Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Madziulek

Jak zachować młodość? Kremy i kremiki...

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i piękniejsze ? :Psoty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Madziulek- dobrze wiedziec, ja mam z tej serii tylko balsam po kąpieli, a nie sądzilam, że one czynią takie cuda

ja osobiscie do kazdej kapieli dolewam oliwki a potem tylko nakładam balsam - małe ilości
balsam z oliwkami ( kupiłam sobie zapas jak byłam teraz w Grecji- oni tam maja super kosmetyki na prawdziwej oliwie, oliwkach)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
Madziulek- dobrze wiedziec, ja mam z tej serii tylko balsam po kąpieli, a nie sądzilam, że one czynią takie cuda

ja osobiscie do kazdej kapieli dolewam oliwki a potem tylko nakładam balsam - małe ilości
balsam z oliwkami ( kupiłam sobie zapas jak byłam teraz w Grecji- oni tam maja super kosmetyki na prawdziwej oliwie, oliwkach)

ooo a ja o balsamie nie słyszałam :( z tej serii.Musze sobie kupić,ja bardziej zwracałam uwage własnie na cellulit,rozstępy i ujędrnianie :) A z oliwką też kiedyś sie tak bawiłam ze dolewałam do wanny,ale teraz nie mam wanny,czego bardzo mi brakuje,bo uwielbiam sie wygrzać,poleżeć :) Oliwka jest zdrowa dla skóry :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość starletka

Madziulek
czyli wszystko o magicznych specyfikach do ciała :)
Ja osobiście polecam zastaw Eveline cosmetics slim extreme 3D używam 3 na raz - peeling do ciała pod prysznic,serum i na koniec krem - Rewelacja !!!!
Cellulit się zmniejszył,rozstępów co prawda nie mam,ale ciałko zrobiło sie jędrniejsze i twardsze :Uśmiech: jest też z tej serii krem do biustu,ale jeszcze nie używałam,na biust robie ćwiczenia :Uśmiech:

a wy co polecacie byśmy były jeszcze bardziej ponętne i piękniejsze ? :Psoty:

a jakie cwiczenia na biuscik polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

starletko aaaa to takie ćwiczenie stare jak świat :) na wysokości biustu łączymy dłonie,tak jakby do klaskania i przyciskamy je do siebie,ja staram sie codziennie ćwiczyć po kąpieli przed lustrem przynajmniej 5 min i efekciki widzę :jezyk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
Madziulek- wlasnie ,ćwiczenia na biust ;) bardzo budujące, że efekty widać ;)
po jakim czasie codzienych tych ćwiczen widać efekty?

no gdzies tak ok 2miesiące :) cycuszki stały sie twardsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
aha- bo wiesz ja z tych co szybko lubi efekty ;)
ale czasem wytrwałość popłaca, to chociaz to będę robila póki mi sie kregosłup nie uspokoi;)

pewnie,warto kochana,warto :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monika1980
A co polecacie do skóry wrazliwej?? Mam problem, bo często po tych ujędrniających mam wysypkę.

ja mam cerę mieszaną,ale na pewno ktos odpisze w Twojej sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

monika no właśnie czytałam całą masę pozytywnych opinii o całej serii kosmetyków AA , ale sama nigdy nic z nich nie używałam.
Chwalą je sobie dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Madziula ja zanim przeszlam na cliniqa uzywalam vichy i lorea'la- też byłam zadowlolona
no i koniecznie trzeba zmywać twarz zelem do mycia twarzy, pianka do mycia twarzy ( zalezy od rodzaju cery) bo ani mleczko ani tonik nie poradzą sobie z tym co mamy na twarzy po całej nocy czy dniu.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
Madziula ja zanim przeszlam na cliniqa uzywalam vichy i lorea'la- też byłam zadowlolona
no i koniecznie trzeba zmywać twarz zelem do mycia twarzy, pianka do mycia twarzy ( zalezy od rodzaju cery) bo ani mleczko ani tonik nie poradzą sobie z tym co mamy na twarzy po całej nocy czy dniu.;)

no to fakt,tyle ze ja tonic mam już z Avona,też do cery mieszanej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w Avonie jest rewelacyjny płyn pod prysznic i/lub do kąpieli właśnie z oliwka ;)
wychodzisz i nie dość , że ciało pięknie pachnie to jeszcze jest natłuszczone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
w Avonie jest rewelacyjny płyn pod prysznic i/lub do kąpieli właśnie z oliwka ;)
wychodzisz i nie dość , że ciało pięknie pachnie to jeszcze jest natłuszczone

nie wyczailam jeszcze takiego,musze to sprawdzić :Psoty: dobrze wiedzieć kochana :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

polecam z całego serca
dzisiaj będę się widziała z koleżanką która sprzedaje kosmetyki MaryKay
mają tam idealny płyn do demakijażu oczu - lepszego nie znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małgosia
polecam z całego serca
dzisiaj będę się widziała z koleżanką która sprzedaje kosmetyki MaryKay
mają tam idealny płyn do demakijażu oczu - lepszego nie znam ;)

to zamawiaj od razu dla mnie :Oczko:a drogie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...