Skocz do zawartości
Forum

Bidon czy niekapek?


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc dziewczyny :)
Mam pytanko zwiazane z tym ze chce powoli odzwyczaic malucha od butelki i nie wiem co lepsze niekapek czy bidon?Mamy niekapek Aventu i maly od poczatku bez problemu z niego pil ale jakos tak zawsze troche sie obleje(?),zastanawiam sie zmienic niekapek na inny czy moze zrezygnowac i kupic bidonik?

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

pinklady
zdecydowanie bidon!
bo i zdrowiej, tak twierdzi Zawitkowski.



a co to za pan,czym sie zajmuje,i dlaczego mam polegac na jego opini?


pytam bo szukam czegos co jest przystosowane do przejscia z piersi do kubka,a wiem ze z Aventa jest taki kubeczek

Odnośnik do komentarza

Fizjoterapeuta twierdził, że wałki dziąsłowe zaciskają się na ustniku niekapka i dochodzi do niepotrzebnego napięcia mięśniowego. Wnioski były takie, że zdrowe dziecko nawet z niekapkiem sobie poradzi, ale jak ma wady narządów artykulacyjnych to niekapek je pogłębi.

To mniej więcej tak Zawitkowski powiedział.

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

ja w koncu nie kupilam niekapka aventu(poprostu w sklepie nie bylo) tylko innej firmy i bedziemy probowac ::):


a jeszcze mnie zastanawia,sprawa z ciagnieciem przez slomke z tego bidonu.nic wtedy sie dziecku nie dzieje-co na to ten Fizjoterapeuta?

(przepraszam,ale ide troszke na latwizne i dlatego pytam,zamiast samej poszperac na necie)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...