Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei
Cześć kobity!

Słabo mi jak nie wiem, ale daję radę.. Na szczęście zabieg udało im się przeprowadzić endoskopowo więc nie cierpię tak jakby mi robili normalnie. Mieli rozcinać mi dziąsło, a robili przez nos. Wczoraj było trochę ciężko, zwłaszcza w nocy, ale nie mam co narzekać. Wypuszczą mnie chyba w sobotę. Sama jeszcze nie wiem. Nie miałam jeszcze okazji pogadać z doktorkiem. Wszyscy traktują mnie tu jak dziecko:Szok: A jak wyczają ile mam lat to jest kupa śmiechu:D Narkoza była fajna. Dojechałam na salę operacyjną jeszcze świadoma a później jak mi podawali narkozę to myślałam że się zesram z bólu, powiedziałam im tylko dobranoc i odechciało mi się oddychać i już mnie nie było... Chyba mnie intubowali bo gardło mnie boli jak cholera. Wczoraj cały dzień kiblowałam w wyrze i przysypiałam sobie. Na nic nie miałam siły. Dzisiaj jak mi wyciągali tą blokadę z nosa to było mało przyjemne:Kiepsko: Ale teraz już mogę chociaż normalnie oddychać::):
Filipo wczoraj pięknie poszedł do przedszkola za to dzisiaj chyba z nerwów, uciekał przy ubieraniu, nasikał na podłogę... Ale mama mówi, że wie, że to emocje i odreagowuje sobie w ten sposób więc stara się na spokojnie do niego podejść i sobie radzą...
Przepraszam, że teraz tak egoistycznie o sobie... W ciągu dnia na pewno się odezwę::): Zjadłam sobie śniadanko więc siły mi wracają.
Dziękuję Wam bardzo za kciuki:Całus: Na pewno pomogły:yes:

Mei odpozywaj kochana!!! i wracaj do zdrowia!!!

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
poplacilam rachunki:Histeria:
i mi sie odechciewa

a ja korzystam,ze chlopaki bawia sie sami
ale tez musze ruszyc dupsko

szafa czeka:sofunny:
dziesiaty raz w tym roku
ale nie potrafie utrzymac tam porzadku,no nie potrafie

Już myślała, że mam zwidy jak przeczytałam, że szafa czeka:sofunny::sofunny:

:ass:

jak juz sie przeprowadzimy do naszego pieknego,duuuzego domku z 5 szafami to nie wyrobie na bank

Odnośnik do komentarza

Mei dziewczyneczko Ty nasza::): ja już CI kilka razy mówiłam, że wyglądasz jak niepełnoletnia:lol:
Najwazniejsze, że już po, teraz wracaj szybko do formy i odpoczywaj ile się da!!!

Anielinka
super, że Amelka nadal chętna. U nas kilka dzieci, które od początku chodziły chętnie, teraz też mają kryzysy, dzisiaj dwójka rano w szatni popłakiwała. A Zośka wleciała na sale i powiedziała: dzień dobry, ide kupe, zaraz do Was wróce:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
poplacilam rachunki:Histeria:
i mi sie odechciewa

a ja korzystam,ze chlopaki bawia sie sami
ale tez musze ruszyc dupsko

szafa czeka:sofunny:
dziesiaty raz w tym roku
ale nie potrafie utrzymac tam porzadku,no nie potrafie

Już myślała, że mam zwidy jak przeczytałam, że szafa czeka:sofunny::sofunny:

:ass:

jak juz sie przeprowadzimy do naszego pieknego,duuuzego domku z 5 szafami to nie wyrobie na bank

Bedziesz miała zajęcie na cały rok:lol:

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei dziewczyneczko Ty nasza::): ja już CI kilka razy mówiłam, że wyglądasz jak niepełnoletnia:lol:
Najwazniejsze, że już po, teraz wracaj szybko do formy i odpoczywaj ile się da!!!

Anielinka
super, że Amelka nadal chętna. U nas kilka dzieci, które od początku chodziły chętnie, teraz też mają kryzysy, dzisiaj dwójka rano w szatni popłakiwała. A Zośka wleciała na sale i powiedziała: dzień dobry, ide kupe, zaraz do Was wróce:Niespodzianka:

:sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

andzia
Mei dziewczyneczko Ty nasza::): ja już CI kilka razy mówiłam, że wyglądasz jak niepełnoletnia:lol:
Najwazniejsze, że już po, teraz wracaj szybko do formy i odpoczywaj ile się da!!!

Anielinka
super, że Amelka nadal chętna. U nas kilka dzieci, które od początku chodziły chętnie, teraz też mają kryzysy, dzisiaj dwójka rano w szatni popłakiwała. A Zośka wleciała na sale i powiedziała: dzień dobry, ide kupe, zaraz do Was wróce:Niespodzianka:

:sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam :Oczko:

Andzia boskie fotki! A ty jaki lachon :yes: I znowu zastanawiam się gdzie te kg :lol:

Kaśka bidulko :Całus: i ja mam nadzieje, ze coś wymysla z zębolem....

Mei super, ze dochodzisz do siebie, choc pewnie juz masz dosyć szpitala......ja z tych co kochają swoje śmieci, więc dla mnie pobyt gdziekolwiek poza domem to masakra....wiem,w iem porabane to jest :lup:

Magda jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Cafe ja blanszuję...a jesli chodzi o szafę to tutaj mam fjoła :lol: ja lubie wszytsko poukładane i posortowane.....

Dzisiaj przyszedł mlodego traktor, G. skręca, a młody będzie skakał do nieba jak zobaczy.....ja ogarnęłam kuchnie, wstawiłam golonczasy i zaraz zacznę prasowanie....musze też wziąc się za allegro....

...kupilam też testa, bo juz zaczynam wymiękać z tym okresem...kurcze jak tak ma być ciągle to ja zwariuję:Szok: jutro rano musze wystartowac na badanie krwi, zbadan hormon tarczycy i krew póki co i moze we wtorek pójdę do lekarza, jak nic się nie zmieni.....do tego jestem nadęta jak balon.....bosko!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...