Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Szani

kostka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szani

Witam.
Niewiem czy moge o to pytac.
Chodzi o taką sprawę , dokładnie 5 marca skręciłam kostkę. NIezałożono mi gipsu bo lekarz dokładnie powiedział tak " ma Pani roczne dziecko to gipsu nie dajemy". Niewiem czemu uzależnił gips od tego czy mam dziecko czy nie ale nie o to chodzi. Po 2 tygodniach noga przestała juz całkowicie boleć i opuchlizna zniknęła. niestety od około 1,5 tygodnia noga zaczeła znowu puchnąc i boleć, Ale nie tam gdzie kostka tylko tak jakby na zgięciu nogi i kostki. Zrobiła się taka buła. Czasami nie boli a czasami rwie jak niewiem. A im dłużej chodzę tym gorzej boli. Czego może być to przyczyną i co mogę zrobić żeby przestało boleć? smaruję maściami i nic :( Proszę o radę i z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szani! Taki stan może być wynikiem przeciążenia, lub nie do końca wygojonego skręcenia – może lepsza by była opaska elastyczna zamiast gipsu? Myślę, że warto by było zgłosić się do ortopedy. M.B.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...