Skocz do zawartości
Forum

Dla mojego syneczka Kubusia


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem co czujesz kochana mi tez nie bylo dane zobaczyc mojego Syncia po porodzie,bylismy w jednym budynku na roznych pietrach niby blisko ale tak daleko nie moglam go przytulic :( dopiero przy pozegnaniu go mialam szanse ale to bylo tak krotko :( nie zapomne chwili kiedy weszlam do sali popatrzylam na niego i pomyslam sobie to moj Synek?wiesz to uczucie bylo takie dziwne znalas swoje kochane malenstwo przez cala ciaze nagle ciecie nie widzisz wlasnego dziecka jak wyglada, ( chodz lekarze zapewniaja ze Ci pokazywali) a ja nic nie pamietam...poczucie bardzo silnej wiezi pomimo tego ze nie jest sie obok niego a pozniej taki szok ciezko mi to opisac...

(*) dla Kubusia

Odnośnik do komentarza

ANNA23 KOSZALIN
To straszna historia tak jak i moja bardzo mi przykro,ty miałaś możliwość zobaczenia swojego synka,ja nie widziałam swojej córeczki nawet nie mogę sobie wyobrazić jak wyglądała to tak bardzo boli.

kochana ja też nie widziałam swojego synka, niestety nie chcieli mi Go pokazać, "bo to nie przyjemny widok", a ja nie mialam sily sie kłócić.... mogłam Go zobaczyć w prosektorium, nawet próbowałam, ale był po sekcji i bużkę miał przykrytą ligniną, a jak zaczęłam ją odwijać to zobaczyłam krew... i sie przestraszyłam, ze bedzie mial buzke pocieta,zreszta ja Go juz jakiś czas nosiłam nie zyjącego , wiec zaczal sie podobno rozkładać wiec zrezygnowalam. Czasem bardzo żałuje, ale obawiam sie, że trudno by mi bylo Go takiego zapamietać... Czasem patrze na inne dzieci i zastanawiam sie jak by Kubuś wygladał, ale trudno jest sobie Go wyobrazić, pocieszam sie ze moze sie kiedys z Nim spotkam, to sie dowiem...

(*)(*)(*) dla Aniołków

http://lagm.lilypie.com/MiF3p1.png http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52006
(*)(*)(*) 25. 12.2008 40 tc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...