Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anielinka takiego smaka mi narobiłaś, że właśnie zajadam kaszę mannę:36_1_21:Pamiętam, że jako dziecko nienawidziłam zup mlecznych i kakao (zwłaszcza w p-kolu jak podawali z kożuchem:Kiepsko:) bo od razu mnie na rzygi brało, a teraz uwielbiam:Oczko:
Chyba Wam nie pisałam, ale miałam sporo nadgodzin więc dostałam wolne i kilka dni siedziałam w domu... Niestety bez efektu bo i tak się nie wyleczyłam... Dzisiaj już idę na nockę::(:

Magda
kciuki będą! Współczuję ciężkiej nocy...
Naprawdę miło się czyta, że Michał tak się zmienił:yes: Oby tak już zostało:)

Andzia brawa za stracony kg! Może jednak nie nadrobisz? Bądź dobrej myśli i tyle... Naprawdę świetna z Ciebie laska i nie zadręczaj się tak...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

i ja witam

mialam tyle aktrakcji od rana,ze wybaczcie ale odpisze na szybko

goska trzymam kciuki,bedzie dobrze

andziapopierwam mei-super z ciebie babka i ja wiem,ze tobie te kilogramy przeszkadzaja i moge se gadac,ale wygladasz naprawde swietnie

magda uwielbiam jak piszesz o alci,o ciuszkach,o prasowaniu-boje od ciebie takie szczescie
wiesz prasj prasuj skoro przyjemnosc ci to sprawia

meizdrowka dla ciebie
jak ci sie jezdzi autem?

anielinkableee nie znosze zupy mlecznej-to jeszcze z przedszkola mi zostalo

Odnośnik do komentarza

a my od ranca przedszkole,kosciol...jeszcze do ubezpieczalni K musial podjechac
i wieccie co
dostalam pierwszy mandat:sofunny:
mowie wam komedia jak cholera

ale zatrzymala mnie przemila pani policjantka
jak zobaczyla ekipe w aucie to nie mogla wyjsc z podziwu
chciala tylko tak do kontroli mnie zatrzymac i co
i okazalo sie,ze moj mezus kochany nie zabral dokumentow:Szok:
i tak poszla na reke bo powinnam dostac 100zl a dala 50 zeta

ehhh
szybko tez pierwszy raz,co?:D

Odnośnik do komentarza

Cafe no widze że z mandatem jestes lepsza odemnie:sofuuny: dobrze że ekipa Ci pomogła:D
jak pożegnianie w starym p-kolu?

Andzia ale cudeńka wyczarowałaś na obiad :whistle:
jak smakowały?

Mei ja tez właśnie z zup mlecznych lubie kasze manne i owsianke:)
chyba tym razem nagotuje sobie właśnie owsianki i znowu będe miała 3 dni z głowy ze śniadaniem :Oczko:
a ja nigdy nie chodziłam do p-kola, więc pewnie dlatego nie mam wstrętu:hahaha:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Kurcze, wchodze tu mega glodna i pierwsze co czytam to o Andziowych roladkach. I teraz to juz w ogole jezyk przy tylku juz mam :(

Po wizycie ok. Jestem wypompowana jak zwykle.
Młoda wazy prawie 2200 g, kolosem nie bedzie, ale rozwija sie rownomiernie, a to najwazniejsze. Przeplywy w koncu w normie. Pieknie sobie cwiczyla oddychanie.
Niestety pepowina okrecona wokol szyi :((( Michał tez mial.

Ja przytylam w ciagu 3 tygodni 1,4 kg i jestem naprawde w szoku, ze tak malo, bo czuje sie jak slon!

No, ale zeby nie bylo slodko i rozowo to mała juz bardzo powaznie pcha sie na swiat. Mam lezakowac, bo szyjka miekka, krotka i robi sie rozwarcie. Gin kazal mi zaciskac nogi przez 2 tyg. Wtedy bede miala kolejna wizyte i moge rodzic.

Ide cos zjesc, bo padam.

Odnośnik do komentarza

Cafe Pani od angielskiego skarżyła na Stasia( i na dwóch innych chłopców jeszcze, ale to marne pocieszenie), że już drugą lekcję był niegrzeczny, cały czas przeszkadzał, śmiał się i takie tam. Pogadalaiśmy, dostał kare i obiecał poprae.
A druga sprawa to Maryśka. Koleżanka słyszała w szatni jak jedna mama opowiadała drugiej, że jej córka nie chce chodzić do p-kola, bo Maryśka ją codziennie bije i gryzie i w ogóle różne niemiłe słowa pod naszym adresem. Póki co nie wiem czy to prawda, wiem, że Maryśka święta nie jest, ale nie jest tez sadystką, poza tym wydaje mi się, że Pani zwróciłaby mi uwage, gdyby takie akcje miały miejsce. Laski zgodnie twierdza, że żadna z nich owej dziewczynki nie gryzła, pogadam jutro z Panią i zobaczymy.
A fochy moich dzieci dzisiaj doprowadziły mnie do szewskiej pasji, tak darłam pape, że hej. A teraz patrze na te śpiące aniołki i se myślę, jaka ja popieprzona jestem:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Zaczynam powoli wierzyć w to, że można wyspać się na zapas:) Po feriach coś mi się spać nie chce:) Dzisiaj wstałam o 5 a kompletnie tego nie czuje:) Na badaniach byliśmy - wyniki przyślą pocztą za jakiś miesiąc lub dwa :lup: no ale ważne że będą:) Do Poznania jechałam na czczo i jak w końcu wpadłam do sklepu z tym moim wilczym głodem to zaliczyłam pączka :lup: a potem jeszcze śniadanie w McDonaldsie :lup: no ale raz się żyje:) Najlepszy dzisiaj był mój tata:) Przyjechał rano do małego, jak wychodziliśmy to tata się położył na kanapie i zasnął... po jakimś czasie tata poczuł, że coś go zaczyna tarmosić i ściąga z niego koc myślał, że to Yoko i odpycha ją i mówi: "Idź sobie!!!" i za chwilę zobaczył, że to Kuba :lup: a ten się obraził na dziadka :lup::lup:
Kubulczyk znów sobie pospał chyba w przedszkolu bo szalał do 21:30. W pracy spoko loko:) Jakoś leci:)

Odnośnik do komentarza

Magda bardzo się cieszę, że Alka sobie zdrowo rośnie i że przepływy już są ok:) A co z tą pępowiną? O Michale też wiedziałaś przed porodem?
Cafe hehehe no to pierwsze koty za płoty:) mandacik szybciutko dostałaś, no ale dobrze, że "tylko" za brak dokumentów:) Życzę ci żeby tych "prawdziwych" mandatów nie było wcale:)
Andzia ty tak się tym wszystkim nie przejmuj. Tak ja piszesz - jakby było to coś poważnego to pewnie Pani by zareagowała i porozmawiała z Tobą. Niektóre matki lubią przesadzać- chyba Cafe o tym się kiedyś przekonała prawda? Trzymam kciuki za Stasia kary - oby podziałały:)

Odnośnik do komentarza

Witam marcowo,
znowu pierwsza jestem?

Gosia mnie się nigdy nie udawało wysypiać na zapas:lol: Fajnie, że posiadasz taa umiejętność:wink:
Trzymam kciuki za dobre wyniki, a co to były za badania?
Ja się jakoś bardzo mocno nie przejmuje tą Maryśką, ale wczoraj miałam ciężki dzień, czekałyśmy na Stasia w szatni, bo miał angielski i laski odstawiały takie histerie, darły się, ryczały, wszyscy rodzice stali i patrzyli na mnie jak na kosmitke i tak mnie to wszystko jakos dobiło:Rozgniewany:

Cafe Olek powędrował do nowego przedszkola? Jak wrażenia?

Odnośnik do komentarza

witam

kobitki czuje,ze zyje
serio
dawno jakos tak pozytywnie sie nie czulam

rano wzielam auto i pierwszy raz pojechalam sama bez K
zawiozlam mlodego do przedszkola
pierwsze wrazenia ok
olek chetnie poszedl do dzieciakow i tyle
jestem dobrej mysli

K jedzie obejrzec auto,niedaleko gosciu sprzedaje
mlodszy od tego kuzyna
chcemy sie jeszcze rozejrzec
nie moge sie doczekac

andzia rob prawko

Odnośnik do komentarza

andzia nie dziwie sie,ze sie wkurzasz i mimo wszsytko martwisz
ale musisz miec dystans
pamietasz jaka akcja byla z olasem
zobaczysz sama,ale jesli pani nic nie mowi,to bym sie nie przejmowala
tymbardziej,ze pani naprawde fajna i kontaktowa-na pewno by juz zwrocila uwage

a stachu niezle widze wariuje
nie doradze ci cos robic,bo nie wiem
cierpliwosci:Całus:

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe super z autkiem. A prawko będe robić, jak zdam to na pewno Wam sie pochwale:lol:Bardzo się ciesze, że Olek został bez problemu w przedszkolu::):

Ogarniam hacjende i ide prasować. Musze spakować nas i dzieciaki, rano zawieźć klunkry do mamy i z przedszkola odbierze ich Weronika

hmmmm co to ma znaczyc??
zaczelas juz jezdzic
przyznaj sie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...