Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

witam:)

widze ze ja pierwsza sie dzis witam:)
u nas ok:) bez zadnych zmian wiec nie bede sie rozpisywac;)

Magda to wpadam na ciacho:)
tylko babcia dzis przychodzi do Kacpra wiec nie dam rady, moze jutro :Oczko:
a swoja droga to ja tez w lodowie mam blache rafaello:)

Anielinka ja tez robilam z dwoch warstw i jest przepyszne wiec to bez wiekszego znaczenia:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam poweekendowo już prawie.
Bardzo się cieszę, że rafaello wszystkim samkowało:) Teraz musicie spróbować 3-bita, Anielinka chyba robiła, trochę trudniejszy, ale pyyyycha:)

Ja niestety rozłożona, dzisiaj juz bez gorączki, ale czuje sie nieciekawie, laski tez kaszlą i kichają, nie wiem skąd nam się to przyplątało. Weekend domowy i ciężki.

Tate jutro przewożą do Śremu i prawdopodobnie we wtorek będzie miał operacje. Na szczescie kręgosłup już trochę odpuścił i czuje sie znacznie lepiej.
W piątek odwiedził go sprawca wypadku, przeprosił, dał bomboniere i zaproponował pomoc, gdyby coś trzeba było przewieźć, czy zawieźć na rehabilitacje. Bardzo miły gest:yes:

Odnośnik do komentarza

My juz po imprezce. Bylo suuuper, ale narobilismy sie dzisiaj za wszystkie czasy. Razem z dziecmi bylo 16 osob :lup:
Mlody dostal fajne prezenty, rafaello smakowalo!

Andzia ladny gest ze strony sprawcy wypadku. Chyba nie za czesto to sie zdarza.
No i nareszcie z taty noga beda dzialac!

A kiedy ze Stasiem jedziecie? Jutro?

Cafe potwierdzam to co Andzia napisala - wygladasz slicznie! Brzuchol duzy, no ale chlopaki musza miec miejsce :)

Kasioleqq musisz nam meldunki czesto zdawac, bo my tu juz jak na szpilkach :)

Anielinka fajnie, ze tata zajal sie Amelka! Mieliscie chwilke dla siebie!

Odnośnik do komentarza

Magda nie wiem czemu przegapiłam, ze teraz robicie impreze, myślałam, że za tydzień. Była rodzinka czy znajomi. Poproszem o szczegóły:D
Oczywiście fajnie, ze jestescie zadowoleni, co dostał Michał ciekawego?

A ze STasiem jedziemy w środe, to będzie równe 6 tygodni, mam nadzieje, ze zdejmą ten gips. Powiem Wam szczerze, chociaz może głupio to zabrzmi, że ja się tak przyzwyczaiłam do tego gipsu, że już nie pamiętam jak było przed:lup:

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
my dzis calutki dzień w domu, szlag mnie jasny trafia, bo non stop leje że można zwariować :Wściekły:
chcieliśmy gdzieś pojechać na spacer a tu du...

Magda super zdjęcia, Michał jak zwykle powala wyglądem, ekstra fryzurke ma:Podziw:
no i fajnie że imprezka udana, ale miałaś tłum w domu, co? ja mam mieć 13 osób, ale nie mam pojęcia gdzie ja ich posadze :Kiepsko: chyba porozrzucam po całym domu:Oczko:

Andzia naprawde super gest ze strony sprawcy wypadku, takich osób niestety jest mało:(
no właśnie kiedy ze Stasiem idziesz? bo pisałaś kiedyś że 20-tego?

Cafe WOW ale brzuchol!!!:Podziw: jest naprawde duży, ciekawe co to będzie w grudniu :Oczko:
pewnie Ci co nie widzą że masz mieć bliźniaków to myslaą że lada moment będziesz rodzić, co?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorkiem...
my dzis calutki dzień w domu, szlag mnie jasny trafia, bo non stop leje że można zwariować :Wściekły:
chcieliśmy gdzieś pojechać na spacer a tu du...

Magda super zdjęcia, Michał jak zwykle powala wyglądem, ekstra fryzurke ma:Podziw:
no i fajnie że imprezka udana, ale miałaś tłum w domu, co? ja mam mieć 13 osób, ale nie mam pojęcia gdzie ja ich posadze :Kiepsko: chyba porozrzucam po całym domu:Oczko:

Andzia naprawde super gest ze strony sprawcy wypadku, takich osób niestety jest mało:(
no właśnie kiedy ze Stasiem idziesz? bo pisałaś kiedyś że 20-tego?

Cafe WOW ale brzuchol!!!:Podziw: jest naprawde duży, ciekawe co to będzie w grudniu :Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ja na sekundę bo zaraz wychodzę na autobus do pracy:) Pociesza mnie myśl, że o 10 dzisiaj kończę pracę:)
Cafe brzuchol duuuuuży! Ale piękny! i ty ślicznie wyglądasz! Naprawdę! Tak jakoś inaczej ale ślicznie:)
Andzia i ty na dziewczyny narzekasz??? Ja bym nie dała rady zrobić Kubie tyle fotek przy zabawie:) Chociaż ostatnio jakby z tą jego samodzielną zabawą znów jest lepiej.... Dostał stolik z IKEI i namiot iglo i obie rzeczy polubił i spędza przy nich jak na niego dość dużo czasu:) A my zamiast garażu kupiliśmy mu ulicę i auta z wadera i kompletnie na nim to wrażenia nie zrobiło, jak mu pokazaliśmy i zbudowaliśmy, a tam m.in. taki most się buduje to chciał z niego zjeżdżać jak ze zjeżdżalni :lup:
Magda fajne foteczki:) widać, że impreza udana! U nas było miło, wypiliśmy kawę, a potem wszyscy pojechaliśmy na...grzyby hehhehe

Przepraszam, że reszcie nie odpisuje ale muszę uciekać... Mam nadzieję, że popołudniu uda mi się do was zajrzeć:)

Odnośnik do komentarza

magda sliczne zdjecia,misiek super wyglada w tej koszuli,w ogole maly z niego przystojniak jak nic

andzia no i wasze zdjecia suuuper...stachu kawal chlopa,powazny z niego gosciu,prawdziwy starszy brat....a dziewczyny cuuuuudooo,naprawde...super masz dzieciaki
az sie chce blizniaki :Oczko:

goska powodzenia w nowej pracy,koniecznie odezwij sie po powrocie

anielinka szkoda,ze pogoda nie dopisala...u nas caly weekend piekne slonce(no to cie pocieszylam)

kasioleqq melduj sie:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia jak samopoczucie?bardzo ladny gest ze strony sprawcy wypadku,dobrze wiedziec,ze sa jeszcze poczciwi ludzie...a jak tata?

hehe,usmialam sie z rafaello :hahaha:
widzicie jak dobrze,ze mamy siebie :Całus:

a przepis na 3bita mozna prosic ?

musze skoczyc do ksiegowej,najgorsze,ze nie moge juz za duzo chodzic...andzia tez tak mialas??od jakis 2 tyg czuje,ze jak pochodze wiecej ,to jakos tak gorzej sie czuje...lekarz mowil,zeby nie przeginac i tak tez robie,zeby nie przesadzac...ale uciazliwe to,bo nawet na porzadny spacer nie mozemy isc...i tak chodzimy godzinke,wracamy,odpoczywam....i pozniej znow...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...