Skocz do zawartości
Forum

Jak się odmłodzić?


Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie na odmlodzenie twarzy? Wygladam mlodo na swoj wiek, ale jak nie mam makijazu to mam doline lez, chomiki i taki smutny wyraz twarzy. Czuje, ze duzo dal stres , zmeczenie ,brak snu i dwojka dzieci. Mam 31 lat. Nie chce wypelniaczy tylko cos co bedzie rownie skuteczne, ale nie tak ingeryncyjne. Rowniez cos co nie bedzie kosztowalo miliony monet i wymagalo 10 serii

Odnośnik do komentarza

Z mojego doświadczenia - niewiele daje Profhilo, Nucleofill. Fajne rezultaty widzę przy stosowaniu Dermapenu w serii, potem seria Aquashine BTX. Ze stymulatorów polecam Miracle H, słyszałam też bardzo dobre opinie o Ellanse. Natomiast smutna prawda jest taka, że nie pozbędziesz się doliny łez, chomików i opadającego owalu (pewnie o tym mówisz mając na myśli smutny wyraz twarzy) bez serii zabiegów i wysokich kosztów. Wszystko trzeba powtarzać, medycyna estetyczna, to nie operacja plastyczna, a i tu też nic nie trwa wiecznie. Mi dużo dały zabiegi laserem [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Na pewno blond włosy odejmują lat, ubranie też ma duże znaczenie. Z zabiegów to jakaś mikrodermabrazja, oczywiście odpowiednie nawodnienie organizmu i dieta. Aktywność fizyczna też daje dużo dla naszego ciała.

Sama też powiększyłam usta  [reklama usunięta] I jestem zadowolona z efektu 🙂 Wyglada to naprawde fajnie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Cera musi wyglądać na świeżą. Nawilżenie, retinol, spf. Podklad od razu do śmietnika - od kiedy jedyne kosmetyki jakich używam to lekki korektor, róż i tusz do rzęs, w sklepie pytają mnie o dowód osobisty. Mam prawie 30 lat. Kiedyś malowałam się bardzo mocno, cienie, eyeliner, pełne konturowanie - wyvladalam bardzo poważnie ale również starzej.
Warto jest wybrać się również raz na jakiś czas na zabieg do kosmetologa:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Najlepsza w odmładzaniu jest, jak we wszystkim, profilaktyka, ja bardzo cenię sobie botoks, który stosunkowo wcześnie zaczęłam stosować. Jeśli chodzi o te oznaki starzenia które już są, typu zmarszczki, to moim zdaniem jedyny dobry efekt daje kosmetologia i medycyna estetyczna, mezoterapia przede wszystkim no i ewentualnie wypełniacze. dobry kosmetolog/ lekarz odpowiednio doradzi zabieg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...