Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Gość patrycja`81

yasmelka
patrycja jakie masz ycuchy? miękkie są już przed karmieniem?
bo moje już przed karmieniem nie są takie twarde jak wcześniej.....ale czytałam że to raczej nie zanik pokarmu tylko że si elatkacja normuje? ale tak po 3 tygodniach by sie unormowała?



cycuchy mam sexi:sofunny:
ja pameitam jak Emi karmilam,to jak zapomnialam z ktorego karmilam wczesneij,to macalam i wiedzialam ktory(znaczy na samym poczatku tylko tak bylo)
a teraz caly czas takei same oba cycki-miekkie
bardzo zadko mi sie zdarza to takie mrowienie przed karmieneim

no al etak jak napisalas laktacja sie unormowala
byc moze w momencie kiedy ssak da cynk cycom zeby zwiekszyc produkcje,moga znow byc twardsze-tak mialam z Emi

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

sandra1237
A jesli zaakceptujecie pomysl z fotkami w suwaczkach t podaje swoj aders meila i mozecie przeslac fotki krusznek... Obiecuje ze wykasuje jak tylko trafia na suwaczki...

pomysl mi sie podoba:usmiech:
postaram sie tak szybko jak to mozliwe poslac fote:wink:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

yasmelka
ide bo sie laktator kreci....matko ratujcie co ja moge jeść....heeh
a czy placki z goowanych ziemniaków rozrobionych z mąką ale usmażonych moge zjeść? hmmm...normalnie jezyk mi ucieknie do dupki jak ich nie zjem....


Yasmelko Kochana
mozesz mozesz-smazone dziecku nie szkodzi,bardziej odradzaja ze wzgledu na linie matki-tak czytalam kiedys w jakims poradniku laktacyjnym

a napewno te ziemniaki tez nei sa jakeis ociekajace tluszczem,i wogole

a jeszcze Gosia miala kulinarne pytanie:D
ja jablka jem ale slodkie:D bo kwasnych nie lubie:D
pomaracnczy mandarynek nie jem,z Emilia nie moglam a teraz nei mam ochoty-moze jak mlodemu znikna pryszczyki hormonalne(zeby mnie nie zmylily) to zaeksperymentuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

bylismy nie tak dawno na krotkim spacerku,nawet nie bralismy wozka-Bena mialam w nosidelku ,a Emilia troszke szla sama troskze tata ja niosl
i korzystajac zokazji sprobowalam jak bedzie wygladac schodzenie i wchodzenie do domku,jak moj wroci do pracy-powiedzmy spoko luzik-weszlam tylko na pierwsze pietro:Dmeczyc sie bede po 15:D

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

i Yasmelka co do nocnej przerwy wkarmieniu-jak Marysia sama sobei ustala pory na jedzenie,to taki 6 godzinny spokoj bez ssaka to rarytas:D i oby jak najdluzej tak bylo:usmiech:
ja z Emilia tak nie mialam,i teraz pewno tez nie

mi wlasnie syn wisi na cycku


a jeszcze Wam napisze,ale jest kosmos jak obydwa dzieciory sie synchhronizuja i wlanczaja syrene:lol:

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Moja mniejsza gwiazda już wykąpana,nakarmiona i śpi:yipi::yipi:
Teraz czekam jeszcze jak Patka się zdecyduje na spanie i pełen luzik:yes:
Ja jeszcze chwile pogapie się w tv i chyba też uciekne lulać-trzeba wykorzystać każdą wolną chwilke na sen:lol::lol:

Sandra ja wyśle Ci fote małej jutro,bo dziś nie mam głowy na szukanie odpowiedniego zdjęcia:-)

Odnośnik do komentarza

och nie...no nasteopna przede mna!!! z tego co pamietam,to gosiorek miala termin na grudzien...no ale:
GOSIOEREK: GRATULACJE SYNKA!!!!

jak sie jeszcze netka przede mna rozpakuje,t o chyba sie juz wtedy zalamie...ach ta Olivka...nie wiedzialam, ze jej tak dobrze u mnie w brzuchu,...

caluski i milego wieczoru...

ja dzisiaj wypije kiliszek winka :-)))))))

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

czesc kochane

taka jestem teraz zalatana ze nawet nie mam czasu do was zajrzec

Zosieńko gratulacje, strasznie jestem ciekawa jak ci poszło, wracaj do nas szybko

ja nadal w dwupaku chociaz czuje ze to chyba niedługo, brzuszek mi sie obnizył i czesto boli w nocy. troche mnie martwi bo mam taki ból w krzyżu przy chodzeniu ze kuleje na lewą nogę. jak troche pochodze to az łzy z bólu płyną. nie wiem czy to jakis ucisk na kregosłup. gdyby nie ten cholerny ból to mogłabym wszystko tyle mam energii w sobie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

gosiaj
och nie...no nasteopna przede mna!!! z tego co pamietam,to gosiorek miala termin na grudzien...no ale:
GOSIOEREK: GRATULACJE SYNKA!!!!

jak sie jeszcze netka przede mna rozpakuje,t o chyba sie juz wtedy zalamie...ach ta Olivka...nie wiedzialam, ze jej tak dobrze u mnie w brzuchu,...

caluski i milego wieczoru...

ja dzisiaj wypije kiliszek winka :-)))))))

oj gosiu cos czuje ze my sie rozpakujemy ale w przyszłym roku chcociaz tez juz bym chciała miec to za soba i z dziewczynami o cycacniu i nockach nieprzespanych pogadac

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

sandra1237
No netka i gosiaj czekamy na wasze rozpakowanie juz tylko wy zostalyscie a grudzien sie konczy dawac dawac malenkie pogadajcie do brzuszka

Sandrusia moge tylko zaspiewac" chciałabym chciała chciałabym" ja mam termin na jutro ale cos mi sie wydaje ze chyba jeszcze jutro nie nastapi mój dzień. i imie juz wybrane przez mojego brata a nam bardzo sie spodobało. dziewczynka Majka a w razie gdyby lekarz sie mylił i bedzie chłopiec to Kacper

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

agula7777
Zosieńka prawdopodobnie jutro wychodzi do domku a poród miała długi ale to sama opisze jak do nas zaglądnie;-)

Gosia i Netka na porodówki i to biegiem:ice_ski:

biedna pewnie sie wymeczyła bardzo ale najwazniejsze ze wychodzi do domku i czekamy jeszcze na wiesci od Any

Migotko a my miałysmy jeden termin i ty juz dzidzi tulisz aq moje jeszcze po żeberkach mnie kopie :36_3_3:

dziewczyny uciekam na m jak miłosc , milego wieczorku i buziaczki dla waszych maleńkich skarbeńków

http://www.suwaczki.com/tickers/relgtgf68m25bmmf.png

Odnośnik do komentarza

sandra1237
1.banjamin syn patrycji, 20.11.2009, 2744, 48cm,
2. Natalia corka dorotywiki, 24.11.2009, 4250, 57cm,
3.marika corka mii, 4.12.2009, 3020,
4. Corka jasmelki, 6.12.2009, 2740, 54cm,
5. Karolinka corka aguli777, 12.12.2009, 2800, 51cm,
6. Mateusz syn grandzi, 12.12.2009, 4350, 57cm,
7. Rafael syn juniorki, 14.12.2009, 4100, 56cm
8. David syn sandry123, 15.12.2009, 3422, 51cm
9. Leila corka majeczki, 20.12.2009, 3900,
10. Aniela corka aguu, 21.12.2009, 4005, 56cm
11. Nathan syn cherry, 25.12.2009, 3790, 52cm
12. Julia corka migotki, 26.12.2009, 3140, 48cm
13. Sebastian syn zosieńki, 28.12.2009, 3550, 54cm
prosze o korekte bo nie mam wszystkich danych nie zdradzam jeszcze jak wyglada lista narazie ja przepisalam z danymi...

Mała korekta :)

Aniela corka aguu, 20.12.2009, 4050, 56cm

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
yasmelka
patrycja jakie masz ycuchy? miękkie są już przed karmieniem?
bo moje już przed karmieniem nie są takie twarde jak wcześniej.....ale czytałam że to raczej nie zanik pokarmu tylko że si elatkacja normuje? ale tak po 3 tygodniach by sie unormowała?



cycuchy mam sexi:sofunny:
ja pameitam jak Emi karmilam,to jak zapomnialam z ktorego karmilam wczesneij,to macalam i wiedzialam ktory(znaczy na samym poczatku tylko tak bylo)
a teraz caly czas takei same oba cycki-miekkie
bardzo zadko mi sie zdarza to takie mrowienie przed karmieneim

no al etak jak napisalas laktacja sie unormowala
byc moze w momencie kiedy ssak da cynk cycom zeby zwiekszyc produkcje,moga znow byc twardsze-tak mialam z Emi

Cychuchowe mamy, powiedzcie mi, karmicie z jednej piersi aż wyssie do końca (np raz ssie prawa, pokarm zostaje i nastepnym raze znow prawa?) czy jakoś inaczej??? Karmie na czuja raczej i nie wiem co mam robic :/

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza
Gość agula7777

Aguu
patrycja`81
yasmelka
patrycja jakie masz ycuchy? miękkie są już przed karmieniem?
bo moje już przed karmieniem nie są takie twarde jak wcześniej.....ale czytałam że to raczej nie zanik pokarmu tylko że si elatkacja normuje? ale tak po 3 tygodniach by sie unormowała?



cycuchy mam sexi:sofunny:
ja pameitam jak Emi karmilam,to jak zapomnialam z ktorego karmilam wczesneij,to macalam i wiedzialam ktory(znaczy na samym poczatku tylko tak bylo)
a teraz caly czas takei same oba cycki-miekkie
bardzo zadko mi sie zdarza to takie mrowienie przed karmieneim

no al etak jak napisalas laktacja sie unormowala
byc moze w momencie kiedy ssak da cynk cycom zeby zwiekszyc produkcje,moga znow byc twardsze-tak mialam z Emi

Cychuchowe mamy, powiedzcie mi, karmicie z jednej piersi aż wyssie do końca (np raz ssie prawa, pokarm zostaje i nastepnym raze znow prawa?) czy jakoś inaczej??? Karmie na czuja raczej i nie wiem co mam robic :/

Mi jak zje z np.prawej to nastepne karmienie zaczynam od lewej-i tak na zmiane:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...