Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Mei boski ten Twoj Filippo! Potwierdzam slowa Cafe, ze udal Ci sie synus :)
A Ty to jestes mega zakrecona :hahaha: U mnie to by nie przeszlo, ja typowa ksiegowa, wszysko pod kontrola :lup:

Beata daj znac co z Jasia noga! Ale musial uderzyc.
A coreczka Ci zycia nie ulatwila :hahaha:

Andzia ale macie znizki :)

Cafe jak zwykle sił! Mam nadzieje, ze relacje z K. sie poprawia. U nas tez juz bylo ciezko, a Michał jeden. Ale P. nigdy nie bylo w domu, ciagle cos do zorbienia i tylko sie mijalismy i warczelismy na siebie. Ale ostatnie m-ce, wszystko co przezylismy bardzo nas zblizylo do siebie. Oboje bardzo sie staramy i nie moge narzekac.

Odnośnik do komentarza

A my w koncu dotarlismy do domu. Po drodze zajechalismy do P. i porzucalam troche do kosza, a mlody sie wybiegal. Teraz wcina owsiane, wiec mam 10 min. Do kapania i spac, bo dzisiaj bez drzemki.
Doczytalam, ze jutro jest 50-lecie mojej podstawowki, wiec wykorzystam to, ze jestem w domu i podjade z mlodym obejrzec stare katy. Ciekawa jestem czy ktos mnie pozna :)

Odnośnik do komentarza

Hej!

A ja jak tylko przeczytalam Kasioleq posta to poleciałam na bok...ehh życie:((

U nas dziś totalne załamanie pogody, o 7 rano burza mnie obudziła, a ja z tych bojących dudków:)...a w dzień tylko 15 st. lało non stop...ja pierdziele, a miałysmy do miasta jechać, no i dupa...mam nadzieje że jutro juz będzie lepiej, bo lodówa świeci pustkami...

Andzia
super fotki! jestem w szoku że dziewczyny tak samodzielnie smigają rowerami, Amelka jeszcze nie kuma o co chodzi...

Cafe
sił kochana! jeszcze 2 lata i będzie lepiej :Oczko:
wcale się nie dziwie że między Tobą i K. ostanio średnio, ale kuzwa ta gonitwa za pieniędzmi wszystko pierdzieli w życiu, niestety taka prawda:((

Mei Ty roztrzepańcu :Oczko::D usmiałam się z tą pomyłką, chodzisz juz na jazdę???
Ty dokańczasz kurs, czy robisz od początku???
Fotki boooskie, te nad jeziorkiem sa poprostu cudne, albo masz super aparat, albo jesteś profesjonalistką w fotografowaniu, bo fotki są naprawde pierwsza klasa!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

witam

tylko na chwile,bo K wczorja przyjechal z goraczka,ledwo wszedl do domu i juz rzygal:Padnięty:
podobno to samo co olek-zapalenie gardla
a madra pani doktor przepisala lek,ktorego nie produkuja od 3 lat - smiech
w kazdym razie nawet sliny nie moze przelknac,lezy nieprzytomny

modle sie tylko,zeby chlopcy nic nie zlapali

zajrze pozniej

milego dnia

Odnośnik do komentarza

hej
my z mlodym jeszcze w lozeczku, zrobilam sobie kawke, Michał wypil mleko :) Zaraz wstajemy i do roboty, musze ogarnac chate i lecimy na 50-lecie mojej podstawowki. Znowu caly dzien w biegu.

Cafe zdrowka dla K!!! Oby jak najszybcij byl zdrowy, bo teraz to juz w ogole wszystko na Twojej glowie.

Andzia jak tam? Wnalazlas cos nad morzem? Kiedy planujecie jechac? My ciagle bez planow, bo nie wiemy co z P. urlopem :(

Odnośnik do komentarza

Hej,
ja dzisiaj wstałam z potwornym bólem głowy:Kiepsko:
Laski nosi, już by chciały iść na dwór, ale muszę najpierw trochę chatę ogarnąć i zupę dokończyć.

Cafe zdrówka dal K!!! Pewnie jakaś angina, ta na szczęście nie tak łatwo się zarazić, bo to nie wirus. Jak nie będzie całował młodych, to będzie ok!!!

Magda fajnie z tym 50-leciem, bawcie się dobrze:)
A nad morzem nic nie wynalazłam, bo zaczepiła mnie koleżanaka na FB i przegadałam, z nią prawie 2 h

Odnośnik do komentarza

Heloł!

Cafe zdrówka dla K. no i co najważniejsze, oby nie pozarażał młodych! Ale numer... Teraz przynajmniej wie jak się czuł Olas:Oczko: A może sobie pozwolić na siedzenie w domu, czy musi taki chory jeździć do klientów?

Magda Michał sam jest uroczy z takimi tekstami:Podziw:
Powiem Ci, że ja pamiętam co i kiedy mam zrobić, ale nigdy nie wiem jaki jest dzień lub data:Histeria:Mówię Ci masakra czasami:Szok:

Anielinka byłam na jeździe wczoraj:D Podobało mi się i nie było ze mną tak tragicznie:Oczko: Wykupiłam godziny w ramach przypomnienia, bo kurs robiłam w 2007 r. Teraz muszę zapłacić jeszcze za egzamin i iść do starostwa, żeby przesłali do Jeleniej Góry moje dokumenty... Będę podchodziłą do egzaminu 5 raz:Kiepsko:
Robiłam też sobie nowe testy:Szok: Niektóre pytania nadal takie durnowate i totalnie bez sensu jak dawniej:Oczko: Nic się nie zastanawiaj tylko też dokańczaj:D Będziemy przeżywać razem:Psoty:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

witajcie babky :) jenyyyy jakie urwanie głowy mamy cały czas ... normalnie czasobrak kompletny , M od rana do nocy w pracy bo sezon w pełni , a ja sie z niczym nie wyrabiam .... a co to bedzie jak wróce na cały etat ? wole nie mysleć ... do tego od 3 tyg. chrycham i prycham ... juz se nawet grużlice wkrecam bo kaszle jak stary odpalany traktor , w nocy sie dusze ... no ale sezon alergiczny tez w pełni ...
nawet nie odpisuje od poczatku , bo trzeba by było 2 dni siedziec :) cały czas sobie obiecuję , ze bede pisac z Wami regularnie i zas mi za groma to nie wychodzi :(
zimno u nas i pada od rana ... dzięki Boguckowi Jula dzis łaskawa i daje kawe wypic i popisać :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Magda śliczny Michał. I superowe ma galotki::):
Mei powiem Ci, że bardzo cię podziwiam, iż mimo tylu obowiązków znajdujesz jeszcze czas na prawko. Ja bym bardzo chciała już i teraz zdawac, ale muszę poczekać, aż laski pójdą do p-kola, bo teraz nie mam co z nimi zrobić. I nie łam się, ja nie zdałam już 5 razy, z czego ostatni przepłaciłam:Histeria: A aż taka sierota nie jestem, jeździć jako tako umiem, prakycznie codziennie wjeżdżam autem do garażu, b0o K. się nie chce:Oczko: Po tym ostatnim egzaminie miałam taką załamkę, że po prostu się poddałam i odpuściłam, ale teraz nie dam za wygraną, moja kolezanka zdała za 1-tym razem, mam nadzieje, ze jej nie pobiję:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Cafe to Ci sie pochorowały Chłopaki :( masz rację oby tylko Maluchy nie załapaly .... K to chyba weżmie wole co ? jak zaniedba to moze sie bardziej rozłożyć ...
Magda przesłodki ten Twój MIsiek i do tego taki kochany przytulak :)))))
Mei no naprawde Ty jakoś na wszystko znajdujesz czas ... tylko o bowiazków a Ty jeszcze prawko ciągniesz ... no nie mogę ... a Filipo superowy :D
Anielinka Ty tez sie nie zastanawiaj tylko dokańczaj kurs !! bedzie i czym głowe zając i pozytek z tego tez bedzie ! :)
Beatka u Was tez co wpadniesz ta jakas bieda ? jak dzis noga Janka ? a Iza pikna ! ale Ci wyrosła !! :))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Anouk
andzia
Anouk
hej Andzia :) jak głowa ? odpuściła juz trochę ?
a Bogucek to Bóg tak tylko zem se chciała przyświrowac :D

:sofunny:
Myślałam, że to jakas bajka:sofunny:

A głowa lepiej, dzięki, wziełam tabletki i powoli odpuszcza

hyhyhh :D apropo bajek , dziewczyny nadal braku zainteresowanie kreskówkami ?

Nic a nic:Kiepsko::Kiepsko::Kiepsko:
Jak Stachu oglada wieczorem bajke to codziennie krzycza, ze one tez chca, siadaja koło niego i albo go łupią, albo wyłaczaja mu tv.
A teraz własnie rzucaja sie krzesłami:Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

hej

kuzwa ile kobieta musi miec cierpliwosci i sily :Zły:

magda super misiek!i jaki elegancik na tych zajeciach- a pozniej sie nie ma sie co dziwic,ze wszsytkie dziewczynki chca sie z nim bawic:Oczko:

meifajne z tym prawkiem,i ja sie musze zmobilizowac :Szok:
mialam na wiosne sie za to zabrac,teraz latem to nie dam rady chyba ,bo K ciagle nie ma...moze tez na jesien

anouk a od wrzesnia wracasz na caly etat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...