Skocz do zawartości
Forum

Modelowanie sylwetki - urządzenia kosmetyczne


Gość EmilkaSz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Szukam dobrej jakości urządzeń oraz sprzętów do modelowania sylwetki i jej kształtowania. Na jakie rozwiązania według Was postawić i oczywiście gdzie ich szukać licząc na konkretne informacje i dajcie znać jak poszło!

Odnośnik do komentarza

W mojej ocenie tutaj jak najbardziej warto zwrócić uwagę na dostępność modeli z oferty Ifapro u których będziecie mogli znaleźć m.in model iMoos który zdecydowanie mogę polecić. Bardzo dobrze urządzenie do odchudzania, które pozwala na doskonałe modelowanie i konturowanie ciała , redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz odmłodzenie twarzy. Warto się przekonać, na pewno się nie zawiedziecie :)

Odnośnik do komentarza

A ja mogę wam polecić zabieg wykonywany przez urządzenie o nazwie CONTOUR SCULPT. Urządzenie emituje fala elektromagnetyczna, ktore rzeźbią mięśnie i spalają tkankę tłuszczową. Zrobiłam sobie serię 4 zabiegów w gabinecie Senses Od Nowa - https://www.facebook.com/Senses-Od-Nowa-105187384314783/  i jestem zachwycona efektem. Zdecydowanie jestem szczuplejsza a moja sylwetka wygląda duże lepiej. 

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań przede wszystkim wysokiej jakości w zakresie urządzeń do swojego gabinetu to mogę jak najbardziej polecić, abyście się również zapoznały z ofertą przygotowaną przez https://www.pczk.com.pl/celleon u których w ofercie będziecie mogli znaleźć takie rozwiązania, jak Celleon który umożliwia rewitalizację skóry twarzy. Wysoka skuteczność, jakość działania i jednocześnie umożliwia stymulację macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu jest receptą na wewnątrzpochodne starzenie się skóry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...