Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak pięte przez dziesiąte oglądałam to TM, ale jeśli wygra Paulina, to tym samym pokażą, że modelki to są tylko puste lalki, które poza urodą nie mają nic więcej. Laska ma 18 lat, 1,5 roku temu zostawił ją facet i ona nie może się pozbierać, boi się zaufać mężczyźnie. No dramat. Albo boi się, że będzie biedna i będzie miała męża alkoholika:Kiepsko: Nie rozumiem, dlaczego już wcześniej jej nie wywalili:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Magda jak Michał nie da sobie przykleić woreczka to rano zdejmijcie mu pieluszkę i nawet z pojemniczkiem za nim pochodź. Np. pod pretekstem mycia ząbków odkręć wodę (to działa zachęcająco:Oczko:) i łap! Na pewno się Wam uda... U chłopców jest łatwiej. I nie martw się jak nie złapiesz wszystkiego, prawidłowo łapie się tylko środkowy strumień i wcale nie musi być tego dużo::):
Ja nie wiem skąd ten Wasz dwulatek bierze takie teksty:hahaha: Ale jak już teraz jest taki mądry to co będzie później:sofunny: A co do rozbierania/ubierania to Filip też się buntuje ale jeszcze bez pyskowania::):

Justynka jak ja Ci zazdroszczę że tak sobie jesz i nie tyjesz! Ja w ciąży nie jestem a też ciągle bym coś jadła::):

Andzia ja nie oglądam więc nie w temacie::):
A do sikania to nie chciałam Cię zmartwić, tylko chodziło mi o to, że to przejściowe:Oczko: Większość dzieci tak ma że niby już jest git a za chwilę znowu leją w majty a później znowu jest ok::):

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja tak pięte przez dziesiąte oglądałam to TM, ale jeśli wygra Paulina, to tym samym pokażą, że modelki to są tylko puste lalki, które poza urodą nie mają nic więcej. Laska ma 18 lat, 1,5 roku temu zostawił ją facet i ona nie może się pozbierać, boi się zaufać mężczyźnie. No dramat. Albo boi się, że będzie biedna i będzie miała męża alkoholika:Kiepsko: Nie rozumiem, dlaczego już wcześniej jej nie wywalili:Kiepsko:

No te jej teksy i użalanie się nad soba tez mnie rozbrajają :Szok: ciagle powtarza to, że pochodzi z biednej rodziny itd. no kogo to interesuje??? niech się pokaże z tej dobrej strony, a nie z tej gorszej...ale wydaje mi się że ludzie będą własnie na nia głosowac...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Mowialam wam ze w sobote zrobilam sobie new pazurki zelowa i kuzwa dzis se ulamalam jednego przy samej dupie i zamiast isc sobie go zrobic to siedze tu przed kompem i tv:) cos czuje ze nic z tego dzis nie bedzie hihih bede super jutro wygladac, w dodatku mam je mega czerwone zrobione to tym brzdiej bedzie sie rzucal w oczy ten moj niedojebek:))
Jakos nie mam dzis do tego weny:)

Odnośnik do komentarza

Ja nie potrafię dbać o pazurki... Czy żelowe czy swoje to zaraz albo połamię albo mi lakier odpryśnie:Kiepsko: Nie mam do tego natchnienia... Zawsze zazdrościłam kobietom które mają i dbać potrafią.

Andzia na razie jest super! I siku i kupa na nocnik albo kibelek. W sumie to już wszędzie bez pieluchy chodzi i śpi też bez. Na razie bez wpadek::): Boję się powrotu do żłobka, bo chyba od poniedziałku go puszczę... Boję się że znowu ze stresu i braku reakcji pań zacznie siusiać w gatki::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Mei
Ja nie potrafię dbać o pazurki... Czy żelowe czy swoje to zaraz albo połamię albo mi lakier odpryśnie:Kiepsko: Nie mam do tego natchnienia... Zawsze zazdrościłam kobietom które mają i dbać potrafią.

Andzia na razie jest super! I siku i kupa na nocnik albo kibelek. W sumie to już wszędzie bez pieluchy chodzi i śpi też bez. Na razie bez wpadek::): Boję się powrotu do żłobka, bo chyba od poniedziałku go puszczę... Boję się że znowu ze stresu i braku reakcji pań zacznie siusiać w gatki::(:

brawo dla filipo....zazdroszcze

Odnośnik do komentarza

cafe82
Mei
Ja nie potrafię dbać o pazurki... Czy żelowe czy swoje to zaraz albo połamię albo mi lakier odpryśnie:Kiepsko: Nie mam do tego natchnienia... Zawsze zazdrościłam kobietom które mają i dbać potrafią.

Andzia na razie jest super! I siku i kupa na nocnik albo kibelek. W sumie to już wszędzie bez pieluchy chodzi i śpi też bez. Na razie bez wpadek::): Boję się powrotu do żłobka, bo chyba od poniedziałku go puszczę... Boję się że znowu ze stresu i braku reakcji pań zacznie siusiać w gatki::(:

brawo dla filipo....zazdroszcze

:sofunny:
Przed tradycją się nie ucieknie:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Mei brawo dla Filipka, mam nadzieje, ze żłobek nie popsuje tego wszystkiego. Jak długo on już bez pieluchy?

Tynia ja ciągle się zabierałam za odpieluchowanie i ciągle miałam wyrzuty, że siedze w domu i nic w tym kierunku nie robię, aż nagle dziewczyny same odmówiły założenia pieluchy i tak jakoś poszło:)

Odnośnik do komentarza

cafe82
no dobra,musze sie przyznac,ze machnelam jedna szafke kuchenna :hahaha:
ale na usprawiedliwienie - potrzebuje wolna szuflade na blizniakowe bultelki i inn e pierdoly:Oczko:

Cafe kochana ty się nie tłumacz:Oczko: Czasem są rzeczy które zrobić trzeba::): A że nic złego się nie dzieje to na spokojnie można coś tam zrobić chyba nie? Podziwiam Cię, naprawdę, że dajesz radę z brzucholem takim ogromniastym i w tych stresach całych... Ja nie wiem czy bym się z przemęczenia nie dopraszała o wcześniejsze krojenie mimo że logiczne jest czekanie...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...