Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja wróciłam po cały dniu ale szczęśliwa.W tej drugiej szkole moge długo siedziec a i tak jest super, bez porównania.Np. pani dyrektor na zakończenie dziekowała każdemu z osobna na forum za trud i pracę, mówiła nawet,że ktoś tam po nocach siedział,że wie jak to ciężko przy małych dzieciach...no bomba!!!Poza tym w pokoju dziewczyny porobiły bułeczki , sałatyke przepyszna,ciacha...klimat nieziemski...sałatkę jadłyśmy z michy małymi łyżeczkami:Śmiech:

Co do aktywnego spędzania czasu Kim to u mnie sporadycznie...ja tez po całym tygodniu wolę dom...a tym bardziej,że prawie każdy weekend poświęcam podyplomówce...bleee...ale juz coraz bliżej końca.

Z dwójką jest co robić...ale jest fajnie...dla mnie rodzinka zawsze była celem życiowym, myślę nawet o 3 :) A jak małż jest na poligonie ciężko, ale oby tylko nie chorowały to daję rade,poza tym mam kilka osób, które wtedy się super mna opiekują...są jeszcze kochani ludzie.

Kim
pudełka nieaktualne na razie...ale w razie "w" zatrzymaj :)

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

czesc moje kochane !!!!!!!!,ale miałam przygode,otóz poprosiłam brata zeby zawiózł mnie na cmentarz do Bartka i tescia w drodze (a musimy przejachac przez przejazd kolejowy)okazało sie ze ten przejazd jest cały w rozkopach i mój madry brat wymyslił sktot taki ze wyjecjalismy na droge ktora prowadzi nad morze :Trudy::Trudy::sofunny::sofunny: ,aleopanował sytuacje i dojechalismy na cmentarz kiedy juz ciemno było,ale najlepszy był Adas siedzial w foteliku i brat pyta Adas boisz sie? a młody odpowiada nie mama boi

i zdjecie jeszcze z tej imprezy mam nowa fryzurke i czuje sie swietnie

http://images25.fotosik.pl/148/4e501aae284725cdm.jpg

galopku super ze jestes zadowolona

kim dagles dziekuje i trzymajcie kciuk zeby sie udało:Nieśmiały::Nieśmiały:

atenka szkoda bo na słonku mam kilka babeczek super ,ale dla ciebie za daleko z tego co pisałas tez bym wybrał te kandydatke trzymaj sie

ann nasza słuzba zdrowia to temat rzeka ,ostatnio poszłam po skierowanie i oczywiscie nie dostałam bo pani doktor juz recznie nie potrafi ,musi do komputera wpisac

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Dzis dalam szanse rehabilitacji sluzbie zdrowia i poszlam do innej przychodni, tam super Pani, antybiotyk ale konsultacja z pediatra, wszystko OK, angina wiec musze antybiotyk, spojrzala na oko i na cito musze do okulisty (B mial niedawno wirusowe zapalenie i to raczej to - wczoraj Pani zasugerowala przemywanie esencja herbaty). Szkoda slow. Tempka wraca, znow 38,2, popoludniu Uliśka wstala z drzemki z 38,7 (a ona raczej nie goraczkuje), jutro Szym mial byc szczepiony (juz kolejny termin). Wesoly autobus

Gosiai fajna zywa fryzurka

Odnośnik do komentarza

atena
Ann zdrówka dla Was

na weekend moja mam przyjedzie więc wyrwę się do kina z Nikolą :)

Ale się rozpisałaś Atenko:Oczko:
super weekendzik sie szykuje:Spoko:

Ann dobrze ze masz postawioną diagnoze! szkoda tylko ze musisz brac antybiotyk...no i zdrowka dla dzieciaczkow, a M zdrowy??

Galopek to Ty pracujesz w 2 szkołach a jeszcze sama sie uczysz w 3???? ło matko:Padnięty: opakowanie zachowam w razie "w":Oczko: a czego uczysz, zdradzisz??
ja tez raczej rodzinny typek jestem, ale mówie do M ze jak chce 2 dzidzie to musi chate zbudowac, zeby na ogrodzie sie maluchy bawiły, hihihi:Spoko:

Ula ciesze sie ze kiece sie podobają!! ja juz żyje 15 lutego bo wtedy zaczynam urlopik, co prawda nie zakoncze jeszcze tej 2 pracy ale to i tak w połowie luzik:Spoko:

gosiai fajny kolorek!!!! a moze brat chcial Was wywieźć nad morze, hihih, grunt to orientacja:Oczko:
powiedz kiedy zaczynasz z nowym sklepem a bedziemy kibicowac!!

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

w sobotę o 12:30 idziemy z Nikolą na Alvina i wiewiórki, jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszamy E-)

Ale się rozpisałaś Atenko
hehe jestem padnieta, natłok myśli, o pracy, o niani, dzisiaj niania przychodzi na rozmowę z M, jutro ja idę na rozmowę w sprawie pracy, w razie co muszę list motywacyjny sklecić, bo po rozmowie dyrektor ma decydować czy mnie przyjmie na stanowisko, wolne, ale nieoficjalnie jeszcze, czy normalnie wystartuję w konkursie na stanowisko już ogłoszone jako wolne, wolałabym oczytwiście na to pierwsze więc trzymajcie kciuki ;)

Odnośnik do komentarza

hejka

znów zmarzłam na spacerze... ech ten wiatr...
Mamy dziś faworki od tesciowej! po prostu pięknie!!!!!

Ann jak sie czujesz? Karmisz Szymonka??

Galopek fajna atmosfera w tej drugiej szkole! czego uczysz?

Aneta Trzymamy ciuki aby wszystko pięknie się ułozyło!!!!!

Gosia nieżle byście wyjechali!!
Fajnie wyglądasz w tym kolorku i fryzurze!!!!!

Kasia na pewno bede chciała się spotkać z Wami w Twój urlop!!

Odnośnik do komentarza

Witam pączkowo!

Gosia super kolorek

Kim, Dagles zgadujcie czego uczę,ciekawa jestem co napiszecie...Madzix nie podpowiadaj.
Ja po drugiej radzie i bez porównania, nawet sknera po pączku na radę nie zafundowała :Rozgniewany:

Kim co do tych szkół naprawdę mam zapierdziel, za dużo wzięłam na swoje barki ale mam nadzieję,że wywiążę się solidnie ze swoich obowiązków.

Ann masakra z tym pierwszym lekarzem zdrówka życzę.

Atena
z tego co opisujesz ta pierwsza super...zdradź jeszcze ile sobie zawołała?Jakich cen oczekiwały inne?A może jak dodatkowo jakąś ciekawą znajdziesz to mi polecisz :)?

Ja już zadowolona,bo tylko jutro 3 h i weekendzik,poranek z dziewczynkami, bo mam na 10.50., wieczorem jak pójda spac kino, a w sobotę kręgle i posiadówa z przyjaciółmi...a za tydzień zaczna się ferie...ło matko co ja będe robić z wolnym czasem???;)

Atenko jaka pracę, będziesz wykonywała w Policach?Jak z dojazdem,bo ja autkiem dzień w dzień.

...wiecie co...ja już wykąpana w piżamce, Maja śpi, jeszcze tylko Olisi poczytać i wieczór cały przede mną.

Madziu chyba sobie zrobie podobny do Ciebie paseczek mobilizacyjny...tylko jest cos innego zamiast kilogramów??? :)Omijam wagi szerokim łukiem:)I melduję,że od roku 2 raz użyłam mojego stepera...hehehe...jeszcze działa:Oczko:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Kim, Dagles jasne że karmię Szymonka, mam antybiotyk skonsultowany z pediatrą, podaje się go tez dzieciom, więc luzik. A bez niego nie zwalczyłabym takiego stanu anginy jak mam i jeszcze stan zapalny oczu ale tu lagodniej i bez antybiotyku w odroznieniu od B. Pozostała część rodzinki:
- B wciaz jeszcze chore oczy (dzis byl kontrolnie u okulisty) i do konca lutego kuracja
- Szymi zdrowy - ale nie zaszczepiony z uwagi na moja chorobe
- Uliska - miala super dzien (po wczorajszym z tempka 38,3 i zbijaniem) i na wieczor 38,3 znow :Smutny: Na jutro B umowil sie z pediatra ze pojedzie i sprawdza co to moze byc.
Tak więc wciąż coś, i pomyślec ze dlugo zylam w blogim stanie nie znajac lekarzy i chorob. (sorki ze sie tak rozpisalam)
Atena to trzymam kciuki by ta pierwsza juz w dzialaniu okazala sie OK i dziewczynki byly zadowolone i zadbane. I te same kciuki za stanowisko i wariant pierwszy
galopek troche wolnego czasu chetnie pozycze bo mi go brakuje coraz czesciej, w ogole czasu by zalatwic wszystko co chce

Odnośnik do komentarza

galopek
Madziu
Gratulacje dla Kubusia...oj jak ja go dawno już nie widziałam...może jakoś w weekend jak będzie ładnie spykniemy się na spacerek, to ten Twój wózior wreszcie skrytykuję:Spoko:(jak myślisz, Maja się zmieści?;))A Ty dzisiaj przypadkiem z rańca nie przysypiałaś a Kubuś oglądał bajeczki pod Twoja kołderką? :)

No dobra rozumiem kolejną żaluzję do mojej rolety :sofunny::bigboulay:
Chyba, że wdrapałaś się na mój balkon :Oczko:
Może w końcu się zbiorę w weekend do Castoramy, a u Was widzę, że week zajęty :) U nas leniwie, domkowo, ewentualnie spacer. Jutro jak będę dobrze się czuła, to skoczymy na kawę do przyaciółki Kuby a Lejdis z mężulem w sobotę.
Jutro M ma wychodne, więc cały dzień mam dla Kuby, a wieczór scrapokowy.

Ja też się nie ważę, ale tak orientacyjnie jak jestem u kogos kontroluję się.
Dobrze, że stepper działa, w sumie to mogłąbyś mi go pożyczyć tak często go używasz, bynajmniej nie zardzewieje u mnie :)
Paseczek dobra rzecz i najlepiej porozpowiadać wszytskim, żeby pilnowali :)
Jutro jadę kupić sobie 2 pary jakichś łądnych spodni to dopiero będzie mobilizacja!

Kim
Tak pije Kuba mleko na noc :) Ale to chyba przychodzi automatycznie, najpierw w dzień a potem w nocy jest sucho.

Dagles
Pewnie miałaś dziś cięzko wiedząć, że nie możesz słodkiego ...
Ja na razie odpadam z tańcem brzucha, choć może... Myślisz, że ogólnie na brzuch to pomaga??? Ile kosztuje taki kurs? Ile trwa?

Gosiu
Wyglądasz bardzo ładnie w nowej fryzurze. Kolor super i cięcie!
Niezłą mieliście podróż :) Może brat chciał się wykąpać w morzu?:)
Adaś już nieźle składa zdania, no, no :)

Atena
Mam nadzieje, że będziesz zadowolona z niani. 1000 zł to tak normalnie. Ja za 5 h dziennie płacę 450 około, w tym m-cu wyszło 470. Ale nie żal mi tych pieniędzy, bo wiem, że mały jest pod dobrą opieką. Twoje dziewczyny już gadają więc wszytsko Ci opowiedzą. Żle nie będzie. Mam nadzieję, że z pracą się ułoży, tak na szybko jest najlpeiej. I powiedz wreszcie co to za praca bo umrę z ciekawości! Musi być dobrze płatna skoro niania i dojazdy i Ci zostanie :)

Ann
Bardzo Ci współczuję sytuacji. Trzymaj się jakoś, na szczęscie z miłości my kobiety mamy dużo siły!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix praca ..jak dostanę to powiem, płatna niezbyt bo całą pensję oddam opiekunce, ale jak bedzie ok to nie będę żałować, poza tym w służbie zdrowia mam takie same gówniane pieniądze ale tu lepsze warunki i może nawet podwyżka ;)

a co do płacy dla opiekunki ja potrzebuję na 9h i do dwóch lasek więc uważam, ze cena ok
z resztą za pierwszy miesiąc ustaliliśmy 900zł - nie ma jak negocjacje

Odnośnik do komentarza

Magda koszt kursu chyba 50 zł za miesiąc (4 razy), idę w niedzielę to się dowiem coś więcej, ale są różne poziomy zaawansowania, układy itp... myslę ze tu głównie kręgosłup się uelastycznia...
A koleżanka mówi ze flamenko jest fajne tez.
Gdzie zakupujesz spodnie? ja mam juz wielką chęć na zakupy! :Śmiech:

Kurde Jagoda śpi znów 2 razy... (o 12 i o 17) więc chodzi spać o 22 :Zakręcony: Ciekawe jak długo tak będzie... :Niewiniątko:

Odnośnik do komentarza

hej hej

galopek to moze ustalimy jakąs stawke w konkursie na przedmiot jakiego uczysz/albo przedmioty, hihihih:Spoko:

Madzia oj to chyba długo przyjdzie mi czekac na suche dni i suche noce, hihih, ale nie wcale nie przejmuje:Oczko:
daj znac jak Lejdis, czy fajny i facet wytrzyma, hihih

Atena wygląda na to że nianie juz masz!!:Śmiech: to Wy z galopkiem do pracy ze Szczecina do Polic, a ja z Polic do Szczecina:Padnięty: to sie najeździmy:Oczko:
A w ogole to ja chcialabym miec prace w policach bo dojazdy sa meczące...a druga sprawa to czas, za ktory tez trzeba niani zaplacic...

Ann to całe szczescie ze mozesz dalej karmic Szymka!! swoją droga niezły oddział masz w domowym szpitalu:Męki:

Ula mówisz ze idziesz w niedziele pokręcić tyłeczkiem, hihihi, fajnie!! mi sie nie chce jeżdzic z Polic:Zakręcony:
dlatego póki co to latam z Ninka i tanczymy razem w objęciach, hihih

ide dalej pracowac ale najpierw robie kawe:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Hejka!Wczoraj już poszłam spać stąd to trzymanie Was w niepewności.Uczę chemii i matmy i jak najdalej od historii...blee..będę się jej uczyła chyba razem z Oliwia jak pójdzie do szkoły...zielona całkowicie jestem:Nieśmiały:

Madziu
pisałam,że dawno Kubusia nie widziałam,to przecież jasne,że na Twoim balkonie nie siedziałam...hehehe. Madziu zazwyczaj jak rano wyjeżdżamy to u Was po prostu ciemno i z zazdrością patrzę w Wasz błogi"sen",tym razem światło od telewizora się odbijało...więc i rolety by nic nie dały :Śmiech:Madziu stepper pożyczyć mogę w okresie ferii jak wyjedziemy :)

Atenko czy ja wiem czy dużo, nam wychodzi to 4.20 za h, jak wołały 8-10 zł za h to cieszyłam się z tego co mam :)Na więcej mnie nie stać,pracowałabym na zero...

Kim
ale absurd z tym jeżdżeniem do pracy...Ty tutaj a my do Ciebie...hihi ale chyba tylko ten rok,będę szukała czegoś na miejscu i najlepiej w podstawówce.

Ula biegaj pokręcić i zdawaj relacje...tak czy siak zawsze wyrwiesz się z domu a po Twoich postach wnioskuje,że tęsknisz za życiem poza pieluchami :)

Ja się cieszę ,że wreszcie weekend!!!Bardzo ciągnął mi sie ten tydzień.Dlaczego wekendy tak szybko mijają ???:Smutny:

Ann jak Wy sie czujecie?A co do wolnego czasu..wiesz, zamiast iśc do kina powinnam poprasować wielką górę ciuchów, pomyć podłogi, poprać,zawiesić wreszcie firnką Olisi i porządki u niej porobić,pouczyć się, posprawdzać sprawdziany,męża pogłaskać ;)...no ale ja olewam, wychodzę :)Świat się nie zawali:Święto:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...