Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Śliczne foteczki, słodziutkie bobaski :))

Ciężko nadążyć z czytaniem za wami.... :D
Ja już wróciłam od dentysty, oczywiscie dalej zasmarkana :D miała 2godziny opóźnienia!!!! Masakra...

A ja jeszcze nic nie mam ani dla siebie ani dla maluszka :lol: pocieszam się że dla dziecka przyjedzie dostawa, gorzej z moją wyprawką :lol:

Panna, z tego co piszesz masz termin 2 dni przede mnia i dzień przed Sandrą a w tygodniach jakoś tak dziwnie pędzisz :lol:
Jak się czujecie? Żeby przypadkiem którejś się nie zachciało rodzić przed 1 grudnia!!! :D:D:D

Hmm co by tu zjeść....

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

agula7777
sandra1237
czesc dziewczynki sorki ze sie nie odzywam ale jakas patnieta ostatnio jestem i duzo spie prawie jak w 1szym trymestrze dzis zrobilam zakup komode z przewijakiem i ukryta wanienika naprawde super sprawa zwlaszcza w moim malym mieszkanku gdzie nie mialabym jak ulokowac wanienki i wszystkich kosmetykow dla maluszka... a tak wszystko ladnie schowane w szufladach a wanienki nikt nie bedzie widzial :) Baby Elegance to jest takie samo tylko ze ja mam w ciemnym brazie jak wam sie podoba?

Mi sie podoba:-),i nie zajmuje to duzo miejsca-super:36_2_25:
A jak sie czujesz?
nie nie zajmuje tak duzo miejsca jak sciagnie sie perezewijak t jest tylko komoda krora moze poslozyc jako mebel a czuje sie niezle

http://img34.glitterfy.com/10116/glitterfy-flpbk0170243696734.gif

Odnośnik do komentarza

patrycja Emiliowa dzidziulinka cudna :36_3_1: a fotki robisz naprawde pierwsza klasa.... gdybym szukała fotografa na wesele to wiem gdzie Cie szukać :hmm: :smile_move:
Aguu z ta data to tylko jedno wiem na pewno - że napewno grudzień :D polożna i lekarz na pierwszej wizycie ustalili date porodu od ostatniej @ na 11.12 po czy jak lekarz zaczął obliczać który to tydzien to ja nie wiem jak on to robił bo zgłupialam jak zaczął liczyć. Wg jego obliczeń każdy pełny tydzień zaczyna sie w poniedziałek (a według mnie w środe) na wizycie z 16.09 wpisał mi 28+2 a na tej ostatniej 7.10 wpisał już 30+5 a przeciez mineły równe 3 tyg.
wg terminu dzis jest 31tydzien
no chyba że juz całkiem zgłupiałam :lup: co jest bardziej prawdopodobne :D

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

Aguu
sandra1237
nie nie zajmuje tak duzo miejsca jak sciagnie sie perezewijak t jest tylko komoda krora moze poslozyc jako mebel a czuje sie niezle

Ciekawy pomysł z tą komodą. Hmm też muszę pomyśleć nad rozsądnym wykorzystaniem przestrzeni, bo nie ma jej za wiele...

Mi sie to podoba

Odnośnik do komentarza

Ale sobie znalazla miejsce Mala Aguli Corka:D


Sandra-rozwiazanie z komoda jest super:)
my przed przygotowywaniem wszystkiego dla Emili myslelismy o komodzie,ale wszystkie komody ktore mi sie podobaly,byly przesadzone z cena,a takie na sciane do lazienki,to by sie nie zmiescilo-wiec zostalismy bez:lol:

Cherry,ale Twoje dziecie ma kucyki duze...ja tez tak chcem u mojej

a co do zdjec dobrze ze sa aparaty cyfrowki to pstrykam,i pstrykam i zawsze cos sie wybierze:hahaha:
amatorszczyzna pelna para,wiec Panna zastanow sie kogo chcesz za fotografa na wesele:wink:


melduje jestem objedzona:lol:

Odnośnik do komentarza

Aguu
E nie ma co sie data przejmować :D:D Ja bym chciała np 6-go urodzić (lub w tych okolicach), nie chce świąt w szpitalu :lol:
u mnie wg @ i wg usg 5 dni różnicy wiec też już się nie przejmuję tym co mi w karcie wypisują...


ja wogole nie biore juz pod uwage terminu porodu wyliczonej z ostatniej mojej @
bo moje cykle(te po porodzie) mialy rozna dlugosc a tak srednio 35 dni
wiec data porodu wg internetowych kalkulatorow niby pierwszego stycznia...ale ni chu,chu-nie po to planowalam dzieci rok,po roku,zeby mi sie drugie w styczniu urodzilo:lol:
zreszta o dlugosc cykli mnie polozna nie pytala,i wyliczyla 26 grudzien(dzien akurat jak sobie zrobilam test ciazowy, z panna Emilia:D)
no ale sie przesunal,i mam nadzieje,ze sie przesunie jeszcze o kilka dni do przodu:D
po 36 tyg.zaczynam ostre negocjacje z malym brzdacem:D





ja narazie zmykam:D

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
Aguu
E nie ma co sie data przejmować :D:D Ja bym chciała np 6-go urodzić (lub w tych okolicach), nie chce świąt w szpitalu :lol:
u mnie wg @ i wg usg 5 dni różnicy wiec też już się nie przejmuję tym co mi w karcie wypisują...


ja wogole nie biore juz pod uwage terminu porodu wyliczonej z ostatniej mojej @
bo moje cykle(te po porodzie) mialy rozna dlugosc a tak srednio 35 dni
wiec data porodu wg internetowych kalkulatorow niby pierwszego stycznia...ale ni chu,chu-nie po to planowalam dzieci rok,po roku,zeby mi sie drugie w styczniu urodzilo:lol:
zreszta o dlugosc cykli mnie polozna nie pytala,i wyliczyla 26 grudzien(dzien akurat jak sobie zrobilam test ciazowy, z panna Emilia:D)
no ale sie przesunal,i mam nadzieje,ze sie przesunie jeszcze o kilka dni do przodu:D
po 36 tyg.zaczynam ostre negocjacje z malym brzdacem:D

ja narazie zmykam:D

hehehehehe
co do cykli to też te ostatnie dziwne były, owulacja jakoś później niz zazwyczaj ale darowałam sobie obserwację wtedy wiec nie wiem co i jak było ^^

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

yasmelka
patrycja`81
czesc:)

mam malego smarkatka w domu:ehhhhhh:
do mnie sie tez dowala przeziebienie,ale sie nie daje...niech spada do sasiada:hahaha:

to może do aguli sąsiada to da jej spokuj...hehe

cherry82
a to dalsza czesc

na tym zdjęciu to jak siostra wyglądasz nie jak mama...
a ja sie obżarłam tą wątróbką...no wiele nie zjadłam ale mam dość...ide sie herbaty nappić bo padne albo sie obż.....


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

panna-em
patrycja`81
panna-em


melduje jestem głodna :hahaha::hahaha:


zapraszam ciasto gofrowe zostalo:usmiech:

dziękuje :D ale mam smaka na coś hmmm.... chyba chinskiego albo meksykanskiego :D:D
musze namowic siostre zeby walneła jakąś chinszczyzne jutro na obiada to sie wprosze :D:D

mmm normalnie to bym rzuciła się na goferka heheh
ale mama zrobila mi smaka na pizze wiec grzecznie czekam ^^ podjadając toffiki ^^

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...