Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie młoda wczoraj po szczepieniu miała takie gadane, że zastanawialiśmy się z P czy jej jakiejś maryśki przypadkiem nie wstrzyknęli :sofunny:

Dziś prawie 3h w chuście na spacerku, trochę oglądała, większość spała (taką porę akutar mamuśka na spacer wybrała :D), nie czułam ciężaru, ale przypomniało mi się chodzenie w ciąży - przez chwilowy ból w krzyżu :D

http://www.par-michal.legnica.opoka.org.pl/adwent.gif

Odnośnik do komentarza

gosiaj
bajaderka
Dziewczyny, mam pytanie:) Dlaczego tak wcześnie rozszerzacie diety swoich maleństw? (pytam mam ktore karmia piersia). Z tego co wiem zalecenia sa zeby 6 miesiecy karmic tylko swoim mlekiem i nic nie dodawac.

ja nie rozszerzam diety- czekam jak najdluzej...

Gosiu najdłuzej to mozesz do 6-ego m-ca bo pozniej to juz raczej sie powinno rozszerzyc diete ::): ale cycuj cycuj :D
ojjjj ja ja bym chciala Maje dalej cycować ::(:

Patrycja łłłoooo matko i córko i obie naroz wez Ty tez przyślij mi sie na jakis tydzien moze po Twoich cycu Maja chociaz 6,5kg bedzie wazyc :lol:
ty to masz spust kobieto :lol:

Yas wykład wysłuchany (wyczytany) plecak spakowany ale jeszcze posiedze :mdr::mdr:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

ladnie tak z moich cyckow nasmiewac:lol:

ja bym to chciala w druga strone,w przecinwa co Panna,czyli zeby Ben wkoncu przestal szalec z waga
wiec Panna,smialo mozemy zakladac jakis rurociag mleczny przez baltyk dla Mai:wink:

a kurde ja nic robie,zeby produkowac,i tez nie napycham jedzenia do siebie
i czesto mam tak jak Yas w ciagu dnia,ze mam wrazenie pustych cycek
Emi z tych cycow tez jadla i az tak nie wiecej mleka przybierala.....wogole mam kilka zabawnych historyjek na temat mojego paczusia i pobytu w szpitalu,ale to na prywatnym:D
a i tez nie dzis
zaraz musze do cory,bo maz musi na kompa wazne rzezcy,a cora nie spi juz
znow temp,przed czopem 39,6 bylo
noi wymioty:(
ech kurde dobrze ze to tylko dwoje dzieci:wink:


a i wstawie foty na prywatnym zaraz za chwile


postaram sie jutro zagladnac

dobrej nocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...