Skocz do zawartości
Forum

Obwisłe piersi po porodzie


Gość jolkajolka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jolkajolka

Witam, urodziłam synka, to moje pierwsze dziecko. Przed zajściem w ciążę miałam dość duży biust, w trakcie ciąży gigantyczny, teraz po ponad 4 miesiącach zanika mi pokarm, więc powoli odstawiam małego od piersi. Mój biust jest jak za przeproszeniem u murzynki z plemienia, dramat. Jakie macie doświadczenia. Czy po 2 ciąży może to się jeszcze zmienić czy raczej lepiej juz nie będzie?

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór biustonosza. Trzeba dobierać go do zmieniającej się wielkości piersi. Nie mogą być te same staniki cały czas.
Biust może się zmieniać w każdej ciąży.
Głowa do góry, świat nie kończy się na biuście, ale rozumiem, że samopoczucie z nim związane też jest ważne. Spanie bez stanika przy dużym biuście też działa na niekorzyść. W drugiej ciąży jest szansa, że będzie lepiej. Spróbuj też robić ćwiczenia na biust. Znajdziesz fajne na YT.

Odnośnik do komentarza
Gość jolkajolka
2 godziny temu, Dziubala napisał:

Bardzo ważny jest odpowiedni dobór biustonosza. Trzeba dobierać go do zmieniającej się wielkości piersi. Nie mogą być te same staniki cały czas.
Biust może się zmieniać w każdej ciąży.
Głowa do góry, świat nie kończy się na biuście, ale rozumiem, że samopoczucie z nim związane też jest ważne. Spanie bez stanika przy dużym biuście też działa na niekorzyść. W drugiej ciąży jest szansa, że będzie lepiej. Spróbuj też robić ćwiczenia na biust. Znajdziesz fajne na YT.

dziękuję 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...