie tez wczoraj dostalam zwrot podatku. Nie za duzo, ale zawsze cos :)

Cafe niesamowici jestescie z dzialaniem. Tylko podziwiac :o_master:
Ja taka asekurantka i zawsze boje sie podejmowac takie ryzyko :lup:

Ide na bok poczytac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...