Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja!
U mnie dzis ciut cieplej bo "tylko" -20 stopni:smile_move:
Ja własnie siedze w robocie i popijam ogromny kubek herbatki z cytrynka na rozgrzanie. Powiem Wam ze jestem takim zmarzluchem ze szok!! wczoraj caly dzis mnie trzeslo z zimna moimi tego ze ogrzewanie chodzilo na maxa, dzis jest to samo...
Co do prasowania too u mne kazdy sobie pracuje wtedy co potrzebuje. Jakbym wczesniej prasowala wszytsko i wsadzala do szafki to przeciez i tak by sie pomielo takze jak dla mnie to jest to bezsesnu:) Chce se cos ubrac to wtedy prasuje:))
Magda brawa dla Michalka za mowienie. U mnie Mati zaczyna cos probowac ale cienko mu to jak narazie idzie:)) wzytsko jest teraz: łała lub kaku, kaku. Jedyne co umie powiedziec oprocz tam taty, mamy itp to bombka:))
Andzia to Ci te twoje dziewuski są spryciulki:)) dobrze ze sobie Zosia nic nie zrobiła!
Ciesze sie ze z ta twoja kolezanka i jej dzidzisusiem wszystko jest ok!!
Gosia jesli chodzi o prace to sie tak nie mart, tak jak pisala Cafe bodajrze - teraz jest martwy sezon. Sama kiedys 2 razy bylam na bezrobociu własnie w takim okresie i powiem Ci ze zawsze znalazlam prace dopiero w maju. Takrze uszy do gory! tak to u nas juz jest!!
Cafe brawa za odsmoczanie. Mnie tez to czeka ale jakos sobie tego nei wyobrazam!! Mumelek to najlepszy przyjaciel Mateuszka. Do spania musi byc obwiazkowo i do tego pieluszka:)

Odnośnik do komentarza

Ja jeste:lol:
Dzisiaj mam luz, bo zupa od wczoraj, a na drugie mam ruskie od mamy::):
Martwi mnie troche ten kaszel dziewczyn, jest coraz brzydszy...

Musze sie jeszcze pohwalic, ze od niedzieli zaczelismy nauke samodzielnego jedzenia(narazie oprócz zup) i idzie coraz lepiej. Dzis zjadły sama całą jajewcznice, nie zrzucajac ani kawałka.

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja jeste:lol:
Dzisiaj mam luz, bo zupa od wczoraj, a na drugie mam ruskie od mamy::):
Martwi mnie troche ten kaszel dziewczyn, jest coraz brzydszy...

Musze sie jeszcze pohwalic, ze od niedzieli zaczelismy nauke samodzielnego jedzenia(narazie oprócz zup) i idzie coraz lepiej. Dzis zjadły sama całą jajewcznice, nie zrzucajac ani kawałka.

:brawo::brawo::brawo:

Ja też muszę Kubę zacząć uczyć...

Odnośnik do komentarza

Witajcie...
u nas nocka suuuper, jak połozyłam wczoraj spać o 21 do łóżeczka, tak dzisiaj o 8 się obudziła:yipi::yipi: calutką noc przespała, bez piśniecia, a jak rano o 6 Ł. wstawał do pracy to mówie do niego zobacz czy ona oddycha :lup:

Andzia brawa dla dziewczyn za somodzielne jedzenie...
Amelka niestety nie je żadnych gęstych rzeczy tylko zupy, więc odpada...a jak jej daje do jedzenia kaszke czy cos innego to ona tylko miesza w tej miseczce i tyle...
no ale całe szczescie z samodzilnym załatwianiem sie nie mam problemu:)
a co do smoczka to jak narazie nie wyobrazam sobie usypiania bez niego, bo w ciagu dnia to go zabieram i nie domaga sie...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...