Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Kasia

Podejrzenie AZS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia

Witam, synek 11 miesięcy, problemy skórne od malutkiego, pediatry podejrzewają AZS, więc wdrożone zostały emolienty do kąpieli, balsamy do ciała i emulsje Emolium czy Latopic, kąpiele w krochmalu przy zaostrzeniach, wszystko tak jakoś działa tylko na chwilę, jedynie mieszanka kremu ze sterydem wycisza plamy na ciele.. ostatnio zakupiłam z polecenia balsam La Roche AP+M i krem myjący La Roche AP+, wykąpałam w piątek synka, a kilka dni wcześniej wyprałam ubranka w płynie do prania Bobini Baby😬, więc po kąpieli w nowych kosmetykach ubraliśmy go w świeżo wypraną piżamę. Plamy znowu się w nocy zaostrzyły, do takiego stopnia, że jakby go skóra paliła, czy to może balsam i krem myjący La Roche? czy płyn Bobini Baby?🤦‍♀️🤷‍♀️ I jak na przyszłość radzić sobie z tym problemem?, eksperymentować się boję, żeby nie było potem takiego właśnie efektu.🙁

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Synderella

Emolium ani tym bobini nie sprawdzało się u nas. Ale już Oilatum do kąpieli albo olejek z Biodermy i Dermedic sprawdzały się super do kąpieli. Moim zdaniem musisz po prostu zrobić metodę prób i błędów, bo niby te wszystkie dermokosmetyki są dla skór atopowych a nie każdy działa. Natomiast wypróbuj krem Dermaveel do stosowania po kąpieli ale też w ciągu dnia, bo koi, goi, natluszcza, nawilża i redukuje rumień i suche fragmenty skóry. Jest bez recepty i nie zawiera sterydów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...