Skocz do zawartości
Forum

Wybór psa dla rodziców


Gość Ramline

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd się wyprowadziłam moi rodzice narzekają na brak psa w domu. W sumie to za psem tęsknią bardziej niż za mną W związku z tym chciałabym sprawić im prezent w postaci psa, ale jest to na razie tylko luźny plan, który zrealizowany nie zostanie pewnie przez przynajmniej kilka lat. Czytam o różnych rasach, które by się nadawały i mam kilka typów, ale może moglibyście mi podpowiedzieć?

Poszukuję rasy średnio wymagającej. Rodzice bardzo lubili pracować z moją maliną i sprawiało im to ogromną przyjemność. W związku z tym rasa wymagającą aktywności nie będzie przeszkodą.Ze względu na ich preferencje odpadają rasy z sierścią długą/szorstką oraz równie duże jak maliniak. Aktualnie myślałam nad parsonem, ale może macie jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Może pinczer? Rasa lubi ruch i jest bardzo inteligentna. Nadaje się prawie do wszystkiego. Lubi być w centrum uwagi, więc będzie fajnym piesekiem jedynakiem. Jeśli będziesz go kupować to zwróć uwagę na stawy i czy rodzice byli badani pod kątem dysplazji.

Świetna rasą jest jeszcze niemiecki terier myśliwski:

http://www.klubteriera.pl/niemiecki-terier-mysliwski/

Na stronie opis rasy 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...