Skocz do zawartości
Forum

salam alaykum


Rekomendowane odpowiedzi

Anulko i Ann :D mieszkam to tu to tam- w przeciagu dwoch lat mieszkalam w Niemczech potem Norwegia, Indie, Norwegia, Indonezja, Malezja, Wschodni Timur( z powodu pracy ) a teraz jest to Kair a przelotem okolice Krakowa :D
Moj narzeczony mieszka w Kairze i pewnie ja tez tam zamieszkam jesli zdecydujemy sie byc razem :) - choc znajac moj charakter to bedzie ciezko osiasc na tylku w jednym miejscu :)

kultura fakt jest inna i inni ludzie, czasami ciezko mi zrozumiec proste rzeczy - rzeczy ktore dla mnie jako Polki sa niemozliwe natomiast w Egipcie sa codziennoscia. Radze sobie, omijajac wszystko wielkim lukiem :P. religia ta sama wiec nie mam wiekszych problemow z tym.

Odnośnik do komentarza

tak intensywne, ktore trzeba skonczyc aby miec rodzine. prawda jest taka ze pracujac na takich obrotach nie moze myslec nawet o dziecku a to jest smutne wiec czas dac po hamulcach. przez dwa lata nie wiedzialam jak sie nazywam i nie widzialam rodzicow, bo co mozna powiedzec o wizycie na 3 dni? hmmm...raczej nic. kariera kariera ale rodzina jest najwazniejsza :D

Odnośnik do komentarza

na mnie tez, dopiero teraz doczytalam :)
a tak z ciekawosci bo mi sie nie chce isc szukac po mapie, o ile masz przesuniety zegarek i w ktora strone???? bo jak widzisz my tutaj w dodatku prawie calodobowa obsluga, ja jeszcze siedze (anulka zazwyczaj mi towarzyszy ale teraz akurat poszla spac :mdr: ) a z samego rana tez jest duzo ludzi :)

no ale teraz to juz ide bo za 7 godz pobudka a ja jeszcze pare rzeczy musze zrobic :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...