Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
No zołzy na pewno byłyby zachwycone kinem:sofunny: One tak kochają bajki:hahaha:

Cafe szorować szczotą i mydłem, u nas często takie akcje:)

hahahaha
a moze by wlasnie usiedzialy

szoruje andzia od rana
i teraz ma cala sina buzie...no udusze dziada
juz sie wiele razy porysowal ale dzisiaj to normalnie przegial

moja mama dzwonila,ze zabierze go po pracy
zajebiscie

a jak stachu po wizycie u dziadkow?
bo nic nie pisalas

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
No zołzy na pewno byłyby zachwycone kinem:sofunny: One tak kochają bajki:hahaha:

Cafe szorować szczotą i mydłem, u nas często takie akcje:)

hahahaha
a moze by wlasnie usiedzialy

szoruje andzia od rana
i teraz ma cala sina buzie...no udusze dziada
juz sie wiele razy porysowal ale dzisiaj to normalnie przegial

moja mama dzwonila,ze zabierze go po pracy
zajebiscie

a jak stachu po wizycie u dziadkow?
bo nic nie pisalas

:sofunny:
Moi się tak kiedys załatwili w basenie, mieli takie specjalne pisaki do malowania w wodzie, które miały łatwo schodzić. I tak się upaćkali czerwonym, że jak to zmywałam, to wyglądali jakby mieli wszędzie sińce.

Stachu u babci ok, zadowolony, kino, McDonald, basen itp.

Lece sie szykować i zmykam do p-kola.

Odnośnik do komentarza

magda_79
U nas po p-kolu super! Michał ani razu nie marudzil i nie plakal. Troche zjadl, na lezakowaniu grzecznie lezal. Jest bardzom zadowolony i juz czeka na poniedzialek. Mam nadzieje, ze przez weekend ta wena go nie opusci :)
No, a ja nie ukrywam, ze jestem z niego cholernie dumna. Naprawde myslalam, ze bedzie bardzo ciezko.

Magda u nas to samo, jak mi Pani opowiadała, to az mi się łezka zakreciła. W ogóle nie płakały, śpiewały innym beksa lala, leżaków nie mogły się doczekać, bo wiedziały, że po leżakach będzie piaskownica. Same się ubrały w piżamki, nie spały, a Zośka leżać pod kołderka śpiewała: Bob Budowniczy wszystko spierniczy:Histeria::Histeria::Histeria: zaczynają być sobą, czuje, ze niedługo dadzą im popalić.
Jeju, ale się ciesze!!!

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj tes dobrze:)))) Podobno troche za mna potesknil na obiadku, ale Kuba dzisiaj byl dlugo w przedszkolu... od 6:30, do 14:30, a wiec 8 godzin.... Ale tak poza tym to pytalam Pania i mowila, ze Kubus fajny:))) usmiechniety:))) co mu sie spyta to jej odpowie:) A wiec jest suuuuper:))
Andzia, Magda gratki dla dzieciakow...
Mei jak tam??
Veronica no i dobrze, ze nie zostawilas Marcela... Ja nie rozumiem mam ktore przyprowadzaja do przedszkola chore dzieci... co innego z katarem, ktrory jest pozostaloscia po chorobie, a co innego jak cos sie dopiero rozwija...
Cafe bardzo sie ciesze, ze Olek dostal sie do przedszkola:))))

Odnośnik do komentarza

hej

ja się tylko melduję bo padam na pysk :Padnięty:
byliśmy dziś u mojej przyjaciólki taka wyprawa to 40min autobusem, z moją dziatwą to o 30min, za dużo Kacper chce siku, mała marudzi w wózku, szlag trafia!!!
byliśmy na spacerze na placu zabaw, na zakupach kupiłam sobie szpile!!! za 25zł z wyprzedaży takie sandały z holewą:) ciesze się jak dziecko!!!
no i oczywiście nie obeszło by sie bez spotkania z tatą (R,) kupił Kacprowi zestaw jakichś aut, i autobusó i drugi numer wesołej farmy:) dowiedział się z fb, ze będę w Policach u przyjaciółki i krążył pod jej blokiem :lup: jadłyśmy obiad to przejeżdżał pod jej oknami, potem stanął kawalek dalej i palił głupa, że ma coś do załatwienia, wkońcu wyszlyśmy na spacer to nas dopadl :lup::lup: ehhh śmiech na sali mówię Wam laski...
idę kąpać dzieciaki i kladę sie spać bo padam...

gratulacje dla dzielnych przedszkolaków!!!

cafe suuuuuuper że Oluś się dostał :yess:

vercia zdrówka dla Marcela!!!

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
U nas po p-kolu super! Michał ani razu nie marudzil i nie plakal. Troche zjadl, na lezakowaniu grzecznie lezal. Jest bardzom zadowolony i juz czeka na poniedzialek. Mam nadzieje, ze przez weekend ta wena go nie opusci :)
No, a ja nie ukrywam, ze jestem z niego cholernie dumna. Naprawde myslalam, ze bedzie bardzo ciezko.

Magda u nas to samo, jak mi Pani opowiadała, to az mi się łezka zakreciła. W ogóle nie płakały, śpiewały innym beksa lala, leżaków nie mogły się doczekać, bo wiedziały, że po leżakach będzie piaskownica. Same się ubrały w piżamki, nie spały, a Zośka leżać pod kołderka śpiewała: Bob Budowniczy wszystko spierniczy:Histeria::Histeria::Histeria: zaczynają być sobą, czuje, ze niedługo dadzą im popalić.
Jeju, ale się ciesze!!!

Andzia pęknę ze śmiechu :hahaha: :hahaha:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
U nas po p-kolu super! Michał ani razu nie marudzil i nie plakal. Troche zjadl, na lezakowaniu grzecznie lezal. Jest bardzom zadowolony i juz czeka na poniedzialek. Mam nadzieje, ze przez weekend ta wena go nie opusci :)
No, a ja nie ukrywam, ze jestem z niego cholernie dumna. Naprawde myslalam, ze bedzie bardzo ciezko.


Magda u nas to samo, jak mi Pani opowiadała, to az mi się łezka zakreciła. W ogóle nie płakały, śpiewały innym beksa lala, leżaków nie mogły się doczekać, bo wiedziały, że po leżakach będzie piaskownica. Same się ubrały w piżamki, nie spały, a Zośka leżać pod kołderka śpiewała: Bob Budowniczy wszystko spierniczy:Histeria::Histeria::Histeria: zaczynają być sobą, czuje, ze niedługo dadzą im popalić.
Jeju, ale się ciesze!!!


:sofunny::sofunny::sofunny:
Nie no Andzia jak to brzmi:lol: A tak na poważnie, to gratulacje dla dziewczyn! Super, że już się oswoiły:yes:

Cafe świetna wiadomość! Babka chyba czytała nasz wątek i wyczytała, że nie masz o czym pisać, hehe:Oczko: Fajnie, że o Was pamiętała, naprawdę:yes:

Gosia nie dziwię się, że Kuba trochę zatęsknił... I tak jest bardzo dzielny. Fajnie by było gdyby wszystkie dzieci tak chętnie szły do przedszkola::):

Magda ale fajnie! Zazdroszczę tego, że chce iść w poniedziałek::): Pewnie że nie ma co ukrywać dumy:yes:

Kasioleqq nie mogę z R.:Kiepsko: Ja rozumiem, że może jemu się pałęta coś po tej głowie, ale kurde bez przesady, że Ty się z kimś umawiasz a on Cię śledzi i się wtrąca:Szok: Faktycznie jedyny plus taki, że chyba Kapiś szczęśliwy...

Vercia zdrówka dla Marcela i gratki, że pięknie wysiedział w kinie! Dobrze, że sobie dzisiaj darowaliście to przedszkole... Kina zazdroszczę, chciałam się wybrać na tą bajkę z Filipo, ale niestety przegapłam:Płacz: Musieliśmy się zadowolić kiczowatą wersją z neta:Kiepsko:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

U nas dzisiaj podobnie jak wczoraj, bez szału. Pani mówiła, że troszkę płakał, podobno jadł i spał... Jak go odbierałam to się cieszył i ciągle twierdzi, że nie chce chodzić do przedszkola:/ Dzisiaj na obiad mieli bigos a młody twierdził, że jadł sos pomidorowy:D I biedny jeszcze powiedzieć tego nie mógł:Psoty: Gdzieś tam w ciągu dnia zaczął śpiewać jakąś piosenkę o małpkach, nie wiem czy słuchali, czy oglądali, ale fajnie było to usłyszeć. Ale najlepiej było w piaskownicy. Mało mi oczy nie wypadły jak mój samolubny chytrus podzielił się zabawką (co prawda ulubionej nie oddał, ale inną swoją którą się nie bawił akurat - co NIGDY się nie zdarzało dobrowolnie!). Podszedł do chłopczyka (młodszego - też szok!) i dał mu swoje auto i powiedział, że zabawkami trzeba się dzielić:36_3_8: Bosze oby mu tak już zostało:Psoty:
Zamówiłam już dzisiaj torta (oczywiście Zygzak:Histeria:) a urodziny zrobię mu 8.09 bo 9.09 idę akurat na dniówę:/ Szkoda trochę, ale nie chcę nikomu już głowy zawracać bo i tak przez ten mój zabieg wyszło zamieszanie...::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

ja urodzinki robię 25.09 tj,niedziela, już wszyscy wiedzą i mają być.
Robię i korneli i Kacperkowi od razu bo nie stać mnie żeby odwalać dwie imprezy...
nie mam pomysłów na prezenty każdy pyta co ma kupić a ja nie wiem... Kacper chce duzy autobus i tramwaj... a dla Nelki nie mam pojęcia T., już powiedziała że lalę jej kupi:) a reszta nie wiem co pokupuje...nie mam pomysłów...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...