Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość kimm

Apteczka maluszka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kimm

Czego nie może według was zabraknąć w apteczce maluszka? Macie swoje hity?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

Ibum, paracetamol, inhalator, koniecznie tłokowy, sama mam haxe, z pojemnikiem na akcesoria, termometr bezdotykowy lub do uszka, aspirator, tu już w zależności, co kto woli. 🙂  To są takie podstawy, według mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Od siebie dodam octenisept, linomag zielony do pupy, sudocrem (użyłam dosłownie raz bo nie można przesadzać z cynkiem ale uratował nam życie przy chorobie), aspirator, termometr, coś przeciwbólowego. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majakuja

Oprócz takich typowych produktów jak woda morska, środki przeciwbólowe, probiotyki to jeszcze polecam Vaxol do uszu, kiedyś mi laryngolog polecił i od tamtego czasu regularnie u swojego synka stosuję, pomaga w usuwaniu woskowiny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Delikatny płyn nagietkowy do mycia przy przewijaniu (zamiast klasycznych chusteczek nawilżanych), ogólnie wszystkie kosmetyki z nagietkiem w składzie (np. Weleda), jestem fanką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poza oczywistym wyposażeniem jak termometr i coś na gorączkę koniecznie też coś na odparzenia, ja stosuje cynkokrem. Wiele razy uratował mnie też spray do nosa na katar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lilka

No u nas obowiązkowo musi być żel na dziąsełka(  jesteśmy teraz w fazie ząbkowania), warto też mieć coś na gorączkę, przyda się też porządny termometr. Ja np. swój kupiłam z InnoGio  jeszcze podczas kompletowania wyprawki i świetnie mi się sprawdza. Pomiar jest szybki i dokładny, jest łatwy w odczytaniu i poręczny w użyciu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość opka

Marimer zawsze mam w apteczce, zawsze ratuje jak pojawia się katar, oczyszcza nosek i ułatwia oddychanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...