Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Staramy się o dziecko, ale zupełnie a luzie. Miałam owulację 21 kwietnia więc jeszcze kilka dni do sprawdzenia czy to strzał w 10tke. 🙂

Poprzednim razem też miałam dobrze przeczucia i urodziła mi się wspaniala córka. 

Życzę duzo zdrowia i szczęścia przyszlym mamusiom. 🙂

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika935

Witam:) 

Ja mam delikatne objawy i 3 dni przed planowana @. Takze okaze się za kilka dni czy jestem Styczniówką 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam dziewczyny,

wszystko wskazuje na to ze rodzę z początkiem roku 2022 🥳🥳🥳

za mną trzykrotny pomiar bety, w środę wizyta u ginekologa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Monnkej gratulacje! 🥳 Dużo zdrowia. U mnie jakieś burze hormonów wiec albo ogromny PMS albo jestem w ciąży. Mega zmiany nastroju. 

Edytowane przez annaendi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika935

Monkej gratuluję:* u mnie dziś zawroty głowy i mdłości.  Ogólnie zle samopoczucie i ból skutków... moze to pms, nie chcę się znów nakręcać 😞 okres spóźnia się 4 dni , ale mam nieregularne więc sama nie wiem. Mam jeden test w domu. Ale chyba poczekam do poniedziałku. 

Jak u Was dziewczyny? 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Chyba jestem styczniówką

Ja jestem póki co po wykonaniu testów. Wszystkie z dwoma kredkami. Mniej wyraźnymi lub bardziej ale 2 🙂 dziś termin @. Obudzilam się o 4... Ale chyba będzie ok. W piątek zrobię betę itp. Według ostatniej miesiączki to początek 5 tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzmi rokująco. 🙂

U mnie chyba falszywy alarm, nadal możliwe ze jestem w grze. Lekarz kazał siedzieć na tylku, czekać na pozytywny wynik testu, oszczedzać się. Nie mam okresu było tylko plamienie. Trzymajcie kciuki 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matkaPatka

czesc . Jestem Patrycja . 3 dni temu zrobilam test ciazowy pokazal dwie kreski . Za tydzien ide na bete sprawdzic po 48 h a potem dopiero lekarz . Bylam 3 dni temu rowniez u lekarza nic jeszcze nie ma , nie xhxe sie nakrecac poniewaz q lutym mialam zabiwg w 8 tygodniu poniewaz serduszko nie bilo a wszyatko roslo   . OM byla 1 kwietnia 😉 wedlug kalendarza termin wychodzi na 6  stycznia 2022 . Trzymam za Was wszystkie kciuki i za siebie rowniez   . Najgorszs ze od poniedzialku musze wrocic do pracy 

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MatkaPatla

Testy zrobione 2 obydwa odrazu czerwona mocna kreska . Jesli liczyc od ostagniego okresu wychodzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MatkaPatka

Testy zrobione 2 obydwa odrazu czerwona mocna kreska . Jesli liczyc od ostagniego okresu wychodzi 5T1D. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Od ponad tygodnia czuję się w ciąży. Wczoraj rano, 3 dni przed terminem @, na teście pokazała się blada druga krecha. Jutro rano zamierzam powtórzyć i liczę, że przez najbliższy rok @ się nie pojawi:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, lexandrA napisał:

Cześć! Od ponad tygodnia czuję się w ciąży. Wczoraj rano, 3 dni przed terminem @, na teście pokazała się blada druga krecha. Jutro rano zamierzam powtórzyć i liczę, że przez najbliższy rok @ się nie pojawi:) 

W takim razie trzymam kciuki   ja nie wytrzymalam i przelozylam badania bety na jutro i srode zamiast czwartek i sobote 😉 ale okres nie przyszedl i test nigdy nie zawiodl . Ciaza jest , byle byloby dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lusia

Hej dziewczyny , razem z mężem również staramy się o dzidziusia.  Planowana @ dopiero 21 maja. Trzymam kciuki za nas wszystkie ! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beta w poniedzialek 7402 

Dzisiaj 14655 

Pecherzyk ciazowy jest , zarodka jeszcze nie ma ale to wczesna ciaza . 26 mam usg ciazy , wizyte . Wczesniej juz mam zrobic badania z krwi itp . Tym razem jestem dobrej mysli . Dzisiaj zle sie czulam caly dzien . Rano niedobrze , w pracy kregoslup ale to z wysilku . Watpie zebym dala rade jednak przepracowac caly miesiac 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lea

Dołączam również do grona przyszłych mam 2022 ;) 
Nie wiem dlaczego, ale już na samym wstępie przeraża mnie poród 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7/5/2021 o 8:52 PM, MatkaPatka napisał:

Anaendi i jak tam ? To tylko plamienie ? Kiedy test robisz ? 

Hej MatkaPatka niestety aniołek postanowił że to nie ten moment. Wszystkiego dobrego dla Was kochane. Przesyłam dużo cieplej energii. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Gość Lea napisał:

Lea kojarzysz poród z bólem. Dlatego się boisz. A z porodem dajesz życie nowemu człowiekowi. I tu zaczyna się najpiekniejsza historia. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, annaendi napisał:

Hej MatkaPatka niestety aniołek postanowił że to nie ten moment. Wszystkiego dobrego dla Was kochane. Przesyłam dużo cieplej energii. 🙂

Bardzo mi przykro , trzymam kciuki za kolejna probe . Ja mam wizyte 2 czwartek u jednego lekarza , cytologie plus pobranie krwi   . Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze tym razem ! Boje sie bardzo !! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Gość Lea napisał:

Nie martw sie . Porod to fajna sprawa ! Serio   tylko trzeba sie nastawic pozytywnie ! . Serduszko juz bije ? Na kiedy termin ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Margaret

Cześć, 

Chciałabym sie przywitać:) Również jestem w ciąży. OM 3 kwietnia. Lekarz za tydzień. Mam nadzieję że wszystko bedzie w porządku, trochę jestem zestresowana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kikki

Ja również ciąża, na razie wzrost bhcg, termin z om 18.01.22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...