Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

kim30
Ula, Geniusia dziekuje!!! przyda sie nam obu bo mnie tez wzielo;-( katar mam narazie i mam nadzieje tylko to;-)
Ninka juz lepiej, juz nie kicha i nie leje jej sie z noska, kaszel tez minął!! czyli wynika ze homeopatia podzialala na nia;-)

To dobrze że juz lepiej ,u Nas noc nie przespana Kasia goraczkowała wieczorem i dzis rano no zobaczymy co bedzie:(

http://img208.imageshack.us/img208/2987/c0167ij67ikvk9vt5.jpg

Odnośnik do komentarza

hej hej

Dzieki dziewczyny kochane jesteście:kiss:
Ninka juz ładnie spała, podwyzszylam jej łóżeczko pod główką i nawet sie nie przebudzała tak czesto;-)
ja natomiast mam mega przeziebienie, bo i gardło i katar i głowa do tego cmi, mam nadzieje ze po lekach cos przejdzie, dobrze ze w weekend mam wolne to sie bede kurowac!!

gieniusia zdrówka dla mojej imienniczki, małej Kasi!!!!!
na jaki naszyjnik sie zdecydowalas?? A w ogole co robisz na codzien, pracujesz??

Ann sliczna większa pociecha;-) pokaż też malutką Ulę!!

zabieram sie za robote ale mi sie nie chce myslec:duren:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Kasia Trzymaj się!!!!!!!

Ann Świetny prezent dla córeńki!!! Bawi się nim? co tam jeszcze w zestawie było?
Po kim Ona taka czarnula? Po Mamie?
wklej synka jeszcze - on juz pewnie prześcignął Jagódkę w raczkowaniu? moja taka leniwa ze tylko gada i bawi się zabaweczkami!!!! zero ruchów... :/
wazy około 8600 g ;)

Aneta Mikołaj sympatyczny!!!!

Gieniusia
no właśnie napisz czym się zajmujesz i co porabiasz!!!! :D

Ja zyję wyjazdem na ten weekendzik. tak załuję ze w wakacje nigdzie nie byliśmy :(

Odnośnik do komentarza

Gieniusia Super!!
Ja na razie w chałupce z Jagodą jestem, nie wiem kiedy powrót na rynek pracy ;) Tak wstępnie to jak młoda pójdzie do przedszkola, ale różnie to moze się potoczyć.
Na razie wole być jednak z nią, tęskni się do ludzi, ale do pracy niekoniecznie hihi :)
Moze do tego czasu zajdę w ciążę... :)

Odnośnik do komentarza

Dagles Szymkowi daleko jeszcze do raczkowania :Śmiech: bo ma dopiero trzy miesiące http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/Z_Marysi_i_Tosi_5-12_080.JPG
A w zestawie Ulinki był bębenek, marakasy, kastaniety, tamburyn, trójkąt, gwiazdka z dzwoneczkami. To byl wymarzony prezent, w liscie do Mikolaja narysowala bebenek (kilka dni po tym jak to jej kupilismy)
Kim chodzilo by pokazac malego Szymka, czy Ule jak byla mala? :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Ann no mały klocuszek...ja też mam taka dorodną Maję :)

Kim zdrówka dla Was?Co zapodałaś Nince z medycyny niekonwencjonalnej?

Gieniusia Ty to super babeczka jesteś!!!!

Mi ostatnio wiele osób mówi,abym poszła pracować do przedszkola...i cholera kto wie...mam dosyć gimnazjum...może strzelę sobie trzecią podyplomówkę:duren:

Dagles życzę owocnych nocy:money: i super weekendzik!!!

Ja trochę ożyłam na zwolnieniu a isobota szykuje się wyjściowa z doborowym towarzystwem...korzystamy z babci...zostaje do niedzieli ...a 15 mam panieński wieczór w CAFE JERZY....co sie kupuję?Pierwszy raz idę...a taka stara koza jestem:neutral:

Miałyście robione swoje panieńskie?

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Galopek super,. ze odpoczełaś, a co do pracy, w przedszkolu do którego chodzi nikunia ostatnio potrzebowali pedagoga, niekoniecznie po wczesnoszkolnej, bo zawsze wysyłają na kursy czy podyplomówkę ;)

Moze do tego czasu zajdę w ciążę...

trzymam kciuki :)
Ann 7800g jejku ja byłam pewna,po tej wadze, że masz większe dziecko, na suwaczek nie spojrzałam a tu czytam 3 miesiące szok...niezła kluseczka
bębenek, marakasy, kastaniety, tamburyn, trójkąt, gwiazdka z dzwoneczkami
super zestaw :)

Odnośnik do komentarza

hej hej

Ann oczywiscie ze chodzilo mi o małego Szymka;-) ale gapa ze mnie, wybacz, ale wtedy mialam głowę zajętą uderzającym katarem......

Ula to racja co piszesz!! najbardziej brakuje kontaktu z ludźmi a nie samej pracy. idealnie byloby móc sobie gdzies wyskoczyc, wygadac sie z przyjaciólmi ale zeby byc z dzieckiem cały czas;-)
moja niunia teraz przeżywa kazde moje wyjscie do pracy;-(
trzymam kciuki za drugą dzidzie!!!!!!!
jak tam przygotowania do wyjazdu????

galopek robie inhalacje z majeranku, tymianku i mięty;-) stawiam gar koło łóżeczka na czas spania w ciagu dnia i wieczorkiem, katar ładnie przechodzi!! teraz na to przeziebienie daje jej syropek Lipomal i granulki stodal homeopatyczne na kaszel, ja sie kuruje Sinupretem w drazetkach - to na katar, jak narazie mam zawalony nos ale chociaz glowa mi nie pęka...

Gieniusia to masz prace na pełen etat!!! taki 24 godzinny;-) wychowanie dzieci jest bardzo trudne, ja czasem chetnie ide do pracy ale wtedy kiedy jestem z małą kilka dni pod rząd;-) generalnie chcialabym nie pracowac tylko poswiecic sie dziecku np do czasu pojscia do przedszkola, ale wiadomo jakie są realia;-)

Madzia, gosiai, demether meldowac sie!!!!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Ano mam duzego Synka - po Tatusiu, Uliśka w Jego wieku tez byla 90 centyl, a potem jak ruszyla to zaczela spalac co zjadla. Smieja sie ze mnei ze mam wysokokaloryczny pokarm. A nasza pediatra powiedziala ze on wyglada na siedmiomiesieczniaka :Uśmiech:
gosiai sil na ten trudny czas
galopek panienskiego nie mialam, czesto zas kupowano w moim otoczeniu fajna bielizne
Dagles trzymam kciuki za plany :Uśmiech:

Wykonczyl mnie dzisiejszy dzien, pogoda, niewybiegana Uliska, sami od 6.30 do... pewnie jeszcze z godzine, dwie. Na cale szczescie dzieci polozylam juz jakis czas temu i od 20 czas dla mnie

Odnośnik do komentarza

galopek
Ann no mały klocuszek...ja też mam taka dorodną Maję :)

Kim zdrówka dla Was?Co zapodałaś Nince z medycyny niekonwencjonalnej?

Gieniusia Ty to super babeczka jesteś!!!!

Mi ostatnio wiele osób mówi,abym poszła pracować do przedszkola...i cholera kto wie...mam dosyć gimnazjum...może strzelę sobie trzecią podyplomówkę:duren:

Dagles życzę owocnych nocy:money: i super weekendzik!!!

Ja trochę ożyłam na zwolnieniu a isobota szykuje się wyjściowa z doborowym towarzystwem...korzystamy z babci...zostaje do niedzieli ...a 15 mam panieński wieczór w CAFE JERZY....co sie kupuję?Pierwszy raz idę...a taka stara koza jestem:neutral:

Miałyście robione swoje panieńskie?

czesc

mialam panienskie 11 lat temu U ZBYCHA NA SłONECZNYM od nikogo nic nie dostałam ale co mam wspomnienia to Moje.POWAZNIE TO MOZE komplet bielizny ,podwiazke na slub (kupilam koleżance i ja założyła)

jutro wam popisze wiecej ide lulku papapapa

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

witam

ja miałam panienski w 2005 :) dostałam bieliznę, podwiązki, chyba wino...

Kasia Dzięki!!
nie szykujemy się jeszcze. jutro rano wstanę, to wszystko spakuję i juz :)
Ninka bardzo płacze jak wychodzisz???? :(
Jak przeziębienie? Minęło?

Gosia super ze jesteś!!

Ann Dzięki!!
nas prawie zwiało dzisiaj. szybko wróciliśmy ale młoda zdążyła usnąć w wózku i spała w nim w domu 2 h...

Galopek, Aneta Dzieki!!!! :) jeszcze sie nie staramy. ale chciałabym aby poszło szybko jak z Jagódką ;)

oki spadam do łoża, bo jutro z rana akcja pakowanie i wyjazd!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza

Kasiu dokładnie miałam na myśli homeopatię. Moja dziś w nocy zgorączkowała ale dziś już ok, nie poszłam do lekarza,bo nic ją nie boli,Maja lepiej więc mam nadzieję,że po weekendzie będziemy uż zdrowi.

Dagles jak ja Ci zazdroszczę!!!A tak z innego tematu to zakupiłam kaszkę probiotyczną bez cukru. Widziałam tylko jeden rodzaj od 7 mies.W realu koło 7 zeta.

Gosiu witaj z powrotem!

Jestem trochę padnięta, bo Oliwia wczoraj wstała o 00.30 i do 4.30 się bawiłyśmy...ubzdurała sobie,że nie chce spać...:glupsz:

Madzia pewnie melduje sieę na NASZEJ KLASIE :smieszne:

Ann a jak w ogóle sobie radzisz w roli podwójnej mamusi??? Mi na początku było strasznie ciężko.

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

dzien dobry
galopek odpukac, mysle ze niezle. Musialam tylko wypracowac sobie rytm dnia zwlaszcza wieczorny by wykapac i polozyc dzieci, wychodzenie na spacery itp. Moj Maz pracuje tak ze raz niekiedy dwa w tygodniu (ale tez bywa ze w ogole) jest na kapiel Uli o 19.30. Po tym jak sobie to poukladalam i o 20 nie mam dzieci jest super. I jak widac chyba jest OK skoro wzielam sobie na glowe trzecie - poki co tez absorbujace - dziecko (wirtualne)

Szymek znow dzis slicznie spal od 19.50 do 6.35 :Uśmiech:

Milutkiego weekendu Wam zycze

Odnośnik do komentarza

Hej
Pozdrawiam Was nie mam czasu ostatnio...

Gosiu
Bądź silna, jak będziesz gotowa to napisz jak się czujesz.

Galopcia
Ja nie miałam panieńskiego, ale ... jakbym szła to kupiłabym coś z jajem, napewno jakies erotyczne gadżety (a z tego co wiem to narzeczeni nie są pruderyjni ;-) ), koło mojej pracy jest sex shop i jak przechodzę to "podziwiam" wystawy, ładne kajdanki z cyrkoniami widziałam :) A może nakładkę wibracyjną Durexa? A z tego co wiem, to duzo dziewczyn dosteje wirbrrr... :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

witajcie Moje kochane!!!!!!!!!,dziekuje za cieple slowa wszystkim moim kolezanka!!!!!!

Ja czuje sie ok,mlosdy super pomimo pogrzebu Mikolaj dotarł ,duzy bardzo przezywa ale to potrwa bo to jego tata :(:(:( czsu potrzeba na zlagodzenie bolu znam to

Wszystkie Was, Wasze dzieci i niech bedzie mężów pozdrawiam !!!!!!!!!

adasia ulubina emotka:bardzoglodny: i druga:duren:

galopcia jak moaa pisze cos z sex shopu!!!!! mam znajamoa ktora pracuje w tej branzy!!!! i nie raz do niej zagladam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

galopek mam nadzieje ze zaplanowany weekend Wam wypalił!!!!:yes: i ze dziewczynki pozostały w zdrowiu!! co do panienskiego to najwiecej roboty ma swiadkowa i z nia trzeba uzgodnic co kupic, ja mialam zamowionego przystojnego pana ktory wykonal kilka tancow na stole, hihihi, pomysl miala moja szalona swiadkowa;-) ale nie zapomne tego wieczoru do konca zycia:smieszne:

dagles mam nadzieje ze u Was tez swietny weekend;-) jak Jagodzia w nowym miejscu sie czuła??

gosiai pewnie masz niezły rabat u tej koleżanki?????;-))))) no chyba ze tylko oglądasz, hihihih

Ann podziwiam Cie ze przy dwójce maluchow o 20 masz czas, jak Ty to robisz bo moja zasypia po 21;-) brawo dla Szymka ze tak ładnie śpi!!:smieszne:

ja mam dzisiaj podły nastroj..., a do tego jeszcze najazd tesciowej, wrrrrr, co za dzien:duren:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...