Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki:]]Ja na zwolnieniu od wtorku,mam kłopoty z sercem..Miałam ostre pieczenie w klatce piersiowej,myślałam już że to może jakiś zawał....Poszłam przed pracą do przychodni,żeby zrobili mi ekg.Wyszło coś nie tak,ciśnienie wysokie i powiedziała doktorka,że nie nadaję się w takim stanie do pracy:[Jestem w trakcie badań ale prawdopodobnie to nerwy..Mam przypisane leki od serca i nerwów i mam odpoczywac i nie denerwowac się:\
U nas szaro,pada deszcz i siedzimy w domku,Szymon właśnie zasnął:]Młody zdrowy,nadal ostro cwiczy tuptanie:D
froch,witaj serdecznie:]]]]Jasne,że się załapiesz,napisz coś więcej o sobie i o córci:]]
Aga,zdjęcia są fajowe,śliczne:]]]]
Moniczko,współczuję Wam bardzo:[[[[Nie dajcie się chorobie,mam nadzieję,że obędzie się jednak bez zapalenia oskrzeli?...:]Trzymajcie się,całuski dla Szymonka:*
Gratuluję kolejnych ząbków dziewczynki:]Szymkowi tak szybko te ząbki wyłażą,że nie wiem już ile teraz ma,poważnie;]Nie chce pokazac,jak mówię:"pokaż mamie,ile masz ząbków" to zaciska buzię i śmieje się draniucha mała;]
Zwolnienie mam do środy ale prawdopodobnie mi jeszcze przedłuży do końca tyg.Martwię się tym moim zdrowiem,co to będzie za kilka lat,przecież człowiek za młody na takie problemy?Mam małe dziecko,chciałabym jeszcze jedno....uuff,ciężko mi to wszystko ogarnąc i w ogóle zrozumiec...:\
Dziewczynki,mam pytanie:dajecie maluszkom do picia soczki typu Pysio itp?A,jeszcze miałam zapytac:wyparzacie dzieciom jeszcze sztucce i naczynia?

Pozdrawiam Was kochane,trzymajcie się,buziaki dla maluszków:Całus:

http://s6.suwaczek.com/200712124662.png

http://s2.pierwszezabki.pl/003/003344971.png?3940

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09x1hpne20me6v.png

http://s4.suwaczek.com/20060429040117.png

Odnośnik do komentarza

urodzilam 9 dni po terminie, miałam cc,moja Lejdis ważyła 4400,także kawał baby,dziś ma już rok skończony a wygląda na 1,5.mieszkam w krakowie.
Bardzo fajne to wasze forum,takie ooogromniaste..rady ekspertów, bardzo miłe i pomocne Kobitki:D

aaaa co do zęboli to moja ma aż 5!!! teraz idą 3 naraz.
a pierwszy ząbek wyszedł na 9m.dodam jeszcze ze moja córa należy do leniwców.od tyg chodzi juz sama,nigdy nie raczkowała...

Odnośnik do komentarza

i ja witam dzisiaj :)
froch witaj u nas :) fajnie że zawitałas i mam nadzieje że częściej bedziesz do nas zaglądać :) a którego stycznia urodziłaś swoją małą damę ?:) heh mój to totalna odmiana,.. do leniwców nie należy wręcz nie umie usiedziec w miejscu :) heh zaczął chodzić jak miał niecałe 10 miesiecy wczesniej juz raczkował :)

magduska mam nadzieje ze wszystko bedzie wporządku...życze Ci tego :)
co do pytania to ja daje małemu kubusie, a sztućców nigdy nie wyparzałam tylk myłam tak jak nasze. Wyparzałam i wyparzam butelki. Tzn przelewam gorącą wodą :)

A i gratulujemy ząbków :) u nas idą CHYBA na raz cztery trójki , ma opuchnięte ale francol mały nie pokaże tak jak u magdusi zaciśnie dziuba i koniec ;P

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam wieczorową porą :)
Didianko jak się masz nie martw sie zęby się pokaża mojej też teraz idą następnie i jest troszkę marudna .
Magduś biedna jesteś tyle przeszłaś w swoim młodym życiu . Powiem ci że ja nie wiem co bym zrobiła jak by mnie takie życie spotkałao ale jesteś dzielna i napewno wszytko się dobrze ułoży .
Ja mojej nie wypażam butelek ani sztućców jak są nowe butelki czy smoczki ale takto myję je pod ciepła wodą z płynem do mycia . A co do picia to daje herbatki z hippa a soczki nieraz tez dostaje
Aga zdjęcia super a widzę , że mały tez nie lubi spać pod kołdrą :)
A powiedzcie mi czy wy uważacie na czystośc chodzi mi tu np. o to że jak w domu spadnie dziecku na podłogę chrupka czy coś do jedzenia to bierzecie i wyrzucacie czy nie ? I czy myjecie często dziecku ręcę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...