Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

zosieńka
A to wreszcie moje fotki :36_2_31:

hej, super brzuszek! taki jak moj!!!! mialas tez piercing w pepku? u mnie pepuszek sie guziczkiem nie zrobil....ale za to jest taki fajny miekki :-)

juz sie wykapalam w cieplej wodzie z olejkiem lavendowym...i jakos mi lepiej...moze w weekend przesadzilam z owocami, bo ja to bym sie mogla tylko cytrusami i jablkami odzywiac...poza tym siedzialam w sobote i niedziele z K nad moja praca magisterska, bo mi ja sprawdzal...i chyba sie z 4 razy poryczalam, bo on oczywiscie mial do wszytskiego jakies pytania...a ja chcialam, zeby ta praca byla juz perfekcyjna...no ale niestety....musze jeszcze conieco poprawic...i do tego bylismy szukac samochodu, kupowac dla mnie stanik, bo mi sie cycki w moje nie mieszcza, przewijak...
jeszcze dzisiaj mnie K o 6 obudzil, zeby mi milosc powyznawac i poopowiadac ile on ma jeszcze do zrobienia przy swoim doktoracie i ze bez sensu bo nie pracowal w ogole w weekend...a juz na 8 mielismy termin u jego mamy na kontrole zebow...i jak wrocilam to po prostu o 10 poszlam znow spac....takie zmeczenie...

a zaraz do szkoly rodzenia i potem na zakupy, bo juz w lodowce pustki..
za to dostalam dzisiaj plaszczyk, ktory kupilam na ebayu- w koncu cos mi sie na brzuchu dopina :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

co do ilosci dzieci, to ja bym chciala 2...moja siostra ma juz 3 a cos ostatnio siostra wspominala cos o adopcji dziewczynki....
patrzac na nia, to musze powiedziec, ze duzo dzieci miec fajnie, ale trzeba dobrze to zaplanowac, zeby sie przy dzieciach nie zatyrac...ona urodzila 3 w ciagu 4 lat....i jest strasznie zmeczona....

jak juz wspominalam, mieszkalam kiedys u rodziny z 7 dzieci- po prostu cos wspanialego...

mam tez przyjaciol z 5 rodzenstwa- i chca miec tez tyle dzieci...

oczywiscie jedno musi na jakis czas poswiecic swoja kariere, ale nadrobic zawsze mozna, kiedy dzieci juz podrosna :-)

a ja osobiscie nie wyobrazam sobie, ze moglabym miec dziecko jedynaka...moja siostra byla zawsze moja najlepsza przyjaciolka i nie wyobrazam sobie tej samotnosci bez rodzenistwa...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

zosieńka, super brzusio :))

hmm nas w domu jest 3 rodzeństwa i pewnie dlatego chciałabym minimum 3 :)
Mój P lekko przerażony :D Ale mówię mu, że jak to będzie to życie pokaże... Nie zamykam sobie drzwi i zobaczymy jak z biegiem lat to będzie wyglądało :)
Na pewno na jednym nie poprzestaniemy, o ile będzie nam dane....

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

majeczka
agula7777
yasmelka

to date macie ustaloną to dawajcie bo musze z malenstwem pogadac...


Ja obstawiłam date 14 grudzień godz.14.14:36_1_21: ale Majeczka chce wcześniej:-)hihi


no pewnei ze chce wczesniej!! ja juz moge rozkaldac nogi i pusz pusz!! pusz!! hahaahahaha

jak masz teraz checi na rozkladanie nog to do meza:lol:-a jak nadejdzie grudzien
to spoko mozesz na porodowe:D
zosieńka
A to wreszcie moje fotki :36_2_31:

brzusio pierwsza klasa,a moja Emilia by si eniezle pobawila Twoim pepkiem:lol: moj jest ciut mniej wystajacy,a jak go dorwie,to ma zabawe:hahaha:


Mia
Przy dobrych wiatrach urodzę w grudniu. Ustalone cięcie cesarskie - 4 grudzień.
Ale jeśli za tydzień okaże się, że dzidzia nadal nic nie rośnie, to jeszcze załapię się na listopad...


Dzidzia rosnij:usmiech:
jak grudniowe dzieci to grudniowe:D



mam wozek:D pozniej zdjecia:D

Odnośnik do komentarza

majeczka
pati ja tam przed mezem nic rozkladac nie bede!!! nei ma takiej mowy wogole narazie!! niech on sie ode mnei odpatyczkuje :36_1_21: hehehehe

no no dawaj zdjecia wozeczka!!!! szybko:))

ja wklejam foteczke co wlasnei zrobilam wszytskie moje chlopaki :))))

Chłopaki pierwsza klasa:fiufiu:

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a teraz moj nowy powoz:D
pierwsze zdjecie,to jeszcze bez kol,bo sami go skladalismy
a drugie jak widac w pelni zmontowane:D
a wersja dla dwoch bachorkow bedzie sfotografowana w pozniejszym ,nieodleglym terminie:D

Pati,zaje fajna bryka:36_1_21:

Cioteczki,gdzie się chowacie?hihi

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
a teraz moj nowy powoz:D
pierwsze zdjecie,to jeszcze bez kol,bo sami go skladalismy
a drugie jak widac w pelni zmontowane:D
a wersja dla dwoch bachorkow bedzie sfotografowana w pozniejszym ,nieodleglym terminie:D

Patrycja: bardzo fajny wozek! ale ja jakos do 3-kolowych nie jestem przekonana :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki :)

Znów ciężka noc, coś mnie mięśnie po lewej stronie brzuszka pod żebrami bolą... Ani ręki podnieść ani się obrucić na bok... Oj chyba już się nie wyśpię :D No cóż
Ajajaj a jaki ból przy kichaniu

W piątek wybieram się do gin (mam nadzieję, że klamki nie pocałuję), a później dentysta...
Chyba się położę jeszcze na chwilkę

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Aguu
Hej mamuśki :)

Znów ciężka noc, coś mnie mięśnie po lewej stronie brzuszka pod żebrami bolą... Ani ręki podnieść ani się obrucić na bok... Oj chyba już się nie wyśpię :D No cóż
Ajajaj a jaki ból przy kichaniu

W piątek wybieram się do gin (mam nadzieję, że klamki nie pocałuję), a później dentysta...
Chyba się położę jeszcze na chwilkę

aguu, mi pomaga magnez...myslalam, ze to tylko na skurcze, ale odkad biore magnez skonczyly sie tez bole plecow w nocy...i zebra tez nie bola....oczywiscie ciezko jest wstawac w nocy na siku, ale dzisiaj wyjatkowo 2 razy bylam...poza tym zazwyczaj tylko raz w nocy...

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09k2phn9pyy.png

30.04.09 13:13- II kreski
11.05.09-zobaczylismy pecherzyk i Ciebie-mala plamke
29.05.09- ruszasz raczkami i nozkami i mierzysz 29mm
16.06.09-masz 67mm, bijace serduszko i jestes zdrowa/y
28.07.09-jestes na 95% dziewczynka, kochana Olivia Marianna, jestes zdrowa i wazysz 281g
06.10-wazysz prawie 1200g i masz prawie 40cm
06.01.10- urodzilas sie o 9:26

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...