Skocz do zawartości
Forum

Moczenie w ciagu dnia u 5-latka


Ruda86

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drogie mamy. Potrzebuje porady i mam nadzieje ze znajde ja na tym forum bo juz nie wiem co robic 😓 

Moj przedszkolak ma prawie 5 lat (we wrzesniu skonczy 5). Od okolo 3 miesiecy zaczol sie moczyc w ciagu dnia, najbardziej w przedszkolu podczas zabawy. Ciocie w przedszkolu co jakis czas pytaja sie Antosia czy chce siku, on odpowiada ze nie po czym niedlugo pozniej one widza ze ma mokre spodnie a on nic nie mowi do toalety tez nie idzie. Gdy jestesmy w domu to sa momenty ze krzyczy ze chce siku i leci do toalety, czasami nic nie mowi i poprostu siusia w majtki, w nocy niema w ogule problemu, jak chce siku to wstaje i idzie do toalety.

Juz niewiem jak mam z nim rozmawiac, kara ze nie bedzie ogladac bajek lub nie dostanie slodyczy nie dziala. Tlumaczymy mu ze jest duzym chlopcem i ze nie moze tak robic on obiecuje ze juz nie bedzie poczym po chwili robi siku w majtki 😩😭

Dodam ze mieszkamy w UK i od wrzesnia Antos idzie do szkoly do zerowki, tam nie beda sie go pytac czy chce siku i jesli sie osiusia to bedzie caly dzien chodzil w mokrych majtach 😭😭😭

Dodam ze robilismy mu wszelkie badania na mocz, wszystko dobrze. 

Ratujcie mamusie bo ja juz nie mam sily 😭😭😭

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...