Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady ponieważ już nie wiem co myśleć. 

Przez 5 lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Postanowiłam, że chcę odłożyć tabletki bo po rozmowie z partnerem uznaliśmy, że fajnie by było gdyby już ten dzisiuś się pojawił. Ostatnie opakowanie tabletek skończyłam brać 14 lutego a okres dostałam jak zawsze regularnie 3 dni później i trwał 5 dni. Od tametgo czasu co tydzień kochając się z partnerem kończył "w środku".  Jednego dnia wydawało mi się, że mam owulację, bo pierwszy raz miałam taki gęsty, przeźroczysty śluz, więc również się kochaliśmy. Nie dostawałam okrsu i myślałam, że może się udało. Robiłam test ciążowy w każdym tygodniu po 2 razy i nic. Za każdym razem negatywny. Jednak zaczęłam mieć objawy takie jak ból piersi, sutki zaczęły być strasznie wrażliwe, denerwowały mnie zapachy i czułam dziwne delikatne "bulgotanie" w  jajnikach. Najdziwniejsze jest to, że mam z tygodnia na tydzień większy brzuch ( nie, nie mam wzdęć). Nigdy nie miałam takiego czegoś. Umówiłam się do ginekologa żeby rozwiać wątpliwości. Lekarz po szybkim USG powiedziała mi, że nie ma ciąży ale mam cechy jajników PCO i nie robiąc zbytnio wywiadu przypisała mi tabletki Orgametril na wywołanie okresu. Brałam przez 3 dni po 3 tabletki i mam czekać na okres. Mija drugi dzień bez tabletek a okresu nadal nie ma. Cały czas mam drażliwe piersi, zmiany nastroju i coraz większy brzuch. Co robić? Mi już ręce opadają :( 

PS. Spojrzałam też na opinie Pani Ginekolog i nie wygląda to za ciekawie.

Wstawię zdj brzucha, może w jakiś sposób widać czy to ciążowy, czy jakiś inny powód. 

IMG_20210425_171926_copy_768x1024.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...