Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Brunetka Maja budzi się 2 razy na karmienie, ale zdarzają się takie noce, że nie spi od 2 do 5 i wtedy jest masakrycznie, ale generalnie cały czas jestem na czuwaniu.
Ja mam bezdotykowy termometr firmy microlife.
Laura zgadzam sie z Tobą, że rzeczy ze smyka nie sa warte swej ceny.
Dostaliśmy dziś piekny album naszego pierwszego dziecka, więc zaczynam wypełniać:).
Miłego wieczorku

Odnośnik do komentarza

Ojej a ja zamówiłam body i pajacyki i sie cieszylam ze w dobrej cenie. No zobaczymy.
Dziewczyny a termometr sie spisuje? Nie oszukuje?
Właśnie wróciliśmy z leroya i castoramy.
W sumie kupiliśmy tylko farby, biala i... i tu byl problem :) postawiliśmy na odcień zielony po negocjacjach. Zieleń Amazonii z Dekorala. Naprawdę ciężki wybór z tymi kolorami. No nic, później będzie efekt z meblami. Przed nami jeszcze wybór paneli i telewizora. No masakra :)
A mały ma czkawki od kilku dni, śmieszne to takie pulsowanie w brzuchu.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Moj komp ma focha na forum:) Inne strony ok szybko sie wczytuja nie ma problemu ,forum dosc ze dlugo sie wczytywal to jeszcze strasznie sie wiesilo i mulilo:)

Okna beda w sobote poniewaz w czwartek mi nie pasowalo:)

Karotka -moj maly ma zwykle szczepienia czyli 3 owszem poplakal chwile i juz niestety trzeba takie rzeczy przejsc;)
Ale nie bylo tak strasznie.
Zlobek poznalam go od srodka i ja bardzo sie zrazilam. Temu bede unikac zlobka tak dlugo jak dam rade. Oczywiscie jesli bede zmuszona to zaprowadze ale mam nadzieje ze nie. Ja wracam do pracy jak bedzie mial rok:/
Nie narzekaj ja wstawalam co 2godziny przez 4 m. wiec ciesz sie ze 2 azy ci wstaje.:P

Brunetka-ja mam zielony pokoj taka zywa zielen :)
Ja mam zwykly z gietka koncowka poniewaz te na podczerwien jakos do mnie nie przemawiaja,skad wiedza co mierzyc,pokoj czy czolo np:) W szpitalu tak mierza i dziwne bo identyczna przez 6dni mialam z taka dziewczyna temperature. Oczywiscie wygodne nie powiem.JA mialam na poczatek term w smoczku a pozniej ten z ta gietka koncowka .
Wybor tv zostaw swojemu a ty wybierz panele:) Bedzie po rowno:)
Mnie niedlugo tez czeka wybor tego tamtego:) Na wiosne ruszamy z remontem wiec bedzie sie dziac:)

Laura- jak mlody?

Kuzwa ten post pisalam ok 30min tak mulilo chcialam pojechac suwakiem do gory i sie zwieszalo....
masakra

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Monika to może z internetem problem?
Ja właśnie zastanawiam się nad wyborem termometru. Kiedyś słyszałam, że te na podczerwień mierzą czasami temperaturę otoczenia zamiast ciała. Ale wiem, że to zależy od firmy. O tym microlife co dziewczyny mają słyszałam dobre opinie, nad tym z giętką koncówką też się zastanawiałam...
Chyba tak zrobimy, że on telewizor a ja panele. Ale i tak wyjdzie na to, że spyta mnie o zdanie :)
A na wiosnę z czym ruszacie? Czego konkretnie remont planujecie?
Ale sie objadłam KFC ;P Az mam wyrzuty. Pojechaliśmy do Biedronki po suszarkę do prania, bo była fajna z Viledy i przy okazji zahaczyliśmy o fast foody :)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Joasia jaki kolor wózka wybrałaś? Jakaś konkretna firmę? No z facetami tak to już jest raz tak raz tak ie cenę dzieci:) Nie znam sytuacji wiec się nie wypowiadam ale trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze abyście byli szczęśliwa rodzinka:) Powodzenia kochana głową do góry:)
Słuchajcie te termometry na podczerwień mają przełącznik czy mierzysz temperature ciała czy otoczenia, zawsze sprawdzam dwoma zwykłym tez i nie zdarzyło mi się aby mnie oszukał:)
Ja mam teraz tez zielony Karola pokój taka delikatna zieleń i fototapeta auta dwa:) a na starym mieszkaniu czyli do 6 miesiąca miał pół żółtego pół zielonego i pasek Kubusia Puchatka:)
Monika dzieki młody ok szaleje jeszcze nie chodzi ale znowu zeby ida nocki wesołe:)
A jak Aron?

Odnośnik do komentarza

Cześć Joasia86! Właśnie się zastanawiałam co u Ciebie, bo an tamtym forum tez Cie nie widziałam jakiś czas. Co to znaczy, że sie rozstrzygnie? Wózek widziałam :)
laura8601 to mnie namówiłaś na ten termometr :) Zamówię na początku grudnia.
Uważam, że kolor zielony to uspokajający a że dzidzia będzie spała u nas w pokoju to i na taki się zdecydowaliśmy, żeby był mały spokojny. Tak to sobie teraz tłumaczę ;P
Kurczę za tydzień egzamin na prawko. Strasznie się denerwuję....

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Monika ja wracam do pracy jak mala będzie miała rok i 3 miesiace i nie mam tutaj mamy aby sie nia opiekowala. Fajnie, ze Ty masz. Ktory żłobek poznalas od środka? Ja staram się szukac pozytywnych stron i tez takie w żłobku da sie znaleźć

Brunetka co do paneli nie polecam ciemnych, mam takie-ladnie wyglądają, ale widac na nich wszystko, wiec więcej pracy wymagają

Joasia trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie z facetem. A jak sie w ogóle czujesz?

Laura wiem o czym mówisz. Moja wczorajsza noc tez nie byla latwa. Oby dzisiaj dzieciaki byly dla nas laskawsze.

Odnośnik do komentarza

Hej,
Ja dopiero pójdę do pracy jak mały skończy dwa lata:) I tak muszę szukac nowej bo stara mam w skwierzynie:)

Monika sa fajne grube rajstopy w lidlu za 9,99 wczoraj kupiłam dzis w nich mały biega ale sa naprawdę super:)

Na mnie pogoda zle działa głowa mnie boli od trzech dni:(

Juz powoli zima bedzie nadchodzić moze trochę śniegu chociaż na święta aby mój syn na sankach pojeździł:)

Odnośnik do komentarza

Cześć,
Karotka właśnie o tym samym myślałam, że ciemne piękne, ale i wszystko widać. Zdecydujemy się na jakieś pośrednie i tak będzie najlepiej :)
Laura dla dzieci frajda taki śnieg :) I mamusia sobie przy okazji pojeździ :) Ja też od kilku dni jakaś do kitu jestem. Tylko mały przywołuje mnie do życia swoją czkawką i wywijasami po nocach ;P

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam jakiś problem z forum. Na mailu wyświetlają mi się posty, które pisałyście, a na forum ich nie widze. Też tak macie?
Brunetka nie przejmuj się wagą - ja też miałam tylko brzuch, a teraz ani śladu nie zostało bo roboty przy małej jest bez przerwy. Nie rezygnuj z prawka - nawet o tym nie myśl, bo jak urodzisz to cięzko będzie Ci znaleźć czas, aby się wyrwać, szczególnie przy karmieniu piersią. Także zepnij się i dasz rade!

Laura Majeczka dziś słabiutko spała - nocka byla ciężka, chyba czuła szczepienie nosem.
Fajnie, że jedziesz do rodziców, tym bardziej, że tak długo sie nie widzieliście. Do mnie w weekend przyjeżdza brat z córeczką i bratową. Córeczka brata ma 2 latka i co kilka dni dzwoni mówi, że się pakuje bo jedzie do kuzynki Mai.
Wracając do szczepienia to było okropnie. Maja tak płakała, ze długo nie mogłam Jej uspokoić. Dobrze, że wzięliśmy te płatne z 1 kłuciem bo jaby 3 razy ją ukuli to do teraz chyba by krzyczała. No i rośnie jak na drożdżach....jak to powiedziała Pani doktor: " Maja gdzie masz szyję" ....a tylko a cycuszku

Odnośnik do komentarza

Karotka ja tak nie mam kochana my juz byliśmy z trzy tyg temu u rodziców:) No z tymi szczepieniami to każde dziecko inaczej. Mój mały na ostatnim chyba w 7 miesiacu bardzo płakał teraz dopiero po roczku ostatnia. A która wzięliście 5w1 czy 6w1? Fajnie ze przyjeżdzają kontakt kuzynostwo powinno mieć my tez staramy sie o to dbać. Wiadomo nasz jest starszy wszystko łatwiej juz ale jeszcze trochę i Wam bedzie tez juz lepiej:)
My szykujemy sie do roczku robimy 13 grudnia wielkie wydarzenie w naszym życiu juz kolejne:)

Monia co jest czemu nic nie piszesz? Na innych forach sie odzywasz tylko jakoś do nas nie:(? Mam wrażenie ze od spotkania cos sie zmieniło albo tylko mi sie wydaje?
Jak aron? Jak okna?
Joasia jak sie czujecie? Brunetka jak Wasze samopoczucie?
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie Karotka posty masz do tylu :) Fajnie ze mimo braku czasu z powodu malenstwa zagladasz tu do nas.
Przylaczam sie do pytania- ktore sszczepionki braliscie?
Laura dziękuję- raz lepiej, raz gorzej. Juz końcówka ciazy to lepiej nie będzie ;)
Monika też tak pomyślałam ostatnio jak Laura ze coś sie zmieniło od naszego spotkania. Mniej sie udzielasz u nas. Są jakieś powody czy coś?

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Nie bron boze dziewczyny !!!!!!!!!

Ten tydzien mam zawalony , tam dziewczyny zasuwaja postami ze przez 5godzin potrafia pare stron walnac wiec staram sie choc troche poczytac -nadrobic. Przepraszam,wybaczcie od poniedzialku bede juz czesto:P
Co dizennie chodze do tesciowej by moj mogl sie wyspac po nocce,maly znow zabkuje , miedzy czasie probuje ogarnac chate bo w sobote wpadaja z tymi oknami. I znajduje czas dosc pozno siadam czytam czerwczatka (pare ladnych stron co zajmuje dosc duzo czasu) ,staram sie cos narzezbic i mlody wstaje. Od paru dni wstaje dosc czesto wczoraj od 1 wnocy buszowal do prawie 3. Wybaczcie mi dziewczyny jak pisalam od poniedzialku poprawa bedzie.
Teraz jest 1:30 i dopiero usiadlam na dupsku:P

Szczepionki uklucia moga bolec owszem ale to ze dziecko dluugo placze to moze byc skutki uboczne szczepienia i nie zalezne sa od ukluc:P

KArotka-moja tesciowa moze sie zajac ale 2-3 razy w tygodniu bo ona pracuje ,w zime nawet rzadziej wiec nie jest tak pieknie a rodzicow nie mam. Co do zlobkow sa plusy i minusy ale nie wiem juz co pisalam o nich ale widzac pare nie fajnych sytuacji nie jestem wstanie zaufac opiekunkom.Jak to mowia czego oczy nie widza temu sercu nie zal.
Ogolnie wszedzie maja warunki,jedzenie, ale nie jestes wstanie zobaczyc opiekunki ktora pcha jedzenie twojemu dziecku tak az te sie zrzyga i dalej w niego laduje. Co najlepsze ta opiekunka jest uwazana przez rodzicow za jedna z najlepszych. Powiem ci tak jak nie bede miala wyjscia tez bede musiala zaprowadzic dziecko do zlobka bo one ogolnie sa dobre i dobrze wplywaja na dzieci tylko czasami wtrafia sie na grupe taka menda co zle traktuje dzieci i boje sie ze moje dziecko wtrafi na taka.
Bylam na podhalanskiej ,na pomorzanach -chwilowo zapomnialam ulicy. krolewicza kazimierza ,eh jeszcze jeden zapomnialam ulicy najczesciej bylam na podhalanskiej i krolewicza.

Termometr-Laura to jak mu ufasz to po co sprawdzasz na dwoch?:P
Dzieki za cynk z rajstopami :P

Znajdziecie czas na spotkanie przed swietami?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Ooo to gratulacje dla Karolka, pochwal go ładnie od cioci :) Ani sie obejrzysz a bedzie śmigał po całym domu!
No tuż tuż... Co ma być to będzie- nie zdam to trudno, będę próbować dalej. A jak zdam to będzie SUPER.

Powiedzcie mi- czy Wy tez miałyście w ciąży uczucie wzmożonego pragnienia? Mi się chce non stop pić i pije duże ilości.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ejvfr8jg4.png

Odnośnik do komentarza

Brunetka tez tak miałam w taka pogodę to normalne organizm ma większe zapotrzebowanie na wodę:) Jejku jeszcze trochę i maluch bedzie z Wami:) fantastycznie.
Trzeba wierzyć ze wszystko na egzaminie pójdzie dobrze grunt sie nie stresować nie nakręcać wypij sobie herbatke melisę przed egzaminem( w ciąży mozna) :)
Karolek przyjął buziaki od cioci i całuje małego kolegę w brzuszku:)
Karotka jak Maja? Jak odwiedziny kuzynki?

Odnośnik do komentarza

masakra,nie mam klawiatury i pisze na klawiaturze ekranowej-myszka. Pstryk.pstryk.
Mam okna i syf ,zakurzone wszystko jak po szlifowaniu.Dzis nie dam rady wszyskiego posprzatac a wczoraj wrocilam pozno bo u tesciowej bylam z malym i z psem.

laura- gratuluje! to mlody jak juz kroczki robi to jak ruszy to dopiero bedziesz latac za nim;) wiesz ze nie o term. chodzilo,;)

brunetka- dasz rade:)wierze w ciebie;)
z ciuszkami jest roboty.
tez miaam zwiekszone pragnienie.pozniej tylkojak przystawialam do piersi to mialm suchara.

reka mnie boli od tego pstrykania.

jak wam weeknd mija?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...