Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82
to co kobitki

widzimy sie w pierwszy weekend lipca?

Mi pasuje jak najbardziej, musimy tylko pomyśleć gdzie???
Koleżanka co mi dokuczać lubi, mówiła kiedyś o jeziorze Wolsztyńskim o ile dobrze kojarze?

ale co,mowimy o calym weekendzie??? super:yipi:

Myślę, że jeśli to ma być takie fest spotkanie z koleżankami ze Szczecina, Słupska, Tarnowa, Warszawy mam nadzieję i Zgorzelca, to nie będzie im się opłacało przyjeżdżac na jeden dzień. Tylko trzeba wybrać miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi no i w rozsądnej cenie::):

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

Mi pasuje jak najbardziej, musimy tylko pomyśleć gdzie???
Koleżanka co mi dokuczać lubi, mówiła kiedyś o jeziorze Wolsztyńskim o ile dobrze kojarze?

ale co,mowimy o calym weekendzie??? super:yipi:

Myślę, że jeśli to ma być takie fest spotkanie z koleżankami ze Szczecina, Słupska, Tarnowa, Warszawy mam nadzieję i Zgorzelca, to nie będzie im się opłacało przyjeżdżac na jeden dzień. Tylko trzeba wybrać miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi no i w rozsądnej cenie::):

masz racje!nie moge sie doczekac!
wieczorkiem poszukam czegos w okolicy,
wy tez zobaczcie...i podejmiemy decyzje,coo?

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
to co kobitki

widzimy sie w pierwszy weekend lipca?

Mi pasuje jak najbardziej, musimy tylko pomyśleć gdzie???
Koleżanka co mi dokuczać lubi, mówiła kiedyś o jeziorze Wolsztyńskim o ile dobrze kojarze?

Nam chyba też pasuje o ile dobrze pamiętam mój grafik:leeee:
Poszukam info o tych domkach i dam znać:)

Odnośnik do komentarza

Andzia powiem Ci że uwielbiam takie przemyślane prezenty, siostra miała genialny pomysł:) Taaak... Rodzeństwo to super sprawa:)

Wiecie co, pisałam, że nie ma u mnie problemu z terminem... No i dzisiaj patrzyłam na grafik i jedna pani co ze mną pracuje zaznaczyła sobie urlop od 1.07 a ja wcześniej tego nie widziałam:36_19_1:. Będziemy więc we trzy i ciężko będzie się pozamieniać... Tragedii nie ma bo w niedzielę wypada dniówka, a w pn nocka, więc jakbym wracała już w nd to tylko na ten dzień musiałabym się zamienić i nie byłoby źle... Kurna co za pech! Ale dzisiaj pogadam ze zmienniczką i może coś wykombinujemy, bo jest trochę możliwości. Jak dotrę do domu to wam napiszę co wymyśliłyśmy... Zapomniałam, że to wakacje:lup:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Mei
andzia

:sofunny::sofunny::sofunny:
Posikałam się

Rozumiem, że dla równowagi trojaczki???
:sofunny::sofunny::sofunny:

Nie, no aż taka wredna nie jestem :Oczko: jedno wystarczy::):

gosiammm
Kobietki ja uciekam w poszukiwaniu pracy (samochód, alimenty...mamy trochę wydatków ::(: ) trzymajcie kciuki...

:sofunny:
No teraz nie masz wyjścia, musisz coś znaleźć, bo ja mam wymagania:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Tynia tak jak pisałyśmy minimum 2 dni, miejsca szukamy, ale uzgodnłyśmy wstępnie, że gdzieś w rejonach wielkopolski, myśle, że nikt nie ma nic przeciwko:Podziw:

Mei taaa, trojaczki:glass:
Będe miała szóstkę dzieci i każde będzie wybierało mi po jednym numerku w lotka:hahaha:
A ja co tydzień będę udzielała dobrych rad dotyczących bezstresowego wychowania w DDTVN:hahaha:

Cafe daj znac po lekarzu!!!

Odnośnik do komentarza

andzia
Tynia tak jak pisałyśmy minimum 2 dni, miejsca szukamy, ale uzgodnłyśmy wstępnie, że gdzieś w rejonach wielkopolski, myśle, że nikt nie ma nic przeciwko:Podziw:

Mei taaa, trojaczki:glass:
Będe miała szóstkę dzieci i każde będzie wybierało mi po jednym numerku w lotka:hahaha:
A ja co tydzień będę udzielała dobrych rad dotyczących bezstresowego wychowania w DDTVN:hahaha:

Cafe daj znac po lekarzu!!!

o MATKO TO STRASZNIE DALEKO:) MOZE JEAK GDZIEŚ BLIŻEJ:d???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...