Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

I ja się witam!!!
My pospalismy do 9...nie wiem jak po tym lenistwie wrócę do pracy....leńna maksa.....
Andzia dobrze, ze Stasiu lepiej się czuje...ale z tego mopa się usmiałam....fajnie, że wybieracie sie znowu na imprezkę...ja tez bym chciała..straaaaaaaasznie...muszę cos wypatrzeć w okolicy.....
Magda pech z drzwiami, mi tez ostatnio zamrzly z jednej strony i wsiadałam od pasażera....
Anielinka fajnie, że ł dostał taki prezent od firmy...ale może zamienicie na meble???
Ja nie znoszę niedzieli....
Andzia wracając do stanika, to ja sobie kupilam na sylwka taki ładny rozmiar 75 C ale jakis za mały był i tak mnie ściskał, że ażmi było niedobrze.....

Odnośnik do komentarza

Witam!
My dzisiaj tez mielismy dzien pod znakiem lenia :)
Po sniadaniu poszlismy na spacerek. Sniegu mnostwo, ale bez wiatru, jakies -3 stopnie i sloneczko. Cuuudnie!
Nie obylo sie bez histerii, ale poszlismy ogladac strusie i tym przekupilismy marude.
Po spacerze drzemka z Michałem - 2,5 h. Zyc nie umierac. Nie chce zeby bylo juz jutro :(

Ale zbe nie bylo za pieknie. P. poszedl ogarnac Omege, ktora idzie jutro do naprawy i oprocz pompy padl akumulator i zeszlo powoetrze z dwoch opon. Zepsula nam sie pompka. Masakra. P. wsciekly pojechal po pompke i moze uda mu sie akumulator kupic.

A jutro naprawa, nawet nie chce myslec ile kasy pojdzie.

Odnośnik do komentarza

super,ze stasiu juz lepiej-czy to reakcja uczuleniowa?nie mam pojecia...ALE czy uczulenie moze objawiac tylko goraczka?
vercia i ja obawiam sie powrotu do pracy choc mam wolne raptem 6dni...no ale najgorzej wbic sie znow w ten pracowy rytm

a u nas byl kuzyn z rodzinka...fajne popoludnie za nami-postanowilismy sobie z K ze bedziemy czesciej spotykac sie z przyjaciolmi bo ostatnio jak takie stare dziady siedzielismy na du....

Odnośnik do komentarza

magda_79
Noc pewnie bedzie masakra jak i dzisiejsza :(
W nocy sie budze, a on siedzi i powtarza: mama, tata, dziadzia , ciocia i tak w kolko :lup:

ehhhh......co ma ci powiedziec....u nas nocki tez srednie...olek budzi sie po kilkanascie razy:( i dlaczego?musze na spokojnie umowic sie z nasza lekarka i porozmawiac miedzy innymi o tym,bo to chyba nienormalne,zeby kazdej nocy budzil sie minimum po kilka razy

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie:)
Kuba już po mleku w piżamie, jak 19 wybije idę go usypiać:) Humor dzisiaj miał nie najgorszy, ale za to my z P. trochę się od rana pokłóciliśmy... a nawet trochę bardziej niż trochę :( na szczęście już wszystko dobrze... Jak ja nie lubię się z nim kłócić... i podziwiam wszystkich którzy potrafią się długo nie odzywać do siebie... ja nie potrafię... teraz jeszcze chyba z nerwów jakoś ciężko mi się oddycha:/

Magda ale Michaś umie dużo mówić:)
Andzia super, że Stasiu już lepiej!

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Noc pewnie bedzie masakra jak i dzisiejsza :(
W nocy sie budze, a on siedzi i powtarza: mama, tata, dziadzia , ciocia i tak w kolko :lup:

ehhhh......co ma ci powiedziec....u nas nocki tez srednie...olek budzi sie po kilkanascie razy:( i dlaczego?musze na spokojnie umowic sie z nasza lekarka i porozmawiac miedzy innymi o tym,bo to chyba nienormalne,zeby kazdej nocy budzil sie minimum po kilka razy

Spytaj, bo u nas jest tak samo. Nawet nie liczylam ile razy wczoraj mlody sie budzil. Nagorsze, bo juz ok. 22 wedruje do nas i spi z nami. Zdecydowalismy wiec o zlikwidowaniu lozeczka i kupujemy lozko.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem,
musze skoczyc do sklepu, bo mam straszna ochote na cole:Spoko:
STasiu popołudniu sie zdrezmnał, po pół godzinie go obudziłam, mielismy jechac do mojej mamy na kawe, bo ma dzis imieniny, wydawał mi sie ciepły, miał 37,6, podałam nurofen i po 10 minutach było ok. W koncu poszłam sama z zołzami, K. z nim został, zachowywał sie normalnie, wciagnał dwa kawałki sernika, wiec gardło raczej nie boli. Juz sama nie weim co to moze byc, jutro nie puszcze go do p-kola, choc Stasiu tweirdzi, ze jest zdrowy i musi koniecznie isc spotkac sie z kolegami:)

Gosia dobrze, ze juz jest ok. Ja tez nie lubie zbyt długiej ciszy, u nas odpukac ostatnio spokój na froncie małżenskim:D
Cafe fajne popołudnie za Wami, oby Wam sie udało ponadrabiac zaległosci towarzyskie. Nas znajomi wciaz namawiaja na jakies imprezki, ale niestety z trójka dzieci ciezko wyjsc, czesto zapraszamy ich po prostu do nas:)
Magda ale fajny prezent zrobił CI P., napisz jakie to puzzle. CO za pech z samochodem, nasz tez idzie jutro do naprawy, bo od sylwestra nie chce odpalic i wciaz załącza sie alarm:lup: Na szczescie jest jeszcze busik, chociaz on bardziej roboczy.Współczuje nieprzespanych nocek, u nas od 2 tygosni(tfutfu) sa super, ale jeszcze jakies 1,5 miesiaca temu tez było milion pobudek, ja mysle, ze to zebiska dokuczaja i jak juz wyjda to bedzie spokój

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...