Skocz do zawartości
Forum

Powrót ze szpitala po norowirusie


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo

tydzień temu w niedzielę pojechalismy z córką 8 miesięczna na NPL z powodu kataru i kaszlu, lekarz przepisał syropy. Po powrocie do domu córka po podaniu syropu zwymiotowała. I tak cały czas myślałam. Następnego dnia przed południem również zwymiotowała, jednak myślałam, że może to przed wydzielinę którą ma w nosku. Po południu zwymiotowała już 3 kolejne razy i zabrałam ją znowu wieczorem na NPL, tam także zwymiotowała już samą zółcią, bo już nie miała czym. pani dr skierowała nas na oddział. Po 2 dniach pobytu po ustąpieniu wymiotów doszła biegunka, wodnista, brzydka kupa kilkanaście razy dziennie. Po zbadaniu kału wyszedł norowirus. Wczoraj czyli po tygodniu pobytu w szpitalu, wypisano nas do domu. Córka ma apetyt, jednak wciąż robi kilka kup na dzień i są one cały czas wodniste, ze śluzem oraz zmieniły kolor z brązowego na żółty. Czy mogę jej jeszcze jakoś pomóc prócz dawania probiotyku Dicoflor ? Odchodzę od zmysłów, bo się bardzo martwię, czy nie za szybko nas wypuścili. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Tak jak napisała Ruda, żeby Enterol w takich sytuacjach podawać. Z doświadczenia i z tego co mówiła mi jedna pani doktor, nie powinno się stosować probiotyków, które są suplementami diety, bo tak na prawdę nie do końca wiadomo co w nich jest, równie dobrze można łykać kredę. Probiotyki, powinno się stosować te, które są lekami, a nie suplementami. Z takich probiotyków jest Enterol, Lacidofil, Lakcid. Te 3 pamiętam jak mi pani dr mówiła. Można też równoczesnie spróbować domowe metody, o których wspomniano w jednym z tutejszych artykułów https://bialogard24.pl/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...