Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Dagles
Gosia oj.... :Płacz: czyli jednak... :Płacz: No to teraz wspierasz siostrę i w ogóle...

Niedługo bedzie jadła wszystko z nami, myslałam tylko zeby na razie nie dawać mięsa z "dodatkami"... Tymczasem jedziemy na słoiczkach i moich bezmiesnych zupkach :Oczko:

kochana wspieram i siostre i szwagra bo tez jest czescia mojej rodziny a ze sie nie udało no coz przykro mi jest z tego powodu okropnie

Co do Jagódki dawaj jej wszystko normalnie bo pozniej mozesz miec problemy uwierz mi

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

ULA chodzi mi o to żeby jak najszybciej przyzwyczajac dzieci do normalnego jedzenia ,żeby dziecko grysc sie nauczyło i poznało smaki w ogóle, ja mlodemu tez kupowałam słoiczki,ale w pewnym momencie powiedziałam dosc i zaczął jesc to co my.Teraz juz je wszystko moze poza grochówka, fasolka po bretońsku no i tatara :Aniołek::Nieśmiały::Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

:Oczko:czesc dziewczyny...ja dzis pierwszy dzien w pracy po przerwie...ale spoko 5 h posiedzialam i poszlam..mama zostala z malym , ladnie jadl i nawet nie spal dlugo w dzien, takze wykapalam go nakarmilam i padlo mi dziecie o 19 ..bummmmm...teraz ja sie ogarne i mykam lulu bo nocke mielismy nieciekawa...o 5 pobudka na jedzenie i zamiast spac dalej maly nadawal do 7 ..:lol: no a mama o 9 wstawac musiala...to oczy mialam na zapalkach:Śmiech::Męki:

Odnośnik do komentarza

Dagles
gosiai
a jak moge sytac jak podawałas jej żółtko?

ugotowalam jajo na twardo, zółtko rozdrobniłam widelcem, pomieszałam z moją zupką jarzynową. nie było tam grudek nawet.


Ula
moze sprobuj zrobic jajko parowane wstawic garnek z woda a do tego garnka szklanke z jajkiem ,jak woda sie bedzie gotowała to mieszaj jajko az sie zetnie , Adas je uwielbiał i tolerował ,pózniej dodawałam rozdrobnionego pomidorka albo szczypiorek moze Jagodzi tez posmakuje

Sweetko witaj w klubie PRACUJACYCH MAM:Oczko::Oczko::Śmiech::Spoko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Sweetko Ty już do pracy...WOWO!Trzymaj się dzielnie!Długo będziesz w pracy?Pewnie to przełom dla Ciebie i Mateuszka...oj szkoda,że takie czasy,że mamy nie moga sobie tylko na pół etatu smigac do pracy :((

Ja w kwestii jedzenia dużo nauczyłam sie po Oliwii, wiele błędów teraz zauważam w moich przyzwyczajeniach...nieświadome jedzenie,w pojedynką,brak urozmaicenia posiłków o zachęcającym wyglądzie....do tej pory mamy problemy z jedzeniem ale jest już lepiej :)

ja jeszcze jutro i ferie ...jupi!!!

Oliwia dalej chyrchla :((

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

hej hej

bez chłopa w domu wszystko na mojej głowie:Padnięty:
na szczęscie juz w sobote bedzie normalnie!! mimo ze taka sytuacja to musze pochwalic moje kochane dzieciątko ze jakos bez tatusia wygrzeczniała:Oczko: nie broi, ładnie je i zasypia, w kąpieli jedynie daje upust swoim szaleństwom:Spoko:
w ogóle z Ninki to taka przytulanka:Śmiech: bierze moją twarz w swoje rączki, patrzy rozkochanym wzrokiem i mnie całuje, mrucząc przy tym jak zadowolony kotek:Śmiech:

Atena trzymam kciuki!!! daj znac jak bedziesz wiedziala co i jak:Oczko:

galopek ja bardzo chętnie w ferie sie gdzies wybiore, na kulkach jeszcze nie byłyśmy:Nieśmiały: musimy tylko uzgodnic termin, bo mam jeszcze druga prace gdzie wlasnie w urlop bede konczyc tam zadania:Oczko: a wolisz bardziej przed południem czy po?? bo u nas wygląda to tak że ok 10.30-11 do 12.30 spacer, potem od 13-15/16 spanko, mozemy sie umowic i na kulki i na spacer:Śmiech:

Ula ja robilam zółtko do zupy, tak jak Ann podawała:Oczko: i nie codziennie, tylko 2-3 razy w tyg, zależnie czy jadła wtedy miesko czy nie.
jajka przepiórcze tez dawalam niedawno w jajkocznicy:Oczko: smakiem sie wiele nie różnia:Spoko:

gosiai przykro mi ze siostra jednak rozstala sie z mężem, a myslalam ze jednak sie pogodzą:Smutny:
co do dzidzi to dziekuje bardzo!! jestem bardziej przekonana za przyszlym rokiem niz juz teraz:Oczko: za duzo mam zajęć, gdzie licza na mnie a i w domu mam co robic, hihih
Jak idzie rozkrecanie, juz zaczełas??

sweethope dopiero co urodziłas a juz do pracy?? no ja tez musialam wracac po 4 m-cach, niestety, a ile bedziesz miala etatu??
na zarwane noce musisz sie przygotowac, bo teraz jedzonko, potem zęby, zawsze coś...ale trzymam kciuki za spokojne Mateuszka sny, zebys mogla sie wysypiuac:Śmiech:

chyba Ninus usnął to ide sprowadzic psa na siku:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

A gdzie Madzia????
Zapomnialam napisac ze prace sa śliczne i w moim guście:Śmiech::Oczko:

galopek zdrówka dla Oliwii!!! a wiadomo co z poligonem???? bedziesz mialam M w domku na ferie??
ja tez staram sie jadac z Ninka, chociaz obiad, ale nie zawsze udaje mi sie byc o tej porze...tyle rzeczy jest ważnych w wychowaniu ale nie zawsze można tego dokonac, najważniejsze ze wszystko można wyprostować:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

my po wizycie u laryngologa, uszko się goi, zrost znika, już malutko zostało więc jest szansa, ze wróci 100% słuchu, ale, zeby nie było zbyt różowo to nadal utrzymuje się obrzęk zatok, kataru na szczęście nie ma, zatoki czyściutkie, ale obrzęk widoczny, a przyczyna zupełnie nieznana, podejrzenie tła alergicznego :roll: w sumie to zgłupiałam, Nikolę przestało sypać, wiem, ze ma na kota uczulenie, ale kota nie mamy, w rodzinie też nie ma, dywanów nie ma, mieszkanie suche, w sumie nie wiem od czego, i pewnie wiedziała nie będę, w każdym razie nadal nie moze mieć nawet kataru, wiec wystrzegamy sie wszelkich chorych ;)

zdrówka dla wszystkich potrzebujących

dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

Aneta duzo zdrówka dla Milenki i Nikoli!!!!!

Kasia a to Tata Nince pozwala na brojenie? :Oczko: :Oczko:
Gdzie kupowałaś przepiórcze jajka??

Sweet no właśnie, ze tak szybko musiałaś dokanczać ten staż... :Zakręcony:

Jagoda dziś rano cyca nie chciała. wrzeszczała i kopała... :Płacz::Płacz::Płacz: zaraz pora karmienia... ciekawe czy bdzie chciała.... :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

kim30
A gdzie Madzia????
Zapomnialam napisac ze prace sa śliczne i w moim guście:Śmiech::Oczko:

:

Jestem jestem, piatki luxniejsze w pracy a zwłaszcza, że studenci poczuli już ferie :) Mimo, że u nas ich nie ma :)

Najpierw uwine sie z pracą a potem odpiszę :)

Wczoraj obejrzałam 11 od PB zostały jeszcze 2 do końca...serii :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

dobry wieczor, budujemy baze szpitali wraz z opiniami o nich, tymczasem wprowadzilam trzy szczecinskie Szczecin - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl prosze Was zajrzyjcie i wystawcie wlasne oceny a jesli nie ma Waszego szpitala to wskazcie mi co mam dopisac. Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...