Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z przełomu 2007/2008


Gość kwiatuszek9876

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

no tylko uwazaj zebys wiecej od tego zaszczyku nie przytyla , bo moja kumpela tak jak juz ci pisala zrobila soebie wlasnie astrzyk i przylya ze a teraz zaluje bo musi sie odchudzac wiec duzo jest za i przeciw we wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
no tylko uwazaj zebys wiecej od tego zaszczyku nie przytyla , bo moja kumpela tak jak juz ci pisala zrobila soebie wlasnie astrzyk i przylya ze a teraz zaluje bo musi sie odchudzac wiec duzo jest za i przeciw we wszystkim


wiesz co martusia ja walcze z kilosami po ciązy a jak by mi jeszce przytyło więcej to bym się załamała!
wyglądałabym jak tłusciutki paczuś!
hihih

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

:Uśmiech:witam!:Uśmiech:
u nas super pogoda!:Uśmiech:
mały spal mi tak sobie!:Oczko:
budził się tylko 6 razy!:Spoko:
i oczywiście przemoczony!:Oczko:
budził się i oczywiście chciał jesć!
ale wstal o 8 rano!
co tam u was_:Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Myszko wspolczuje ci ze maly tak czesto sie budzi moja od malego zawsze przespala nocke cala , miewala tam jakies dni ze sie budzila ale tylko na chwilke , on juz hest przeciesz taki duzy i powinein ladnie spac .

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

martusia9876
Myszko wspolczuje ci ze maly tak czesto sie budzi moja od malego zawsze przespala nocke cala , miewala tam jakies dni ze sie budzila ale tylko na chwilke , on juz hest przeciesz taki duzy i powinein ladnie spac .


tez tak uwazam że powinien ale cos mu dolega, że nie śpi!
to chyba przez te zabki!
slini sie tak strasnie, ze musiałąm dokupić sliniaczków!
bo juz nie wyrabiałam!
mam nadzieje, że to juz nie długo!
a wiecie jak poznać czy żąbki juz wyjda obserwójac dziąełka dzidzi?
ja ide nynać !
papapa
martusia a jak tam ida przygotowania do wyjazdu?
buzka

Odnośnik do komentarza

hejka. Ja u małego zaraz widziałam. Miał napuchniete dziąsełka. I było widac że już prawia maja mu sie przebić. Jak sie przebiły widac było taką jakby białą kreske. Jak przejedziesz palcem po dziąsełkach też poczujesz. A ja wzięłam łyżeczke i postukałam mu i było takie stukanie i wiedziałam że mu ząbki wyszły :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

czesc dziewczyny my dzis bylismy od samego rana w pzu ubezpieczyc sie i na zakupach smiejemy sie z M ze wiecej starcimy przed wyjazdem niz na :)) jestem tym chodzeniem padnieta a jeszcze nusze popakowac mala i nas a czasu coraz mniej . Myszko dziaselka musza byc twarde i robic sie takie biale przewaznie wychodza pierwsze dolne wiec patrz na dol ale to nie zawsze tak jest . No dziewuszki piszcie duzo zebym pozniej miala co czytac i byla na bierzaco :) mam tylko wielka nadzieje ze bedzie pogoda . Ciekawe co u madzi i betty pewnie tez gdziesz sie wybraly na wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

hejcia!
wczoraj bylismy u mojej mamy !
kacpus korzystał z uroków pogody!
babcia nalałąm mu do basenu wody!
i tak sie chlapał chyba z pół godzinki!
ale miał ubaw przy tym!
najgorsze było wyjść z tego basenu bo on płakusiał chciał spowrotem!
hihi
a wy jak spedziliście taki cieplutki dzionek!
bużka

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki.U nas ok.Kordian dostal nowe lozko.Kupilismy mu kojec.Naprawde super.Wiecie jak sie ucieszyl!!!Troche ciezko mu sie tylko w nim spi ale mysle ze sie przyzwyczaii.No ale zanim to nastapi to troche nie dosypiam.:Oczko:

Myszko widze ze u was naprawde jest lepiej.Naprawde super.
Didianko przyko mi ze takie klopoty z kupka macie.:Szok:To juz naprawde dlugo sie ciagnie.Oby szybko bylo lepiej.
Martusia dobrej pogody przedewszystkim zycze i wypoczywaj jak najlepiej.Rob duzo zdiec zeby nam sie pochwalic!!:Uśmiech:
Tez sie zastanawiam co u tych nieobecnych mam slychac.Pewnie jest tak jak Martusia napisala pojechaly sobie.
U nas ladny dzionek sie zapowiada mam nadzieje ze nie bedzie padalo.
Caluski

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Czesc dziewczynki.U nas ok.Kordian dostal nowe lozko.Kupilismy mu kojec.Naprawde super.Wiecie jak sie ucieszyl!!!Troche ciezko mu sie tylko w nim spi ale mysle ze sie przyzwyczaii.No ale zanim to nastapi to troche nie dosypiam.:Oczko:

Myszko widze ze u was naprawde jest lepiej.Naprawde super.
Didianko przyko mi ze takie klopoty z kupka macie.:Szok:To juz naprawde dlugo sie ciagnie.Oby szybko bylo lepiej.
Martusia dobrej pogody przedewszystkim zycze i wypoczywaj jak najlepiej.Rob duzo zdiec zeby nam sie pochwalic!!:Uśmiech:
Tez sie zastanawiam co u tych nieobecnych mam slychac.Pewnie jest tak jak Martusia napisala pojechaly sobie.
U nas ladny dzionek sie zapowiada mam nadzieje ze nie bedzie padalo.
Caluski


ja tez zamierzam kupić małemu kojec!
a kupiłas nówke czy od kogos odkupiłaś?
ile daliście za ten wasz kojec?
buzka
ale super pogoda się u nas zapowiada!

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

regina224
Kupilismy nowy na alegro z przesylka zaplacilismy 175zl.Naprawde fajny z kolyska i dwoma pioziomami
.ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC KOŁYSKA FW2 (393618554) - Aukcje internetowe Allegro
to jest link do tego kojca ta aukcja jest zxakonczona ale moze jeszcze raz ja puszcza.Naprawde polecam.



rewelacyjny ten kojec!
a cena przystepna!
tylko ja sie zastanawiam jak ja kupie taki kojec to mój kacperek budzi się w nocy i z butelka będę stałą nad tym kojcem bo przez siatkę raczej ręki do środka nie włoze leżąc!
a w łóżeczku między szczebelki rękę włozyłam i leżałam a mały wsuwał!
a jak go ztego bym wyciągła na jedzenie to byłby potem zgrzyt i płacz!
a jak się dzidziusiowi spi!?
buziaczki

Odnośnik do komentarza

Kordian juz nawet w dzien spokojnie dzis zasnal.Maly nadal jeszcze na piersi wiec i tak musialam go wyjmowac,tu przynajmniej moge chwilke pokolysac i jak nie jest glodny to zasypia!:Uśmiech:Naprawde duzy jest ten kojec pozniej zamieszcze zdiecie.Maly po nim gania i wiem ze nic sie nie stanie.W lozeczku balam sie bo Kordian sie wiercil i czesto nogi mu wystawaly same wiecie jakie dzieciaki sa a teraz gania od konca do konca i wiem ze nic sobie nie zrobi:Uśmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21916.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-21915.png http://s2.pierwszezabki.pl/012/012048980.png?3058

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

dziewczyny u as tez taka wstrętna pogoda!
wybraliśmy sie na spacerek i burza nas chyciłą jak wracaliśmy!
bieglismy z kacperkiem na rękach kocem go okrylismy całego a jk juz byliśmy w domku jak odwinełam kacperka z koca to miał takie duze oczy przestraszone i nie wiedział czy ma płakać czy się śmiać!
buzka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

hej dziewczyny my wyjezdamy dzis w nocy ale jeszcze nie wiemy o ktorej bo byla burza i starsznie teraz pada :((((((((( Reginko napewno popstrykam i wkleje :) Ja powiem wam ze nie wiem czy bym kupila kojec , napoczatku tak myslalam jak malej jeszcze nie bylo zeby jej kupic zamiast lozeczka ale zdecydowalismy sie na lozeczko a teraz to wogole nie mam miejsca. chodz bardzo takie lozeczko teraz by nam sie przydalo na wyjazd :(

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

:Uśmiech:hejcia!:Uśmiech:
my dzisiaj byliśmy z nowu u lekarza!:Histeria:
mały dostał skierowanie na badanie krwi moczu i jeszcze raz będzie miał badanie czy to nie krztusiec!:Histeria:
bo lekarka sie dziwiła że tyle go dusi i nie przechodzi!
powiedziałą ze to że ostatnio wyszedł wynik ujemny na krztuśca to nie znaczy że teraz tez musi wyjść ujemny bo wtedy krztusiec mógł się powoli rozwijac byłą faza początkowa i teraz może wyjść!
zobaczymy jakie wyniki bedą!:Rozgniewany:
dostaliśmy jeszce raz skierowanie na przeswietlenie klatki piersiowej!
lekarka dopiero teraz wpadła na to ze moze coś alergiczne i przepisałą zyrtek!
masakra!
a u was co tam!?
:Całus:bużka:Całus:

Odnośnik do komentarza

u nas też pogoda do niczego :( Wczoraj bylismy na basenie jak była taka wichura że strach było patrzec. Naszczęście dopiero wchodziliśmy na basenik a jak wracaliśmy to już było spokojnie. a co do kojca też zastanawiałam się czy taki kupić ale wkoncu kupiliśmy normalne łóżeczko. A teraz jak widzę jak mały wali głową w szczebelki to stwierdzam, że mogliśmy kupić ten kojec.
Martusia udanego wyjazdu :):)

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

Szani
u nas też pogoda do niczego :( Wczoraj bylismy na basenie jak była taka wichura że strach było patrzec. Naszczęście dopiero wchodziliśmy na basenik a jak wracaliśmy to już było spokojnie. a co do kojca też zastanawiałam się czy taki kupić ale wkoncu kupiliśmy normalne łóżeczko. A teraz jak widzę jak mały wali głową w szczebelki to stwierdzam, że mogliśmy kupić ten kojec.
Martusia udanego wyjazdu :):)


MY ZAMÓWILISMY KOJEC WCZORAJ DLA KACPERKA NA ALEGRO Z KOŁYSKĄ I PRZEWIJAKIEM!
MAM NADZIEJĘ ŻE SPODOBA SIE KACPUSIOWI!
BUŻKA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...